Wpis z mikrobloga

niedlugo biore do siebie na praktyki (technik informatyk) siostre dziewczyny, pech chcial ze zmieniam robote w 3 tygodniu maja, wiec ta dziewczyna tez będzie konczyla praktyki razem ze mna (nie bede zrzucal obowiazku pilnowania praktykanta komus innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

pamietam, ze jak chodzilem do technikum te 6-7 lat temu, to kazdy mial w dupie te praktyki - 1/4 kumpli mialo na lewo podpisany papier ze praktyki zdane i heja, miesiac wakacji. orientuje sie ktos, czy coś się zmieniło w tej kwestii? chodzą po zakładach i sprawdzają?

od strony opiekuna, bede musial sie bawić w opowieści na papierze, czego to mój podopieczny nie zrobił? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nie wiem jak bardzo sobie zwaliłem dodatkowy obowiązek na ostatnie tygodnie pracy, chcąc być po prostu miłym

#technikum #informatyka #szkola #it #praktyki #edukacja
  • 6
  • Odpowiedz
@lukasz3123 nikt niczego nie sprawdza. Dzienniczek praktyk ma pisać praktykant, a opiekun służy podpisem. Niemniej skoro młoda z "rodziny" może warto by coś mogła wynieść z tych praktyk i dać jej jakieś zajęcie.
  • Odpowiedz
@lukasz3123: u mnie 12 lat temu wyglądało to tak, że były dzienniczki praktyk, miałem sobie wypełnić i chłop ostatniego dnia tylko podpisał ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@lukasz3123 Ona sama tworzy treści. Ty się podpisujesz. Jak to znajoma to pokaż jej wszystko co potrafisz. Niech coś z tych dupogodzin wyniesie. Moja koleżanka np. całe praktyki tylko po kebaby wszystkim chodziła. Ja natomiast wprost się zapytałem czy mogę pracować z innymi za hajs zamiast topić czas na przeglądaniu neta. Zgodzili się i potem tam jeszcze z rok pracowałem.
  • Odpowiedz
@lukasz3123: jak napisali powyzej, ona uzupelnia, Ty potwierdzasz autentycznosc podpisem, warto by nauczyc czegos dziewczyne ale nie tego co myslisz zboczq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz