Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas, aby rozglądnąć się za nową pracą w #grafika3d. Mirki z #gamedev z Krakowa, gdzie dobrze jest aplikować? Do tej pory pracowałam w innym mieście, teraz czas na Kraków. Doświadczenia nie mam zbyt wielkiego: jestem w creditsach komercyjnej gry + gra mobilna nieskończona, co pewnie się nie liczy ¯_(ツ)_/¯ Do tego mam trochę prywatnych projektów w portfolio. Robię głównie postacie + propsy. #pytanie
  • 38
  • Odpowiedz
bo to dobre miejsce pracy - chyba że coś się pozmienialo i nie jestem w temacie?


@powaznyczlowiek: ale dlaczego dobre? Mają jakieś zarobki powyżej średniej branżowej? Nie sądzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja nie polecam bo ogólnie #!$%@?ę robią, więc @yngvildr nic się nie nauczy
  • Odpowiedz
właśnie wiem.ale trochę się boję, że cdp za wysokie progi dla mnie.


@yngvildr: wyślij, dostaniesz sampla do zrobienia, zrób i zobaczysz

jak Cię odrzucą to spróbujesz za rok, dwa, trzy.
  • Odpowiedz
trochę mnie kusi, że Teyon jest rzut beretem od miejsca gdzie mieszkam. Czemu masz negatywną opinię?


@yngvildr: bo gunwo robią i gunwo płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja nie polecam bo ogólnie #!$%@?ę robią, więc @yngvildr nic się nie nauczy


@loczyn: kłócił się nie będę bo od półtora roku mniej siedzę w krk gamedev ale wtedy słyszałem zupełnie inne opinie
  • Odpowiedz
@yngvildr: jak jesteś młoda i bez zobowiązań to lepiej robić za miskę ryżu w kozackiej firmie niż za dobrą kasę w gówno-firmie robiącej mobile albo gry z kosza.
  • Odpowiedz
  • 0
@loczyn ani młoda ani bez zobowiązań. ( ͡º ͜ʖ͡º) chce do dobrej firmy gdzie nie będę crunchowac pół roku. Po ostatnim razie raczej mam dość. No i fajnie jak zapłacą godziwe pieniądze.
  • Odpowiedz