Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
miholp94

miholp94

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5733
  • Znaleziska 415
  • Mikroblog 5318
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 49
miholp94
miholp94 10.06.2026, 11:06:56
  • 1
#nieruchomosci

powiedzcie mi czy to jest jakaś taktyka agentów czy po prostu tak może być.

Znalazłem działkę (wieś, blisko Trójmiasta), pełne media przy drodze (nie doprowadzone do działki), droga gminna asfaltowa, płaska, dobry metraż. 500k zł. moja pierwsza oferta 460 (biorąc pod uwagę jeszcze koszty doprowadzenia mediów, pcc, inne wydatki) - wydawało mi się że to uczciwa oferta. Zaczęło się kręcenie nosem, że trochę za dużo chce zbić, że partner
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94
Autor
10.06.2026, 12:23:23 via Android
  • 1
@Yuri_Yslin: akurat w tym przypadku nic sie nie zmieni. Działka ma mpzp i dzwonilem do urzedu gminy, pani powiedziala ze plab ogolny w tej gminie nie przewiduje zadznych zmian w planie miejscowym, wiec dzialka pozostanie taka jaka jest.
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 08.06.2026, 17:16:55
  • 0
ehhh, straznicy mnie zabijaja jak chce pogadac z saturasem i wszyscy lapia aggro, dziwny bug. ktos tak mial? gram strażnikiem świątynnym, już nim jestem, lester powiedział że mam iść do saturasa, a potem do niego i stoje w miejscu :/ #gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

speedygonzales1
speedygonzales1
08.06.2026, 17:31:35 via Wykop
  • 2
@miholp94: A ten bug z atakującym Gornem w Wolnej Kopalni naprawili?
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 08.06.2026, 12:46:33
  • 3
Ludzie serio narzekaja na lockpicking? Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac. #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnonymousDev
AnonymousDev
08.06.2026, 13:49:09 via Wykop
  • 8
@miholp94: narzekają, bo jak by sobie chcieli zagrać w logiczne gierki, to by je sobie odpalili. Dla wielu osób w RPGu liczy się co innego - budowanie postaci, fabuła, walka, a nie bawienie się wytrychami. Gdyby ten system otwierania zamków pojawiał się np. tylko przy niektórych (bardziej wartościowych) skrzyniach to jeszcze spoko, ale jak chcesz obrobić np. 10 chat kopaczy, którzy w skrzyniach trzymają 3 bryłki rudy i 2 jabłka,
  • Odpowiedz
Viscop
Viscop
08.06.2026, 13:52:28 via Wykop
  • 1
Przeciez to trzeba miec 3 szare komorki zeby to ogarnac


@miholp94: Nagrody są nieadekwatne do poświęconego czasu. Zmienili system otwierania zamków, ale zostawili zawartość skrzyń jak w oryginale.
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 22.05.2026, 11:20:21
  • 7
Właśnie sobie sam usunąłem ósemke, uff 1000 ,ł zostało w portfelu ( ͡º ͜ʖ͡º) #stomatologia #gownowpis #lekarz100k
miholp94 - Właśnie sobie sam usunąłem ósemke, uff 1000 ,ł zostało w portfelu ( ͡º ͜ʖ͡...

źródło: 19338

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94
Autor
22.05.2026, 12:29:01 via Wykop
  • 1
@redorbiter: no a jak
@o__0 już raz tą mordęgę wytrwałem, więcej nie chce
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
29.03.2026, 10:09:28
  • 51
Dawno nie pytałem, a więc:

CO TERAZ CZYTASZ?

#ksiazki #czytajzwykopem
solejukowski - Dawno nie pytałem, a więc:

CO TERAZ CZYTASZ?

#ksiazki #czytajzwykope...

źródło: 1000081723

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 29.03.2026, 14:21:36 via Wykop
  • 4
@solejukowski: powolutku sie zabieram, potem chyba Faulknera "schronienie" albo jenny erpenbeck "kairos"
miholp94 - @solejukowski: powolutku sie zabieram, potem chyba Faulknera "schronienie"...

