powiedzcie mi czy to jest jakaś taktyka agentów czy po prostu tak może być.
Znalazłem działkę (wieś, blisko Trójmiasta), pełne media przy drodze (nie doprowadzone do działki), droga gminna asfaltowa, płaska, dobry metraż. 500k zł. moja pierwsza oferta 460 (biorąc pod uwagę jeszcze koszty doprowadzenia mediów, pcc, inne wydatki) - wydawało mi się że to uczciwa oferta. Zaczęło się kręcenie nosem, że trochę za dużo chce zbić, że partner
@Yuri_Yslin: akurat w tym przypadku nic sie nie zmieni. Działka ma mpzp i dzwonilem do urzedu gminy, pani powiedziala ze plab ogolny w tej gminie nie przewiduje zadznych zmian w planie miejscowym, wiec dzialka pozostanie taka jaka jest.
ehhh, straznicy mnie zabijaja jak chce pogadac z saturasem i wszyscy lapia aggro, dziwny bug. ktos tak mial? gram strażnikiem świątynnym, już nim jestem, lester powiedział że mam iść do saturasa, a potem do niego i stoje w miejscu :/ #gothic
@miholp94: narzekają, bo jak by sobie chcieli zagrać w logiczne gierki, to by je sobie odpalili. Dla wielu osób w RPGu liczy się co innego - budowanie postaci, fabuła, walka, a nie bawienie się wytrychami. Gdyby ten system otwierania zamków pojawiał się np. tylko przy niektórych (bardziej wartościowych) skrzyniach to jeszcze spoko, ale jak chcesz obrobić np. 10 chat kopaczy, którzy w skrzyniach trzymają 3 bryłki rudy i 2 jabłka,
Czy ktoś tu się zna na wyliczeniach NFZ? Poszłam pierwszy raz do dentysty na czyszczenie w ramach NFZ, na miejscu dowiedziałam się, że usunięcie kamienia będzie na nfz (i jest to podobno koszt 50zł) ale jak chce piaskowanie to dodatkowo 250zł, myśle ok, trudno. Prywatnie w Krk za pełną higienizacje płaciłam również 250zł... No i dzisiaj wchodzę sobie na ikp a tam info, że podczas tej wizyty wzięto z NFZ ponad 270zł,
Wiecie, że lekarze z państwowego szpitala w Kaliszu zarabiają więcej niż szefowa Europejskiego Banku Centralnego czy szef Rezerwy Federalnej USA? xD 4 najlepiej opłacanych lekarzy w Kaliszu zarabia średnio po 2,5 mln zł rocznie (w sumie 10 mln zł), podczas gdy wynagrodzenie prezesa EBC wynosi 466 tys. euro (ok. 1,9 mln zł) rocznie, a pensja szefa FED to zaledwie 203 tys. dolarów (ok. 735 tys. zł) rocznie. Szefowie banków centralnych USA i
Podczas gdy ty marnowałeś dzisiejszą noc na spanie za darmo, wielu nadludzi lekarzy spało dzisiaj na nocnym dyżurze za 500 zł na godzinę finansowane z twoich podatków, po czym pojadą sobie dzisiaj posiedzieć w przywacie za kolejne 500 zł na godzinę + % od wizyty. Ale pamiętaj to są męczennicy, bo mieli aż 6 lat studiów (ty miałeś marne 5), po czym ich minimalna płaca to jest marne 10k miesięcznie.
Jestem zainteresowany kupnem domu. Od dłuższego czasu się rozglądam za działka ale w okolicy słabo z tym, wiec raczej kupie już zabudowana, nie mam jakichś wielkich wymagać co do układu wiec nie zależy mi na budowaniu od 0. Z tego tez zrodziło sie dużo pytań na które ciężko znaleźć jakieś konkretne odpowiedzi a wśród znajomych raczej większość mieszka w mieście w blokach. Także potrzebuje pomocy od mireczkow xd jeżeli chodzi o wymagania
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡°͜ʖ͡°)
Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.
Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
We środę miałem mocowaną koronę na implancie - górna 7. Od dwóch dni obserwuję, że szóstka obok, która jest po leczeniu kanałowym 2 lata temu daje o sobie znać. Nie boli, ale po prostu "czuję" tego zęba. Czy przykręcenie tej korony mogło jakoś wpłynąć negatywnie na tego zęba po leczeniu kanałowym? Co tam się mogło stać? Mam wizytę kontrolną dopiero za tydzień.
@Snowflake_: negatywnie, raczej nie, ale czasami punkty styczny jest tak ciasny, że korona może uciskać zęby sąsiednie. 5 dni to krótki czas po przykręceniu, jeśli po 2 tygodniach dalej będziesz to czuć albo pojawi się ból tej 6, to wtedy możesz się martwić.
w Pruszczu i widzialem, ze maja tam wielkie targowisko
@BrotatyChleb: i to polecam, środy i soboty jest otwarty cały rynek, jakościowo są na prawdę mega dobre, dodatkowo mają tam mega wybór miodów, wiejskich wędlin, wielki sklep rybny (imo ryba lepsza niż w Gdańsku), w sezonie mega dobre owoce i warzywa. Obok zaraz jest normalny sklep mięsny bardzo dobrze zaopatrzony. Większe zakupy raz w tygodniu, a z lidlaka tylko codziennego użytku
Michał
im here for a good time, not a long time, you know I... i havent had a good time in a long time you know I... im way up, i feel blessed.
powiedzcie mi czy to jest jakaś taktyka agentów czy po prostu tak może być.
Znalazłem działkę (wieś, blisko Trójmiasta), pełne media przy drodze (nie doprowadzone do działki), droga gminna asfaltowa, płaska, dobry metraż. 500k zł. moja pierwsza oferta 460 (biorąc pod uwagę jeszcze koszty doprowadzenia mediów, pcc, inne wydatki) - wydawało mi się że to uczciwa oferta. Zaczęło się kręcenie nosem, że trochę za dużo chce zbić, że partner