Żadnych więcej małpek, co po łóżku skaczą #doktor
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

anonim1133
- 3
- 1
Taką zabawę wymyśliłem zainspirowany wykopem. Ilu z twoich znajomych na FB ma w polubieniach Jerzego Ziębę ukryte terapie. Mój wynik 10 znajomych:9 kobiet i 1 mężczyzna na grupie ok 500znajomych. Czyli 2%.
#koronawirus #perhydrol #nekromancja #szamanizm #ukryteterapie #doktor #zieba #ziebowcy
#koronawirus #perhydrol #nekromancja #szamanizm #ukryteterapie #doktor #zieba #ziebowcy

Pan_Qcek
via iOS- 1
@alaklon: 1/150

Crea
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@Pix777: 1 mężczyzna na prawie 400osob
@mastergame1311 co to za doktor z kropka
- 0
@Mirkomil: Ćśś.
#anonimowemirkowyznania
Czy cierpi ktos ma schizoidalne zaburzenie osobowości?
Wydaje mi sie ze moze to byc to ale moje objawy moga byc mylne, bo:
-slaba motywacja do czegokolwiek
-mala przyjemność z rzeczy
Czy cierpi ktos ma schizoidalne zaburzenie osobowości?
Wydaje mi sie ze moze to byc to ale moje objawy moga byc mylne, bo:
-slaba motywacja do czegokolwiek
-mala przyjemność z rzeczy
@AnonimoweMirkoWyznania: Zamiast tych SSRI, w zaburzeniach osobowości lepsza jest psychoterapia. Wyuczenie się wzorców myślenia, introspekcji, radzenia sobie z emocjami.
- 3
SystematycznyMurzyn: Terapia poznawczo-behawioralna, Ty 25 lvl, a terapeutka młodsza? Zmyślasz. Żeby zostać terapeutką musiała najpierw skończyć psychologię/psychiatrię (5/6 lat studiów) i wtedy szkołę terapii w tym nurcie (4 lata). A nawet jak zaczęła przed ukończeniem to jeszcze dwa lata terapii własnej. Nie ma opcji żeby miała np. 22 lata, jak była zajebistą studentką to może być w Twoim wieku - i wtedy nie ma co się martwić o to że młoda.
2
Czy lekarz Błaszczyński wprowadza pacjentów w błąd? – Gazeta Trybunalska

Również rozpytanie w środowisku medycznym Piotrkowa na temat doktoratu Błaszczyńskiego dało wynik negatywny.
z- 0
- #
- #
- #
- #
Jest tutaj może doktor lub farmaceuta?
Jeśli tak to możesz mieć wpływ na poprawę jakości aplikacji która może bardzo ułatwić twoje życie.
Pracuję nad aplikacją w której lekarz może mieć szybki pogląd do informacji o każdym leku, dozowaniu i pozostałych potrzebnych informacjach.
Miałbym parę pytań jeśli ktokolwiek ma czas. Bedę wdzięczny za każdą wskazówkę lub informację czego brakuje.
#medycyna #doktor #lekarz #farmacja #farmaceuta
Jeśli tak to możesz mieć wpływ na poprawę jakości aplikacji która może bardzo ułatwić twoje życie.
Pracuję nad aplikacją w której lekarz może mieć szybki pogląd do informacji o każdym leku, dozowaniu i pozostałych potrzebnych informacjach.
Miałbym parę pytań jeśli ktokolwiek ma czas. Bedę wdzięczny za każdą wskazówkę lub informację czego brakuje.
#medycyna #doktor #lekarz #farmacja #farmaceuta
- 8
@MatthewDuchovny: istnieje eMPendium przecież, które ma wszystko o czym piszesz :p
Jak mogę dowiedzieć się jaki był temat czyjejś pracy doktorskiej, kto był recenzentem tej pracy, kiedy była obrona itp.? Czy nie ma nic złego w tym, że osoba która pracuje na danej uczelni jako Kierownik Działu Promocji broni doktorat na tej samej uczelni?
#doktorat #nauka #doktor #informacjapubliczna (?)
#doktorat #nauka #doktor #informacjapubliczna (?)
@HorribileDictu zdziwilabym się gdyby się broniła na innej. Obrony prac doktorskich są publiczne, na stronie wydziału na którym była obrona powinnaś znaleźć przez szukajke zawiadomienie o niej. Tam będzie też temat i promotor
@HorribileDictu Wydaje mi się, że w bibliotece uczelnianej powinni gromadzić pracę doktorskie.
konto usunięte via iOS
- 2
Historia od lekarza.
Jako że jestem uczulony na sporą liczbę leków lekarze najczęściej rozkładają ręce „bo nie ma czym mnie leczyć”. I tak teraz mam zapalenie oskrzeli i ta sama sytuacja. Zapytałem się jej czy może takie uczulenie może przejść z wiekiem (bo wszystkie wystąpiły mi jakoś w 1-2 klasie podstawówki). Doktor mówi, że nie i tak od siebie mówi taką historię: Jak miała zajęcia na uniwerku o kile, to profesor powiedział,
Jako że jestem uczulony na sporą liczbę leków lekarze najczęściej rozkładają ręce „bo nie ma czym mnie leczyć”. I tak teraz mam zapalenie oskrzeli i ta sama sytuacja. Zapytałem się jej czy może takie uczulenie może przejść z wiekiem (bo wszystkie wystąpiły mi jakoś w 1-2 klasie podstawówki). Doktor mówi, że nie i tak od siebie mówi taką historię: Jak miała zajęcia na uniwerku o kile, to profesor powiedział,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Sinti: W tym przypadku do pochwy
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@John_Clin: a na dodatek muj bombelek nie ma apetytu :(((( pomocy!!!!!!!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@co_jest ortognazja, ale nikt ci nie zrobi jej bez wskazań. To serio poważna operacja jest. Może prywatnie za baaardzo dużo pieniądze, być może nawet nie w PL. Jednak musisz coś wiedziec.
Jest to zabieg wymagający przygotowania ortodontycznego, mocno skomplikowany, obłożony wysokim ryzykiem powikłań oraz ze strasznie nieprzyjemnym okresem rekonwalescencji włączając w to kilka tygodni jedzenia miksowanych ziemniaczkow z mielonym.
Jest to zabieg wymagający przygotowania ortodontycznego, mocno skomplikowany, obłożony wysokim ryzykiem powikłań oraz ze strasznie nieprzyjemnym okresem rekonwalescencji włączając w to kilka tygodni jedzenia miksowanych ziemniaczkow z mielonym.
@Thachi ¯_(ツ)_/¯
źródło: comment_NsEhHEwmTo43FjMavyAsu3RZtphieMO5.jpg
Pobierz- 1
@owocowazielonka: Zależy od stanu twojego wyrostka, zwykle lekki post i rumianek / szałwia załatwiają sprawę.
@owocowazielonka: jak moglbym nie przyjechac :>
No nie wytrzymie... Czy wierzyć lekarzom? Opinia lekarza ,, panuje wirus i takie są objawy ''. Syn 3 latka od sześciu dni bardzo kaszle ma straszne napady kaszlu, aż do wymiotów. Katar , przez który twierdzi Pani doktór jest owy kaszel. Pierwsze dwa dni gorączka po 39,5 pod wieczór - noc. Teraz tak po 37-38 max.
Zaraził już mnie i mamę, nasze objawy: bardzo silne napady mocnego kaszlu, bolące gardło, katar nie
Zaraził już mnie i mamę, nasze objawy: bardzo silne napady mocnego kaszlu, bolące gardło, katar nie
@ojacie169: prawoślazowy jest smaczny, ibum jest smaczny
Ważne by nie okłamywać dziecka gdy mu nie smakuje - u mnie przynajmniej działa. "Teraz ten obrzydliwy syrop, popijemy szybko bo jest niedobry". A ibum można siłą ze strzykawki - tak musiałem robić gdy mały miał ze dwa lata.
Ważne by nie okłamywać dziecka gdy mu nie smakuje - u mnie przynajmniej działa. "Teraz ten obrzydliwy syrop, popijemy szybko bo jest niedobry". A ibum można siłą ze strzykawki - tak musiałem robić gdy mały miał ze dwa lata.
@ojacie169: Kwiat czarnego bzu, prawoślaz, lipa - dla smaku można łączyć taki napar z sokiem z czarnego bzu.
Witamina D w płynie jest? (Vigantol). Inhalol do inhalacji.
Witamina D w płynie jest? (Vigantol). Inhalol do inhalacji.