źródło: 976314-352x500

Pobierz
  • Odpowiedz
fahfotzel
fahfotzel
fahfotzel
23.01.2026, 11:31:24
  • 0
Czy ktoś tu się zna na wyliczeniach NFZ? Poszłam pierwszy raz do dentysty na czyszczenie w ramach NFZ, na miejscu dowiedziałam się, że usunięcie kamienia będzie na nfz (i jest to podobno koszt 50zł) ale jak chce piaskowanie to dodatkowo 250zł, myśle ok, trudno. Prywatnie w Krk za pełną higienizacje płaciłam również 250zł... No i dzisiaj wchodzę sobie na ikp a tam info, że podczas tej wizyty wzięto z NFZ ponad 270zł,
fahfotzel - Czy ktoś tu się zna na wyliczeniach NFZ? Poszłam pierwszy raz do dentysty...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-23 o 12.28.37

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 23.01.2026, 14:21:34 via Wykop
  • 0
@fahfotzel: wszystko jest ok rozliczone.
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
11.01.2026, 15:47:52
  • 1702
Wiecie, że lekarze z państwowego szpitala w Kaliszu zarabiają więcej niż szefowa Europejskiego Banku Centralnego czy szef Rezerwy Federalnej USA? xD 4 najlepiej opłacanych lekarzy w Kaliszu zarabia średnio po 2,5 mln zł rocznie (w sumie 10 mln zł), podczas gdy wynagrodzenie prezesa EBC wynosi 466 tys. euro (ok. 1,9 mln zł) rocznie, a pensja szefa FED to zaledwie 203 tys. dolarów (ok. 735 tys. zł) rocznie. Szefowie banków centralnych USA i
Stulejman_Beznadziejny - Wiecie, że lekarze z państwowego szpitala w Kaliszu zarabiaj...

źródło: 52206

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 11.01.2026, 19:00:53 via Wykop
  • 1
Przeciętnie specjalista zarabia 30-40 tys.


@Stulejman_Beznadziejny: komentarz usunięty widzę, więc zapytam jeszcze raz - pracuje, to tyle zarabia, gdzie jest problem?
  • Odpowiedz
malala777
malala777
11.01.2026, 08:13:59
  • 1422
Podczas gdy ty marnowałeś dzisiejszą noc na spanie za darmo, wielu nadludzi lekarzy spało dzisiaj na nocnym dyżurze za 500 zł na godzinę finansowane z twoich podatków, po czym pojadą sobie dzisiaj posiedzieć w przywacie za kolejne 500 zł na godzinę + % od wizyty.
Ale pamiętaj to są męczennicy, bo mieli aż 6 lat studiów (ty miałeś marne 5), po czym ich minimalna płaca to jest marne 10k miesięcznie.

#lekarski
malala777 - Podczas gdy ty marnowałeś dzisiejszą noc na spanie za darmo, wielu nadlud...

źródło: Evimed_przychodnia_Gdynia_6-1024x684

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 11.01.2026, 14:55:43 via Wykop
  • 0
@malala777: potwierdzam, super sie spało <3
  • Odpowiedz
solejukowski
solejukowski
04.01.2026, 09:15:25
  • 26
Przychodzę do Was w ten pierwszy niedzielny poranek nowego roku z pytaniem

CO TERAZ CZYTASZ?

#ksiazki #czytajzwykopem
solejukowski - Przychodzę do Was w ten pierwszy niedzielny poranek nowego roku z pyta...

źródło: scaled_1000073398

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 04.01.2026, 13:59:35 via Wykop
  • 3
@solejukowski: mega napisana, strasznie wciąga
miholp94 - @solejukowski: mega napisana, strasznie wciąga

