Witam, potrzebuje małego naprowadzenia w Unity.
Mam 3 sześciany, chciałbym poruszać nimi klawiszami w dwóch kierunkach (góra / dół ) o maks x stopni.
Tylko, że czerwony powinien obracać się względem niebieskiej kropki a ten drugi względem żółtej (taki jakby staw - ruchome połączenie).
Jestem totalnie newbie w unity a wiem, że na 100% gdzieś na necie jest od tego tutorial bo to






























@yngvildr: wyślij, dostaniesz sampla do zrobienia, zrób i zobaczysz
jak Cię odrzucą to spróbujesz za rok, dwa, trzy.