3
Kontrowersyjna lekarka Linda H. już nie pracuje w gorzowskim szpitalu

Doktor Linda Hoffman nie pracuje już w gorzowskim szpitalu. Sprawą ponownego zatrudnienia lekarki od kilku dni żyje całe miasto. Linda Hoffman wróciła do gorzowskiej lecznicy w sobotę. Pracowała na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pacjenci byli i są oburzeni. Chodzi o przeszłość pani...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Siema mirasy jest taki problem bo jutro na tydzien moja klasa jedzie na wycieczke a ja nie chcialem jechac i wychowawczyni oczywiscie mi powiedziała że mam chodzić z INNĄ klasa w której K*$WA NIE ZNAM NIKOGO ZAMIAST MNIE PRZYPISAC NA TEN TYDZIEN NORMALNIE DO KLASY ODNAWIALNE ZASOBY ENERGII GDZIE POŁOWA KLASY TO MOJE ZIOMY I PÓŁ-ZIOMY
I To nie jest takie proste żeby o tak sobie nie poszedł bo matka też mi
I To nie jest takie proste żeby o tak sobie nie poszedł bo matka też mi
@sukion-goldberg-iii: powiem tak. W liceum miałem do lekarza 20 minut pieszo. Ubierałem bluzę, kurtkę i biegłem.... jak dotarłem na miejsce byłem cały czerwony, spocony i wyglądałem jak siedem nieszczęść. Zawsze działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sukion-goldberg-iii: po prostu powiedz lekarzowi o co chodzi, symulowanie na cały tydzień zwolnienia jest raczej średnio realne - lekarz żeby dać ci tyle albo musi mieć w p-----e totalnie czy chodzisz czy nie i da ci tyle ile chcesz, albo jakimś totalnym frajerem jak na symulowanie się nabierze - uwierz, to zawsze widać kto symuluje - lekarz nie jest idiotą
#medycyna #doktor #ortopedia #oswiadczeniezdupy
Śmiechłem dzisiaj na sorze.Nasza służba zdrowia nadal w dupie.Ortopeda stwierdził "Możliwe uszkodzenie łąkotki. Proszę iść do ortopedy za 2 tyg. jak nie przejdzie."
Śmiechłem dzisiaj na sorze.Nasza służba zdrowia nadal w dupie.Ortopeda stwierdził "Możliwe uszkodzenie łąkotki. Proszę iść do ortopedy za 2 tyg. jak nie przejdzie."
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@smalczyk1:
no p--------e, ale co zrobić? nie ma kasy na leczenie wszyskich ¯_(ツ)_/¯
a z soru nikt i nigdzie (w żadnym kraju) nie wyśle na rezonans, bo to jest badanie diagnostyczne, praktycznie nieużywane przy nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu od których sor jest.
PS cena badania kolana to 400-600zł, nie 900
No to p--------e jak ma pracować przez 3 miesiące
no p--------e, ale co zrobić? nie ma kasy na leczenie wszyskich ¯_(ツ)_/¯
a z soru nikt i nigdzie (w żadnym kraju) nie wyśle na rezonans, bo to jest badanie diagnostyczne, praktycznie nieużywane przy nagłych wypadkach zagrażających zdrowiu od których sor jest.
PS cena badania kolana to 400-600zł, nie 900
Ile będę czekał na kasę z L4 ? Umowa zlecenie pierwsze L4 w życiu #l4 #doktor #pieniadze
@Szybkalada: sie za robotę weź :> a serio to zdrówka
- 0
@Szybkalada: Pierwszy miesiąc L4 wypłaca pracodawca więc chyba tak samo jak zwykłe wypłaty
- 12
Ostatnio modna dieta ketogeniczna, wywalenie z diety 98% węglowodanów, dzięki czemu zdychamy przez miesiąc bo organizm nie ma z czego czerpać energii, a potem magiczne następuje asymilacja i organizm przetwarza tłuszcze i białko w energię.
Dieta rzekomo działa cuda, leczy trądzik, poprawia syntezę białek, poprawia erekcje i leczy depresję, ponadto paznokci nie trzeba obcinać - same profity.
Widziałem wczoraj typa w szatni, który w--------l smalec.
Jest
Dieta rzekomo działa cuda, leczy trądzik, poprawia syntezę białek, poprawia erekcje i leczy depresję, ponadto paznokci nie trzeba obcinać - same profity.
