@michalxd21 nostalgia to gunwo, trzeba żyć dniem dzisiejszym bo takim myśleniem zawsze przeszłość będzie lepsza, a żadnej wartości dodanej nie ma z tych rozkmin
  • Odpowiedz
  • 0
@kishurki moja mama jest nauczycielka, teściowa i teść (teść był wiele lat dyrektorem) no iżona nauczuelka. Wiec chyba nie masz większej próby badawczej.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach