Na grupie o depresji jakaś juleczka która jest w związku narzeka na samotność i że nikt jej nie rozumie i ma dość tego życia a dwa tygodnie temu zdjęcie z Grecji wrzucone z Oskarkiem swoim i to sie nazywa depresja, a nie to co my chłopy wymyślamy sobie problemy. It's over for jullka hipergamiczna

#blackpill #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam na garso panne do towarzystwa, i jak to jest, ze wiekszosc szanowanych div z duzymi teczkami (niewiele ich jest w tym miescie, chodzi o krk) ma w opisie cos w stylu, "jak cie nie znam to zadzwon."
#!$%@? od tego, ze mi jest glupio i wstydze sie dzwonic, wole napisac, to przeciez nowy numer za kazdym razem trzeba zarejestrowac na swoje dane, wiec czy to jest w ogole
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak na tiktoku dostaję czasami ( i to juleczki a nie jakieś lambardziary) to się zastawiam jak można blackpillować jak tylko o gegz chodzi, który można kupić, pomijając pierdoły randek, kolacji, prezentów i braku pewnego profitu #przegryw #blackpill #divyzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak na tiktoku dostaję czasami ( i to juleczki a nie jakieś lambardziary) to się zastawiam jak można blackpillować jak tylko o gegz chodzi, który można kupić


@Jarkendarion: No włąśnie nie. Nie znajdziesz takich Juleczek za pieniądze. To jest problem
  • Odpowiedz
W tvn bedzie nowy program gdzie rozenek bedzie walczyła w dyscyplinach sportowych z mężczyznami
Przewiduje ze peogram bedzie ustawiony i ze kobieta bedzie wygrywać konkurencje a naracja bedzie taka ze kobieta biologicznie nie jest słabsza i ogolnie przestawianie kobiety jako tej silnej a mezczyn jako tych słabych
#mikrokoksy #blackpill #przegryw
Henson_ - W tvn bedzie nowy program gdzie rozenek bedzie walczyła w dyscyplinach spor...

źródło: IMG_4945

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #przegrywpo30tce #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #kiciochpyta #blackpill #zwiazki #p0lka

Mam pytanie do facetów, którzy są, bądź byli w związkach. Czy wkurza/wkurzało Was, jak będąc wraz ze swoją partnerką gdzieś, mijaliście się z jakimś mega przystojniakiem, z świetnie wyglądającym, dobrze zbudowanym facetem, z atletycznym czarnym byczkiem, albo eleganckim typem, który wysiadał ze świetnego auta? Czy może nigdy Was
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: kobieta, która poważnie traktuje swojego faceta nie komentuje przy nim innych gości. Co w jej głowie się dzieje zachowuje dla siebie, jeżeli nie to musisz się zastanowić czy to nie jest próba wzbudzenia zazdrości czy nawet zalążek red flaga
  • Odpowiedz
nigdy nie dala mi odczuc ze jestem brzydszy czy gorszy od innych. A zazden ze mnie model, chudy szcur jestem. Czasami podczas filmow mowila ze jakis aktor jest przystojny tak samo jak ja o aktorce ale wszystko bylo na luzie zawsze. Nigdy nie sprawila ze czulem sie gorzej
@Kopytnik_1:
  • Odpowiedz
@Felixu_enjoyer: Różnica jest taka, że polak ma przeważnie jedną dziewczynę, a włosi, hiszpanie i tak dalej mają kilka dziewczyn które o sobie nie wiedzą więc w sumie mają w nie w------e. Może to zabrzmieć jak hiperbola ale we włoszech jest kultura typu ważne żeby chłop wracał do domu a czy ma kochanki to już nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
Dbacie o siebie?
Jednym z głównych powodow, dla których przegrywy nie mogą znaleźć dziewczyny według normikow jest brak dbania o siebie, w tym rzekomy brak chodzenia do legendarnego już Barbera czy brania mitycznych pryszniców, ale czy jest to prawda?

Podobne pytanie było kiedyś zadane na jednym z incelskich subredditow i odpowiedzi jednoznacznie wskazywały, że większość przegrywow dba o siebie dosyć dobrze, co w sumie mnie bardzo nie zdziwiło, bo sam śmiało mogą powiedzieć,

Dbasz o siebie?