źródło: 562388739_1335485688589092_6484670114159038687_n

Pobierz
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 03.01.2026, 16:02:05
  • 1
Jestem zainteresowany kupnem domu. Od dłuższego czasu się rozglądam za działka ale w okolicy słabo z tym, wiec raczej kupie już zabudowana, nie mam jakichś wielkich wymagać co do układu wiec nie zależy mi na budowaniu od 0. Z tego tez zrodziło sie dużo pytań na które ciężko znaleźć jakieś konkretne odpowiedzi a wśród znajomych raczej większość mieszka w mieście w blokach. Także potrzebuje pomocy od mireczkow xd jeżeli chodzi o wymagania
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Palinkka
Palinkka
03.01.2026, 16:14:21 via Wykop
  • 2
@miholp94: remont nie jest mocno stresujący jak znasz kogokolwiek kto Cię jest w stanie merytorycznie wesprzeć.
  • Odpowiedz
nika_blue
nika_blue
05.01.2026, 13:59:53 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 21.12.2025, 10:16:33
  • 0
jutro ktoś przyjdzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peanut_whu
peanut_whu
11.12.2025, 16:49:37
  • 2385
Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mnie ręcznie wykonany pasek na wymiar, bo kto to widział, żeby człowiek chodził w jakimś syfie z sieciówki, co to się kruszy w rękach po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pasku mogę wybić inicjały na życzenie.

Pasek jaki jest, każdy widzi – prosty i pancerny, w zasadzie na całe życie, bo składa się tylko z trzech elementów: jednolitego
peanut_whu - Z okazji świątecznego #rozdajo jeden mirek lub mirabelka otrzyma ode mni...

źródło: 1000061518

Pobierz
  • 604
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 11.12.2025, 20:20:02 via Wykop
  • 1
@peanut_whu: piękne!
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 27.07.2025, 12:32:41
  • 1
#cabal #cabalonline gra ktos? Pomoze ktos na poczatek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94
Autor
05.08.2025, 06:37:56 via Wykop
  • 1
@kapazgon: venus
  • Odpowiedz
Snowflake_
Snowflake_
13.07.2025, 12:18:43
  • 0
We środę miałem mocowaną koronę na implancie - górna 7. Od dwóch dni obserwuję, że szóstka obok, która jest po leczeniu kanałowym 2 lata temu daje o sobie znać. Nie boli, ale po prostu "czuję" tego zęba. Czy przykręcenie tej korony mogło jakoś wpłynąć negatywnie na tego zęba po leczeniu kanałowym? Co tam się mogło stać? Mam wizytę kontrolną dopiero za tydzień.

#dentysta #dentysta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 13.07.2025, 19:10:05 via Wykop
  • 1
@Snowflake_: negatywnie, raczej nie, ale czasami punkty styczny jest tak ciasny, że korona może uciskać zęby sąsiednie. 5 dni to krótki czas po przykręceniu, jeśli po 2 tygodniach dalej będziesz to czuć albo pojawi się ból tej 6, to wtedy możesz się martwić.
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 14.06.2025, 18:26:02
  • 0
może ma ktoś kod rabatowy do #mediaexpert i nie skorzysta w najbliższym czasie? byłbym wdzięczny <3 #kodyrabatowe #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94
Autor
14.06.2025, 18:35:01 via Wykop
  • 0
@Rozdeptany_Jez: może być!
  • Odpowiedz
miholp94
miholp94 05.03.2025, 21:39:37
  • 155
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szymin
szymin
06.03.2025, 05:07:36 via Wykop
  • 13
@miholp94: Wrzucaj więcej takich ciekawostek. Chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
Kunnorinno
Kunnorinno
06.03.2025, 12:09:54 via Wykop
  • 3
@miholp94: kozak dawaj wiecej
  • Odpowiedz
BrotatyChleb
BrotatyChleb
25.02.2025, 17:14:45
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miholp94
miholp94 25.02.2025, 19:51:05 via Wykop
  • 2
w Pruszczu i widzialem, ze maja tam wielkie targowisko


@BrotatyChleb: i to polecam, środy i soboty jest otwarty cały rynek, jakościowo są na prawdę mega dobre, dodatkowo mają tam mega wybór miodów, wiejskich wędlin, wielki sklep rybny (imo ryba lepsza niż w Gdańsku), w sezonie mega dobre owoce i warzywa. Obok zaraz jest normalny sklep mięsny bardzo dobrze zaopatrzony. Większe zakupy raz w tygodniu, a z lidlaka tylko codziennego użytku
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Michał

  • im here for a good time, not a long time, you know I... i havent had a good time in a long time you know I... im way up, i feel blessed.
  • Gda

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.09.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking