Wpis z mikrobloga

  • 7
@HorribileDictu zdziwilabym się gdyby się broniła na innej. Obrony prac doktorskich są publiczne, na stronie wydziału na którym była obrona powinnaś znaleźć przez szukajke zawiadomienie o niej. Tam będzie też temat i promotor
  • Odpowiedz
Obrony prac doktorskich są publiczne, na stronie wydziału na którym była obrona powinnaś znaleźć przez szukajke zawiadomienie o niej. Tam będzie też temat i promotor


@kt13: Właśnie nie ma nic na stronie. Od razu nagle przed jego nazwiskiem pojawił się tytuł. Jak zadzwonię na uczelnię to mogą mi udzielić takiej informacji? Chodzi o to, że gość jest bardzo nierzetelny w tym co robi, wręcz pisze farmazony i jestem bardzo ciekawa
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Niektóre uczelnie mają biblioteki cyfrowe (np. UŚ i UE). Ogólnie uczelnia musi udostępnić online, większość uczelni ma przynajmniej streszczenia doktoratów wrzucone na stronę.
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Zacznij od zbioru biblioteki uczelnianej. Tam przynajmniej powinien być tytuł pracy. Później jesteś w stanie się doszukać co nie co na stronie wydziału, ewentualnie archive.org jak już będziesz miała datę obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HorribileDictu: może być tak, że kopia nie możne być wypożyczana z uczelni. Ja czyjś doktorat chciałem zobaczyć i gówno. Najczęściej jest to przepchnięte bokiem. Ale tam gdzie, byl broniony musi być kopia. Zresztą na pewno jak się a to zaglebisz to dużo gówna wypmynie
  • Odpowiedz
  • 0
@schon już zaczęłam dzwonić tam, biblioteka odsyła do dziekanatu, oni do sekretariatu a oni do biblioteki. Poznałam póki co sam tytuł. Jeśli chodzi o przeczytanie treści, to twierdzą że jest to dostępne publicznie tylko przed obroną a po obronie nie musi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HorribileDictu: miałem taki sam problem, jeżeli chcesz się szarpać z koniem to, oficjalne pismo z potwierdzeniem odbioru. Potem tylko sąd. Bo się nie zgodzą. Miałem podobnym prsypadek. Chciałem coś sprawdzić do swojego dr. I nogami i rękami się zapoerali aby doktorat jednego Pana nie wyszedł na światło dzienne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HorribileDictu: możesz probowqz w ten sposób że chcesz porównać badania i metodologię w pracy, a do tego masz prawo. Ja np muszę udostępnić dane każdemu, kto poprosi, no w teorii bo ból dupy o to mają też noblisci z fizyki, jak w przypadku mojego kolegi. Także ten dr to gówno, po znajomości prsyklepane i tyle, a jak pracuję na uczelni to tym bardziej. Im dłużej pracuje w tym, to przestałem
  • Odpowiedz