  • Dbam o siebie 50.6% (43)
  • Nie dbam o siebie 38.8% (33)
  • Jestem tfunormikem i sprawdzam 10.6% (9)

Oddanych głosów: 85

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego przegrywy negują skuteczność terapii? Przecież terapia nie ma na celu znalezienie za was dziewczyny, tylko uświadomienie żeby nie robić z tego celu życia i źródła szczęścia. To w was jest problem, że uczyniliście z kobiety świętego graala. Ha, równie dobrze ja też jestem przegrywem bo nie mam Ferrari i dopóki nie będę miał to obrażam się na cały świat.

#przegryw #terapia #takaprawda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: To jakis sponsoring terapii czy jakis eksperyment spoleczny? ilosc postow o terapii w ostatnim czasie jest dziwna.

ALe odpowiem. Ludzie neguja skutecznosc terapii, poniewaz, im nie pomogla, nie dziala. Ja jestem tego przykladem.
Jezeli terapia miala mi uswiadomic to o czym piszesz to mi nie uswiadomila, oznacza to ze terapia nie zadzialala a wiec jest nieskuteczna.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: aleś dał porównanie. xD Ferrari nie ma nawet promil osób na świecie, a dziewczynę ma (lub na jakimś etapie życia miał) prawie każdy. Jedno jest więc rzeczywiście fanaberią, a drugie czymś naturalnym w życiu człowieka.

To jest fundamentalna potrzeba dla samooceny, żeby zaznać takiej relacji choć raz w życiu i podejrzewam, że nawet niemała część terapeutów by to przyznała. Wszystkie te MGTOW i "uświadomienie żeby nie robić z tego
  • Odpowiedz
słyszeliście o Bryan Johnson chłop? ma 46 lat jest kasiasty i chcę zatrzymać proces starzenia jak najbardziej się da
dużo ludzi pewnie stwierdzi ze to głupie ale mi się podoba jego pomysł i jestem ciekaw dalszych rezultatów w przyszłości
#blackpill #przegryw
Henson_ - słyszeliście o Bryan Johnson  chłop?  ma 46 lat jest kasiasty i chcę zatrzy...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_ tutaj nie ma wielkiej filozofii.
- codziennie cardio minimum 60 min
- spać 8-9h
- zero używek
- zielonych warzyw, avocado i cytrusów pod korek codziennie
- zrezygnować z mięsa w ogóle i z przetworzonego
  • Odpowiedz
Usłyszane w pociągu: "Ten nasz Andrzej to taki fajny chłopak - nie pije, nie pali, uczciwy, pracowity, a całe życie samotny. A ten Jurek większość życia w więzieniu, alkoholik i zmienia żony jak rękawiczki"

#redpill #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rajtar: a to jest jedno z największych kłamstw e życiu gdy dzieciom wciska się coś w stylu spokojny facet jest fajny. A potem rzeczywistość brutalnie weryfikuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Smasher69: szczerze wątpię, babki mają w------e na brzydali o ile ci nie są jacyś natrętni
O przystojnych czasem gadają ale i tak mam wrażenie dużo mniej niż chłopy o kobietach między sobą
  • Odpowiedz
Skrzetuski - Przystojny mężczyzna. Spokojny, z dobrej i bogatej rodziny. Imponująca kariera w wojsku. Wierzący katolik. Rycerski i honorowy. Nowoczesny, szanujący kobiety i ich własna wolę. Raczej szuka spokojnego życia.

Bohun - Również przystojny facet. Kozacki bandzior. Kariera kryminalna. Umie dać w mordę i szablą przetnie. Kobiety które odmówią zdobywa siłą. Nieprzyjemny typ. Raczej niezbyt bogaty, ma to co ukradł i zrabował. Lubi przygodę. Obojętny na krzywdę ludzką.

Za kim wzdychały młode
Pompejusz - Skrzetuski - Przystojny mężczyzna. Spokojny, z dobrej i bogatej rodziny. ...

źródło: temp_file5995873152895331817

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach