Wpis z mikrobloga

Z radością ogłaszamy, że jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z wybornym grafikiem @01010101110101010010010100010101 który często trafia w gorące ze swoimi voxelami. Przywitajcie go ciepło plusami, bo już w tym tygodniu pojawi się aktualizacja z jego modelami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I tym samym prośba o radę do Was, która wersja ładniejsza, biorąc pod uwagę obecną kolorystykę na farmie? (picrel)

Jednocześnie informujemy, że najbliższa aktualizacja przyniesie następujące zmiany:
Nowe funkcje:
NOWY TRYB GRY: łowienie sieciami!
NOWE BUDYNKI: Skrzynka wędkarska, Stoisko z kawą, Maszyna do słodyczy
NOWE ROŚLINY: Ziemniaki, Krzak kawy, Drzewo kakao
NOWE PRODUKTY: Filet z ryby, grillowana ryba, kawa latte, żelki, lizak, sieci i wiele więcej!
NOWE ZWIERZĘTA: kaczki i łabędzie na jeziorze

Poprawki błędów:
Poprawiono odnawianie liczby ryb w jeziorze
Poprawiono komunikat o braku ryb w łowisku
Poprawiono losowanie kart ulepszeń budynków względem wędek
Poprawiono parametry wędek na wyższych poziomach, zwiększono różnice między wędkami
Poprawiono, łowiska nie będą zamieniały się miejscami
Poprawiono wyłączanie się łodzi podczas łowienia
Poprawiono collider na domku przy jeziorze
Poprawiono traktor i usunięto efekt "zalanego silnika" po wyjechaniu z jeziora
Poprawiono balans questów, zmniejszono zakresy losowane dla zadań z rybami
Poprawiono UI łódki na iPhoneX
Dodano przynęty i sieci do zdobycia w Kole Fortuny
Dodano możliwość sprzedawania przynęt i sieci w sklepie
Dodano możliwość wyłączenia powiadomień dla jeziora
Zwiększono szansę na piły i topory o 5% (z 15.5% na 20.5%)
Inne drobne poprawki UI i językowe

Mamy nadzieję, że zmiany i nowości przypadną Wam do gustu. Staramy się słuchać Waszych uwag i sugestii, bo to gra dla Was. Aktualizacja już ruszyła do naszych testerów, więc teraz wszystko w ich rękach.

Zapraszamy też na farmowego Discorda, na którym przecieki o nowych budynkach latają od 2 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link: https://discord.gg/cKfNPNd

#blockyfarm #gamedev #gamedevordie
Pobierz sortris - Z radością ogłaszamy, że jakiś czas temu rozpoczęliśmy współpracę z wyborny...
źródło: comment_c5TWmMWFdcVRbnJhpHMzo5UAkwnY663t.jpg

Która wersja ładniejsza?

  • Brązowa podstawa 64.8% (249)
  • Różowa podstawa 35.2% (135)

Oddanych głosów: 384

  • 19
Zwiększono szansę na piły i topory o 5% (z 15.5% na 20.5%)


@sortris: To ciekawe, bo o ile mi wiadomo nie jestem testerem, ale od 2-3 dni widzę więcej pił niż do tej pory :D
@sortris:
Uuu nie mogę się doczekać (ʘʘ)
Fajnie, że zwiększono szansę na piły i topory, strasznie ich brakowało w ostatniej wersji. Tylko na co zmniejszono szansę ich kosztem? :P
@sortris: A btw, nawiązując do questów - będzie wzięty pod uwagę Oskarek i jego zadanie z dekoracjami? Na pewnym etapie strasznie ciężko upychać kolejne dekoracje, żeby go spławić - już wolę po raz kolejny szprycować moje psy energetykami na rozkaz Marysi :P
Może dałoby się powiązać szansę pojawienia się tego zadania z ilością dekoracji na farmie?