Przy zabytkowym budynku Banku Polskiego w Gdyni powstanie apartamentowiec, a sam historyczny obiekt przejdzie rewitalizację. Deweloper uzyskał już odpowiednie pozwolenia, choć z kilkoma zastrzeżeniami.

Więcej o planach przeczytacie tutaj (start prac już w przyszłym roku).

#gdynia #architektura #budownictwo #urbanistyka #design #skyscrapercity #skyscrapercitycontent #trojmiasto
Pobierz Projekt_Inwestor - Przy zabytkowym budynku Banku Polskiego w Gdyni powstanie apartame...
źródło: comment_OCptC4tqgkq8VB8uS4D5obF6nrbTpLOn.jpg
@szkorbutny: dobra ta ustawa, taka nie za radykalna - ach jakby transport był dominującym zanieczyszczeniem powietrza w polskich miastach


Przecież auta na CNG będą mogły wjeżdżać... Więc Pand CNG też...

@bugg: nie, panda CNG to tak na prawdę hybryda (benzyna + CNG) a ustawa mówi tylko o pojazdach zasilanych gazem ziemnym
Czy na luku na placu manewrowym na koncu w polu zatrzymania moze byc spadek faki, ze samochod stacza sie tak szybko, ze na polsprzegle nie da sie tego opanowac i trzeba dodawac gazu na wstecznym? Rzecz ma miejsce w PORD Gdynia na srodkowym luku, moze komus sie to przyda, bo na mija skarge do dyrektora otrzymalem odpowiedz ze "panowie byli i mierzyli, wszystko jest zgodnie z ustawa". Malo tego, zaraz za polem
@Ulica: nie mowie ze gasnie! #!$%@? dojechalem do pola zatezymania i mialem cofac i popuszc,am delikatnie sprzeglo a mi samochod jedzie do przodu w tyczke, nawet sekundy nie mialem zeby sie zorientowac, ze tam jest jakis spadeki ze mi samochod bedzie zjezdzal w dol zanim zdaze zahamowac!
Dzień dobry. To kot Białek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś go porzucił. Ciekawe co zbroił... Chcemy go odłowić i wrzucić na koci warsztat, a potem znaleźć dom. Ale oczywiście chcieć to nie móc, kiedy się za dużo chce. Może ktoś rzuci piątaka dla Białka.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/bialek
#fundacja #kotella #kot #pokazkota #pomagajzwykopem
A może ktoś chce przygarnąć Białka? #gdynia #trojmiasto #gdansk #sopot Póki co nic nie wiemy o jego stanie
Pobierz iniacz - Dzień dobry. To kot Białek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś go porzucił. Ciekawe co zbroił....
źródło: comment_RycrYqEGbpgpOXxxaxJkgArjqEDLs6qM.jpg