Wisła czeka dopiero kilka dni na przelew od nowego inwestora, co mają powiedzieć stocznie w Gdyni i Szczecinie które czekają na przelew od Katarczyka już 10lat xD
#gdynia #polska #szczecin #heheszki #wislakrakow
#gdynia #polska #szczecin #heheszki #wislakrakow
![Ta pani zrobiła sobie zakupy cudzymi pieniędzmi. Będzie sławna? [ZDJĘCIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_FLzvSnwLA18ilLflGxn1t1pYdXdmMY29,w220h142.jpg)

























#lastminute #podroze #sylwesterzwykopem #sylwester #kiciochpyta #gdynia #gdansk