Tak się zanstanawiałem, jakby tu pomóc samotnym chłopom z tagów #przegryw #incel #blackpill i wpadłem na taki oto pomysł: mógłbym być Waszym skrzydłowym. Na Badoo mam setki polubień od fajnych dziewczyn z krajów Azji i Afryki, mógłbym rekomendować chłopów z tagu. Jedyny warunek, to znajomość chociaż podstaw angielskiego. To jak, wchodzicie w to?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według #blackpill.a powinien mi się bardziej podobać ten po lewej. Yyy... nie wiem, nie widzę w nim uroku. Jest tyle przystojny, co sztuczny. W ogóle wygląda na nieprzystępnego. Ten drugi, mimo że niższy i o zwyczajnej twarzy, jest bardziej przystępny i wzbudzający zaufanie. A teraz tak, zaraz nastąpi mentalna akrobacja, że ten lewy jest bardziej onieśmielający i dlatego wolę prawego albo że wybieram według swojej ligi, bo sam jestem
AlexBrown - Według #blackpill.a powinien mi się bardziej podobać ten po lewej. Yyy......

źródło: temp_file504736517689602491

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: Prędzej Twój najgorszy wróg przyjdzie i poda Ci rękę niż kobieta pokocha brzydala. Jakie nasze społeczeństwo jest zakłamane i będzie nam pyerdolić te farmazony, bo nie ma odwagi przyjać do wiadomości jaki jest system wartości kobiet. Ile życia bym nie zmarnował gdybym mnie nie okłamywali. G--------l z pracy nie ma najmniejszego problemu, żeby kogoś znaleźć a Tobie będą pyerdolić, że kobiety to dojrzała płeć i szuka mężczyzn dojrzałych emocjonalnie,
  • Odpowiedz
@fervi: wystarczy iść na siłownię, dobrze się ubrać i minimalnie ogarnąć siebie. Pozdrawiam typo, który większość życia płakał jak wy, a od paru lat stuka panienki. A nie mam jakiegoś wybitnie dobrego ryjca (niezły jest) + mam kupę wad.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przypominam, że siedzą tu osobniki nazywające się #przegryw tylko dlatego, że nie mają wyglądu. Wygląd jest potrzebny tylko na rynku matrymonialnym, a więc są zwykłymi singlami jak każdy inny, jak normicy którzy np. zakończyli swój wieloletni związek i teraz nie mogą nikogo znaleźć albo inne normiki dynamiczniaki, które imprezują, chodzą po klubach ale to nic nie daje bo też nie mają wyglądu, ponieważ w dzisiejszych czasach
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przypominam, że siedzą tu osobniki nazywające...

źródło: 8l5zdf

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

Potem po zakończeniu edukacji już Julczyska po karuzeli, "wyszaleniu się" i "przejściach" patrzą, żeby wbić się na kwadrat za free. Zaraz ocena tego co masz, pracy, ile masz samochodów,
Luke_Skywalker88 - #blackpill 
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczuci...

źródło: 434052156_1494115651460747_4500454664478093693_n

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luke_Skywalker88: dla mnie jedno z największych cope. W mojej klasie to była można jedna para max dwie i w innych klasach podobne. Mówię to o czasach sowich w gimnazjum bo w technikum to nie ma co nawet szukać dziewczyny bo tam na jedną przyda 20 chłopa. Uważam że są ludzie który po prostu takie rzeczy w młodym wieku naturalnie przychodzą że już 15 lat i mają mega parcie na związek
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Nie oszukujmy się, jeśli nie zaznało się romantycznej "miłości" blupilowej do 25 roku życia i całej tej otoczki czyli motyle w brzuchu,szczere pożądanie, komplementy, tęsknota, przytulanie, spacerowanie," lizanie z języczkiem" ruchańsko przy netflixie i winie oraz mase innych beztroskich rzeczy będac nawet bezrobotnym, bez auta i mieszkający ze starymi to niestety ale już nie zaznamy tego stanu, później to już tylko równia pochyła i brutalny agepill a jedyne co
  • Odpowiedz
grubsza laska odezwała się do mnie po 2 tygodniach, bo wcześniej zlałem ją jak zobaczyłem jej aktualne zdjęcia
napisała "szkoda, że spacer nie wyszedł"
śmiałem się z jej desperacji, bo trochę dziwne to było jak zamieniliśmy może z 10 zdań, a laska się tak "przywiązała, ale do momentu jak się dowiedziałem, że jakiś gość skończył z nią fwb ( ͡° ʖ̯ ͡°) i postanowiła napisać XD
a do
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: Hmmm to może te grube laski co je widzę te same od lat na portalu randkowym to nie są tam bo nikogo nie mogą znaleźć tylko dlatego że się jebią na potęgę ciągle XD
Nigdy mi to nie przyszło do głowy bo przy grubej to by mi nawet nie stanał
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 28 lat i dwie „ex-narzeczone” na koncie. W wielkim skrócie: pochodzę z dobrze usytuowanej rodziny, odziedziczyłem duży dom, a także odebrałem bardzo dobre wykształcenie, przez co wykonuję zawód przez wielu postrzegany jako ten bardziej „prestiżowy”. Ryj oceniany przez #photofeeler mieści się w skali 5-7/10, w zależności od zdjęcia. Należę do kilku organizacji przez co niekiedy udzielam się publicznie. Tyle o mnie. Rzecz w tym, że
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@Sants1

