Ogólnie laska pisze, że spodziewa się dziecka i szuka stałego związku, nie interesują ją przelotne relacę w takim razie dlaczego nie może stworzyć stałej relacji z ojcem dziecka??
Czyżby dała się przelecieć chadowi przy nie zobowiązującej relalaji XD

#tinder #badoo #przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
ViaticPapa2137 - Ogólnie laska pisze, że spodziewa się dziecka i szuka stałego związk...

źródło: temp_file1654957707299133916

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 422
@ViaticPapa2137: powiedziałbym że może poprzedni chłop zginął w wypadku, i została wdową, ale musiałbym mieć nierówno pod sufitem i być strasznie naiwnym żeby w takie coś wierzyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Dobry wieczór,
Może niektórzy z Was uznają to za przemyślenia typu "Kto pytał?" albo "O jeden kieliszek przy wielkanocnym stole za dużo", ale czuję potrzebę uzewnętrznienia

Mianowicie - jest p--------e. Im dłużej żyję, tym bardziej uświadamiam sobie, że ten tag to jedyne miejsce, gdzie spotkam odpowiednich ludzi. Widzę, co się dzieje wokół mnie bezpośrednio i w otoczeniu. Sytuacja na rynku jest tragiczna

Poświęciłem trochę czasu, by wyglądać dobrze. Zrzutka naście kilo, barber zamiast osiedlowej Grażynki,
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoldenJanusz: a teraz wyobraźcie sobie odwrotną sytuację jak to mężczyźni chcą wyruchać ulaną oliwkę brazil tylko dlatego że jest sławna albo young leosie xd, dawanie d--y dla atencji dziala tylko w stronę p0lek
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe życie jestem "zmęczony niczym". Budzę się rano po przespaniu dowolnej ilości godzin i jestem wykończony, że nie mam na nic siły. Muszę wypić 2-3 kawy żeby jakoś funkcjonować a i tak robię wszystko na minimum bo nie mam siły na coś więcej. Na prawdę chciałbym czytać książki, rozwijać się w pracy, robić jakieś szkolenia ale moja głowa odmawia posłuszeństwa. Czuje się zmęczony,
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe...

źródło: 70a784a58db1f5a8249209a798bd4dee

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam już nie wkurzam się na kobiety, no chyba, że mnie atakują bezpośrednio. Taka biologia już jest, że kobieta będzie szukać atrakcyjnego i silnego psychicznie. Nic z tym nie zrobicie. To są tysiące lat ewolucji. Żal tylko straconych lat, no ale już nie cofnę czasu. Uważam, że społeczeństwo powinno mieć odwagę być uczciwym wobec brzydkich i wrażliwych mężczyzn. Nie chodzi o to, żeby krzyżować kobiety, ale o to, że każdy mężczyzna
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #truecel

Kiedyś mój tata miał kolegę który miał pozwolenie na b--ń (chyba na shotguna) i oprócz tego to jeszcze miał córkę i pamiętam że zawsze on mi groził tym Chyba shotgunem że jak się byliście zbyt blisko jego córki sposób romantyczny to strzeli mnie w dupę tym Shotgunem tak wiem pewnie dla żartu to mówił ale ciekawe czy mówiłby tak samo gdybym był Chadem(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba shotgunem że jak się byliście zbyt blisko jego córki sposób romantyczny to strzeli mnie w dupę tym Shotgunem tak wiem pewnie dla


@power-weak: Ukrainka z którą się spotykałem miała też takiego ojca, mówiła że wszystkich jej byłych wypłoszył bo celował w nich z balkonu XD
Dziwne że do mnie nic nie miał, pewnie wiedział że po niedługim czasie kopnie mnie sama ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#blackpill #looksmaxing #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #przemyslenia

Zobaczymy czy uda się coś z mewingiem na moją pyzatą gębe. Jeśli nie to nazwę się Lil Pyza i będe wrzucał piosenki Drake'a po polsku żeby moraliści z commentary nabili mi wyświetleń. A potem będę niósł blackpilla w swoich rapowych tekstach. Co może pójść nie tak? Biorę po 100 zł od każdej z drużyn i słucham państwa.
filip-pilif - #blackpill #looksmaxing #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #przemyslenia 
...

źródło: 1000007419

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jeszcze raz poruszę temat dlaczego faceci wolą młodsze laski, ci, którzy faktycznie mają u nich powodzenie, zwłascza ci, którzy wyszli z przegrywu. Nie mam na myśli tych co mieli udane chwile z rówieśniczkami od czasów gimnazjum
Mam 32 lata i moja partnerka ma 20. Jest to moja druga w życiu, bo wcześniej jak mówiłem musiałem wychdozić z przegrywu tytaniczną, krwawą pracą. Najpierw finanse, usamodzielnienie z klitki a potem
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: faceci biorą młode bo mają większą zdolność reprodukcyjną. C---i, d--a, ładna buzia, s--s to wszystko po to aby kopulować.

Bardzo mnie ujęły twoje teorie o zabawie.

Potrzeba wchodzenia w związek ma wyłącznie cele reprodukcyjne, jest to nasza natura
  • Odpowiedz