Widziałem wczoraj typa w szatni, który w--------l smalec.
Jest
- 8
@XEN_:
Nie ma podstaw, aby twierdzić, że dieta keto jest zła sama w sobie, szczególnie dobrze prowadzona. Ogólnie większość modeli dietetycznych ma zastosowanie w praktyce, każda ma swoje plusy i minusy. Problem jest w tym, ze często są źle one dobrane do jednostki - jej stanu zdrowia, trybu życia. Jeśli oczywiście jest na coś moda, to jest kilkakrotnie przeinaczone i źle stosowane, bo widzę tutaj wiele kwiatków, gdzie ludzie na
Nie ma podstaw, aby twierdzić, że dieta keto jest zła sama w sobie, szczególnie dobrze prowadzona. Ogólnie większość modeli dietetycznych ma zastosowanie w praktyce, każda ma swoje plusy i minusy. Problem jest w tym, ze często są źle one dobrane do jednostki - jej stanu zdrowia, trybu życia. Jeśli oczywiście jest na coś moda, to jest kilkakrotnie przeinaczone i źle stosowane, bo widzę tutaj wiele kwiatków, gdzie ludzie na
- 4
@Krzychu7: Ja nie propguje diety keto. :)
A opinie osob, kt nigdy nie stosowaky DK czy tluszczowki dluzej niz rok, olewam. Teoria≠praktyka :)
A opinie osob, kt nigdy nie stosowaky DK czy tluszczowki dluzej niz rok, olewam. Teoria≠praktyka :)
Murki, co już mają magistra. Robiliście pózniej jakąś podyplomówkę, czy inny doktorat? Czemu tak? Jaki mieliście w tym cel? Co was skłoniło do kontynuowania nauki?
#studia #studiapodyplomowe #magister #magisterka #doktorat #doktor #doktoranci #uniwersytet #pytanie #pytaniedoeksperta
#studia #studiapodyplomowe #magister #magisterka #doktorat #doktor #doktoranci #uniwersytet #pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
@karmelove_lody: bo powiedz czy serio te 3 semestry mniej okrojone o przedmioty ogólnoakademickie typu: lektorat,wf,filozofia itd. robią aż taką wielką różnicę?
@rales: te przedmioty nie zapełniają całych 3 semestrów tak naprawdę, więc jakieś cięcia muszą być. Nie wiem jak wygląda taki harmonogram tych 3,5 lat
żeby wyleczyć resztki jęczmienia na oku iść do okulisty/chirurga? czy są jakieś magiczne sposoby?
bo miałem ostatnio jęczmień pod okiem, już mnie nic nie boli, ale taki żółtawy pęcherzyk został, a wszędzie piszą, żeby czasami nie wyciskać, a chcę się tego pozbyć, bo nie wygląda estetycznie
#medycyna #doktor #oczy #okulista chyba trochę #chirurgia
bo miałem ostatnio jęczmień pod okiem, już mnie nic nie boli, ale taki żółtawy pęcherzyk został, a wszędzie piszą, żeby czasami nie wyciskać, a chcę się tego pozbyć, bo nie wygląda estetycznie
#medycyna #doktor #oczy #okulista chyba trochę #chirurgia
@niochland: odpowiednia higiena, ciepłą wodą przemywać. Ogólnie kiedyś się jęczmień leczyło ugotowanym jajkiem w skorupce albo pocieraniem złota i to pomagało, ale nie przez jajo ani złoto tylko właśnie przez to, że się ciepło od tego pocierania robiło ( ͡º ͜ʖ͡º)
PS okłady ciepłe, ale suche, tylko przemywać w celu umycia wodą.
PS okłady ciepłe, ale suche, tylko przemywać w celu umycia wodą.
@niochland: Akurat jestem na czasie, bo pare dni temu mialem jeczmien 1 raz w zyciu ale dalem sobie rade z nim sam. Jajkiem na twardo zawinietym w chusteczke przykladalem w miejsce jeczmienia wieczorem przez nawet pol godziny, bo takie jajko jest gorace/cieple przez bardzo dlugi czas. Oprocz tego pocieralem jeczmien czystym kacikiem recznika. Rano wyciskalem torebke herbaty o scianke szklanki i kladlem na oko, jak tracilo cieplo to znowu namaczalem,

































