Jest sens trenując amatorsko tego pilnować?


@Yakuza123: jest sens, bo nabierzesz złych nawyków i przy większych ciężarach, unosząc biodra i odrywając dupę będziesz niepotrzebnie mocno obciążał kręgosłup. Ogólnie mostek ok, ale bez odrywania dupska, chociaż faktycznie jak ławka niedopasowana, to cięzko tego uniknąć.
  • Odpowiedz