Robie gre na android gdzie niektorzy przeciwnicy beda miec swoje imie, kazdego nick kto lajknie ten wpis wmontuje w gre i bedziecie zindywidualizowanymi przeciwnikami dla gracza #glupiewykopowezabawy #gamedev
No hejka, jakiś czas temu wrzuciłem skrina ze swojej pixel artowej gry nad którą aktualnie sobie pracuję. Z racji że było zainteresowanie to podrzucam jeszcze parę kadrów ( ͡°͜ʖ͡°)
Dość niespodziewanie, podczas targów SIGGRAPH 2018, Nvidia zaprezentowała pierwsze modele kart graficznych z generacji Turing - Quadro RTX 8000, RTX 6000 i RTX 5000
a może by tak jebnąć to wszystko i zostać niezależnym producentem gier? Hej, #gamedev, czy to jest łatwiejsze życie, niż codzienne użeranie się z klientami?
@singollo: póki co robię grę dla projektu, do cv, z może nadzieją na wydanie jej. Tyle przeszkód ile napotkałem po prostu nie spodziewałem się że będzie to tak długotrwałe. Gdybym miał na tym zarabiać już teraz i kombinować jak zmonetyzowac co mam wymeczylo by mnie to psychicznie. Ale jestem szczęśliwy. Co drugi dzień siadam do projektu, bez stresu, powoli sobie dlubie, o kasę się nie martwię bo pracuje na pół
Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev
Zapraszam do przejrzenia tagu nowe osoby, opisuje tam moje perypetie z tym projektem ( ͡°͜ʖ͡°) Staram się dokumentowac większość rzeczy które robie przy
@TymRazemNieBedeBordo: mam pomysł na gameplay, jak ogarniesz fizykę choinki. Dojechać po nierównej krajowej drodze jak najszybciej do celu tak, aby nie spadła choinka. Spadnie = giniesz. ALE BYM GRAŁ
ale mnie wkurzają nowi w #unity3d , którzy z każdym najmniejszym problemem idą na tag #gamedev xD Jprd, nauczcie się używać Google, bo długo nie pociągniecie #radaodeksperta
@denis-szwarc: no elo to ja, chyba warto jednak napisać i szukać dalej samemu w międzyczasie mając możliwość otrzymania odpowiedzi? xD specjalnie nawet tag własny założyłem, naprawdę polecam się ostracyzować jeżeli to jest denerwujące, po to go założyłem xD na razie wydłubałem trzy wpisy, przy czym na trzeci znalazłem już odpowiedź sam, ale zostawiłem post i niżej napisałem jak rozwiązałem problem, bo może inny idiota też będzie miał podobny. Chyba tak
@hgter kiedyś szukanej i nie znalazłem darmowego. Podobał mi się taki w którym podstawowa wersja była za darmo a za poszczególne elementy się dopłacało, oczywiście wzmianka o GDPR płatna. Za wersję która byłaby potrzeba trzebaby dać ~50-70USD. Jak chcesz za darmo to tak jak pisałem ściagasz z jakiejś dużej firmy ( Miniclip, Rovio, Supercell etc) I zmienisz to co się nie zgadza. Najlepiej wybrać taką co ma podobne możliwości logowania. Jak
Mam prośbę do Mikrów z gamedev, szczególnie do tych, którzy robią coś sami na androida albo iOS.
Chodzi o komentarz i ewentualne uwagi co do moich ustaleń odnośnie GDPR/RODO w aplikacjach. Żeby nie było – nie chodzi mi, aby ktoś odwalał za mnie robotę – poniżej jest długo bo piszę to co już sam ustaliłem.
** Pierwsza kwestia czy mnie to w ogóle dotyczy. Na początku zakładałem, że nie - bo nie mam założonej
@hgter po pierwsze to należy stwierdzić czy te dane pozwalają na identyfikację użytkownika. Jeśli nie to nie najeży się przejmować GDPR, bo to nie da dane osobowe. Jeśli jednak są to generator polityki prywatności( płatny) jest najprostszym wyjściem, jak się nie chce płacić to jedyna opcja to "stworzenie" własnej, inspirowanej na tych z innych aplikacji, stron.
Czy informacja, że dane gry są poza planem wydawniczym, znaczy że nie zostaną wypuszczone? Czy że producent nie potrafi określić? #gamedev #gpw #pociagdozyskow
Może by tak stworzyć symulator farmy do tego stopnia realistyczny że aż brutalny? ( ͡º͜ʖ͡º) Fajne byłyby pourywane kończyny, oraz trudności w sterowaniu po pijaku XD Myślę że sztuczne sieci neuronowe się tutaj przydadzą ( ͡°͜ʖ͡°) #gry #gamedev #farmingsimulator #przemyslenia #sztucznainteligencja
Czy jest tu jakaś dusza ogarniająca blue printy w UE4 i mogłaby mi udzielić paru wskazówek? Od dwóch dni męczę się z jednym problemem, wydaje mi się dość prostym, ale jeszcze trochę mnie przerastającym ( ͡°ʖ̯͡°) #unrealengine #kiciochpyta #gamedev #pomocy
@SonyKrokiet: zrobiłem go w minute w blenderze by coś było ( ͡°͜ʖ͡°) dzięki, trzeba kilka pierdół poprawić ale powoli zygam blenderem. A jeszcze wnętrze ( ͡°ʖ̯͡°)
Polska gra, Symulator Pszczoły, podbija internet. Pisze o niej m.in. UNILAD i PC Gamer. Każdy chce być pszczołą! Gra jest zapowiedziana na platformy: PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Ma wyjść jeszcze w tym roku.
W TYM MOMENCIE CO KAŻDE 2 SEKUNDY GRACZE Z CAŁEGO ŚWIATA INSTALUJĄ BLOCKY FARM NA SWOICH URZĄDZENIACH MOBILNYCH!
Jest to efekt kolejnej promocji naszej gry na najbardziej prestiżowej liście Nowych i Zaktualizowanych Gier w Google Play! (Sprawdźcie sami! (⌐͡■͜ʖ͡■) )
Pięknie zaczął się dla nas ten weekend, bo pomimo dwuosobowego zespołu nadal dowozimy! Wygląda na to, że teraz otrzymaliśmy featuring w większej liczbie regionów świata i na wyższym miejscu
@Nocnik123: Gram ponad 110 dni, nie wydałem złotówki. Narzędzi mam nadmiar oprócz pił, ale to zrozumiał bo ich potrzeba najwięcej. Jak ci brakuje wydajesz diamenty, których też można dostać codziennie co najmniej kilka. Ty nie pajacuj