Niech mi to ktoś wytłumaczy, jakim cudem jest dwa razy więcej samotnych mężczyzn niż samotnych kobiet? Wy baby macie we dwie jednego chłopa czy jak to tam u was wygląda?


Mogę się założyć, że rozwiązaniem zagadki jest tutaj słowo
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@Sants1
 Niech mi to ktoś wytłumaczy, jakim c...

źródło: 9c2da94b6f2a1dca3d76aac501e0484e7409a2f5f52911f282f20ec531b3f024

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Z tego wykresu wynika też pośrednio, że pewna część Mirków musi "ogarniać" kilka Mirabelek na raz. A spora część Mireczków nie ogarnia żadnej. Nawet jeśli luźno uwzględni się, że mężczyzn w populacji jest zwykle ciut mniej niż kobiet z różnych względów, to stosunek 60 do 30 jest spory.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Uwaga celna, ale zbędna.
W wyższych grupach wiekowych dysproporcje są jeszcze większe.
I tak (w Polsce według GUS) na każdych trzech kawalerów przypadają 2 panny w grupie 25-30 (bodajże), a potem stosunek ten rośnie nawet do 5 kawalerów na 2 panny.
Oznacza to, że tak - kobiety żyją w związkach poligamicznych, które albo są klasyczną poligamią albo pseudo-poligamią "okresową".
Więc znowu potwierdza się scenariusz blackpill i zasada Pareto. Nie
  • Odpowiedz
Ogólnie laska pisze, że spodziewa się dziecka i szuka stałego związku, nie interesują ją przelotne relacę w takim razie dlaczego nie może stworzyć stałej relacji z ojcem dziecka??
Czyżby dała się przelecieć chadowi przy nie zobowiązującej relalaji XD

#tinder #badoo #przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
ViaticPapa2137 - Ogólnie laska pisze, że spodziewa się dziecka i szuka stałego związk...

źródło: temp_file1654957707299133916

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 422
@ViaticPapa2137: powiedziałbym że może poprzedni chłop zginął w wypadku, i została wdową, ale musiałbym mieć nierówno pod sufitem i być strasznie naiwnym żeby w takie coś wierzyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Dobry wieczór,
Może niektórzy z Was uznają to za przemyślenia typu "Kto pytał?" albo "O jeden kieliszek przy wielkanocnym stole za dużo", ale czuję potrzebę uzewnętrznienia

Mianowicie - jest p--------e. Im dłużej żyję, tym bardziej uświadamiam sobie, że ten tag to jedyne miejsce, gdzie spotkam odpowiednich ludzi. Widzę, co się dzieje wokół mnie bezpośrednio i w otoczeniu. Sytuacja na rynku jest tragiczna

Poświęciłem trochę czasu, by wyglądać dobrze. Zrzutka naście kilo, barber zamiast osiedlowej Grażynki,
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoldenJanusz: a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację jak to mężczyźni chcą wyruchać ulaną oliwkę brazil tylko dlatego że jest sławna albo young leosie xd, dawanie d--y dla atencji dziala tylko w stronę p0lek
  • Odpowiedz