W mojej nokii odpadł przycisk do robienia zdjęć, a raczej mocno się odklejał więc postanowiłem go odkleić i zanieść do "SPECA". Byłem w jednym punkcie serwisowym gsm w #gdynia, w drugim, trzecim i w każdym rozłożyli ręce mówiąc że nie robią takich rzeczy (wtf?), aż w końcu trafiłem do 4 punktu:
-Panie, jasne, zrobimy
-Tak żeby działał i mógł robić zdjęcia? Ile to będzie kosztować?
-Pewnie, panie, daj pan dyche i
Pobierz P.....e - W mojej nokii odpadł przycisk do robienia zdjęć, a raczej mocno się odkleja...
źródło: comment_sQyrDrdzjwy3jlsPeBfJZ2wmGiEFvOyg.jpg
Zaczęło się. Trochę mgły, widoczność na ponad 300m i ameby umysłowe już na przeciwmgłowych jeżdżą.
Jak jednemu głąbowi z #gdynia zwróciłem uwagę stojąc w korku żeby to gówno wyłączył, to nie rozumial dlaczego. Przecież jest mgła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W końcu po tłumaczeniu ze mnie oslepia, wyłączył z wielką łaską i stwierdził że jak mu w dupe wjadę, to będę pisał kwity.
#!$%@?.pl

#gdansk #zalesie