Wpis z mikrobloga

No nie wytrzymie... Czy wierzyć lekarzom? Opinia lekarza ,, panuje wirus i takie są objawy ''. Syn 3 latka od sześciu dni bardzo kaszle ma straszne napady kaszlu, aż do wymiotów. Katar , przez który twierdzi Pani doktór jest owy kaszel. Pierwsze dwa dni gorączka po 39,5 pod wieczór - noc. Teraz tak po 37-38 max.
Zaraził już mnie i mamę, nasze objawy: bardzo silne napady mocnego kaszlu, bolące gardło, katar nie za wielki, chrypa. Boląca szyja, mięśnie... Zielona/ żółta flegma nad ranem.

Najbardziej martwię się o małego, żeby zaraz nie było, że na szpital będziemy jechać z jakimś zapaleniem płuc. ;/

#pomoc #kaszel #szpital #grypa #wirus #katar #wirusy #lekarz #doktor
  • 10
@ojacie169: to #!$%@?
spróbuj wydębić od lekarza nedbud (jak wpisze refundację na jakąś astmę to będzie 3zł zamiast 50), kup nebulizator
niby jest to steryd, ale moi lekarze (najlepsi w okolicy) mi go przepisują bez problemu i pomaga opanować najgorsze. Oczywiście używam z głową a nie na każdy kaszelek.
A co do reszty - skoro wy też zachorowaliście to lekarz ma rację - walić antybiotów nie ma po co. Syrop prawoślazowy
@niegwynebleid: Nebulizator ma inhaluje go solą fizjologiczną, spróbuje ogarnąć ten nedbud dzięki za pomoc. A drugi z problemów to, że mały w żadnym formacie nie weźmie nam syropu żadnego. Wypluwa, wymiotuje tragedia choćby nie wiem jak mocno kaszlał mówi nie woli kaszleć...
@ojacie169: prawoślazowy jest smaczny, ibum jest smaczny
Ważne by nie okłamywać dziecka gdy mu nie smakuje - u mnie przynajmniej działa. "Teraz ten obrzydliwy syrop, popijemy szybko bo jest niedobry". A ibum można siłą ze strzykawki - tak musiałem robić gdy mały miał ze dwa lata.
@niegwynebleid: Próbowaliśmy strzykawką, zrobiliśmy błąd taki, że pije tylko i wyłącznie wodę. Myśleliśmy, że jak nauczymy go wodę pić to będzie jak najbardziej na plus, a teraz przyszło wypić syrop i jest tragedia.
Nawet z pół roku temu jak miał lekki kaszelek kupiliśmy jakiś syrop za 50 zł super słodki, mega smaczny nic z tego. Syrop wyczuwa nawet w jogurcie, batonie, ciastku itd.
@ojacie169: mój tez kiedyś tak miał. Lekarze mówią wszystko ok. #!$%@? się i zabrałem go prywatnie na usg płuc. Oczywiście zapalenie. Moja dziewczyna to samo, usg prywatnie dopiero pokazało