Wpis z mikrobloga

Pewien kamień milowy za mną. Mogę to nazwać wersją v0.1, bo zrealizowałem niemal wszystkie podstawowe aspekty.
Prezentuję zatem teaser, w którym możecie zobaczyć strzelający łańcuch (linę), możliwość wydłużania i skracania, slow-motion, wyrenderowany teren i światła.
O co będzie chodzić w grze? To środowisko które stworzyłem, umożliwia wdrożenie kilku, jak nie kilkunastu trybów gry. Może to być wyścig na czas, zbieranie gwiazdek, ograniczone światło, ograniczona ilość liny.. pomysłów mam wiele.

Brakuje kilku szlifów, zwieńczających kilkanaście tygodni pracy, ale zadowolenia na twarzy nie ukrywam :-)

Jest też wstępna nazwa gry: Rope Raider (σ ͜ʖσ)

Teraz postaram się dopiąć tematy związane z mediami społecznościowymi i założyć na strony na różnych portalach. Czasami brakuje mi weny, a pisanie choćby tu i kilka dobrych słów usłyszanych od znajomych, pomaga niesamowicie.

Także będę wdzięczny za dobre słowo! Ten wpis jest za poprzedni tydzień, w obecnym nie wiem czy coś wrzucę, bo zmieniam pracę i douczam się teorii. Dzięki tej zmianie będę też mieć +1h dziennie na więcej gamedevu :-)

Także zachęcam do śledzenia #visherdev, zajrzyjcie też na stare wpisy: tu, tu, tu i tu

Dzięki!

#gry #tworczoscwlasna #libgdx #gamedev (wrzucam post jeszcze raz, bo nie otagowałem..)
Visher - Pewien kamień milowy za mną. Mogę to nazwać wersją v0.1, bo zrealizowałem ni...
  • Odpowiedz