Mireczki kochane ;) opowiem wam #truestory co mi się dzisiaj przytrafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wiec w poniedziałek zapisałem się do #barber w #gdynia (broda była bardzo zaniedbana). Dzisiaj jak spożywalem lunch na stanowisku pracy Barber z Gdyni napisał „przekładamy wizytę bo chory jestem itp itd”. Trochę mi ciśnienie podskoczyło i zacząłem szukać jakiegoś barbera co ma dzisiaj wolny termin. Po wnikliwych poszukiwaniach znalazłem Syrgiusza w #
Pobierz dzester - Mireczki kochane ;) opowiem wam #truestory co mi się dzisiaj przytrafiło ( ...
źródło: comment_pc6uNUJgAi7RcEVca8DIiejGDrKsDGqZ.jpg
Cześć wszystkim!
Wrzucamy wykaz aktualnie prowadzonych rekrutacji w naszej platformie IT-Leaders.pl
Sprawdźcie koniecznie!

Poznań
Cloud Database Administrator | SUMM-IT | 8-12K nett -> https://bit.ly/2F8TDrq
Cloud BI Dev. | SUMM-IT | 8-12K nett -> http://bit.ly/2Ua3rWa
iOS Dev | GLOBEGROUP | 4-7K nett -> https://bit.ly/2LYTy8m
Java Dev. | SANTANDER -> http://bit.ly/2ABFIVV
Javascript Dev. | SLIDEWORX | 5-8K nett -> https://bit.ly/2NbcNNi
Młodszy Programista SAP ABAP | BTC Business Technology Consulting | -> https://bit.ly/2J8Hem4
Programista /
Byłem dzisiaj w #mcdonald w #gdynia #trojmiasto żeby zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz i muszę wam powiedzieć że to było chyba najbardziej traumatyczne doświadczenie w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Podchodzę do kasy, składam zamówienie, dostaje numerek i czekam. W międzyczasie okazuje się, że tabela z numerami zamówień gotowymi do odbioru na ekranie nie działa a numery co jakiś czas wykrzykuje ukrainka z dziwnym akcentem. Czekam 10 minut, ciągle odbijają się ode
Pobierz n.....e - Byłem dzisiaj w #mcdonald w #gdynia #trojmiasto żeby zobaczyć jak to wygląd...
źródło: comment_Wo5ZX4DB1Keb1qHgsAGbMe9esgJcUBaQ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co to wczoraj się #!$%@?
Trdl


Mirki wczoraj przed #wykopiwowarszawa wpadliśmy z #rozowypasek do nowego kota co by zerknąć czy wszystko ok. Pisałem o tym wcześniej w #pokazkota
Ale do celu. Zobaczyliśmy kota o mieliśmy jechać dalej, zamówiliśmy normalną #taxizlotowa i mówimy mu że chcemy na ulicę Wielkopolska, on oczy wielkie że nie ma takiej ulicy. Się uniosłem wysiadłem ona ze mną i zamówiliśmy ubera. Dojechaliśmy do celu, wyspalismy się a teraz
W mojej nokii odpadł przycisk do robienia zdjęć, a raczej mocno się odklejał więc postanowiłem go odkleić i zanieść do "SPECA". Byłem w jednym punkcie serwisowym gsm w #gdynia, w drugim, trzecim i w każdym rozłożyli ręce mówiąc że nie robią takich rzeczy (wtf?), aż w końcu trafiłem do 4 punktu:
-Panie, jasne, zrobimy
-Tak żeby działał i mógł robić zdjęcia? Ile to będzie kosztować?
-Pewnie, panie, daj pan dyche i
Pobierz P.....e - W mojej nokii odpadł przycisk do robienia zdjęć, a raczej mocno się odkleja...
źródło: comment_sQyrDrdzjwy3jlsPeBfJZ2wmGiEFvOyg.jpg