Życie jest obfite w przykłady potwierdzające teorię #blackpill.u, także w internecie. Kobiety potrafią bez żadnego zażenowania wciskać ściemę, że "najważniejszy jest charakter", żeby chwilę później rozpływać się nad "charakterem" jakiegoś instagramera bez koszulki. Przy czym za bardzo się z tym nawet nie kryją.

Ja dziś przedstawiam Państwu przykłady z grupy demograficznej homoseksualistów. Mechanizm jest ten sam.

Na przykład użytkownik @yuck pod wpisem https://wykop.pl/wpis/72720209/wpis twierdzi, że "woli facetów z brzuszkiem".
AlexBrown - Życie jest obfite w przykłady potwierdzające teorię #blackpill.u, także w...

źródło: temp_file3511116611808638192

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #schizoid

Ja tam serio wam współczuję,
mimo że sam nie potrzebuję kontaktów z innymi to jednak epizodycznie odczuwam samotność.

Jeśli ktoś jest w miarę normalny i nie ma dziewczyny czy tam znajomych to serio musi być dramat.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako niski, brzydki incel masz tylko dwie drogi to wyboru:

1) Agresja- myślisz o zemście na tych którzy mają dobrze, którzy urodzili się lepiej niż Ty z lepszymi genami. Nienawidzisz kobiet za ich wymagania. Ogólnie nienawidzisz ludzi i świata, w lekkiej formie jesteś bierno agresywny, zgorzkniały i niemiły, w skrajnej jesteś w więzieniu za to co zrobiłeś

2) Akceptacja- znasz blacpilla ale jesteś pogodzony ze tak to wygląda. Jesteś pogodzony z tym że
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2) Akceptacja- znasz blacpilla ale jesteś pogodzony ze tak to wygląda. Jesteś pogodzony z tym że nie jesteś seksualnie atrakcyjny i generalnie ludzie tobą gardzą. Nie przejmujesz się brakiem wzrostu, wyglądu. W lekkiej formie poprostu całkowicie wycofujesz się ze społeczeństwa, żyjesz jak pustelnik w samotności ale miło nastawiony , w skrajnej formie możesz mieć wielu znajomych, być lubianym i zapraszanym, możesz mieć koleżanki ale to będą tylko koleżanki


@katu23: przegryw
  • Odpowiedz
Ehh moim nierealnym marzeniem jest żeby zapłacić kilku Julkom żeby mnie pobiły i poobrażały mój wzrost i wygląd. Wszystko by nagrywały a ja wrzuciłbym to do sieci i pokazał wszystkimi jak wygląda życie niskiego incela. Ich by nie było widać tylko mnie jak jestem bity i obrażany. Ciekawi mnie jakby to odebrało normcitwo, co by pisały hipergamiczne Julki? Pewnie by się śmiały z prześladowanego incela. Może ten filmik dotrze do ludzi niezawodowych
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katu23:

Wszystko by nagrywały a ja wrzuciłbym to do sieci i pokazał wszystkimi jak wygląda życie niskiego incela.


Przestań, bo ludzie podłapią i się zrobi trend z tego i zaczną dla beki kopać i obrażać manletów na ulicy, jak jakaś kryształowa noc xD
  • Odpowiedz
Co do zasady, zgadzam się, że ludzie dobierają się "na swoim poziomie". Jednak to działa do pewnego poziomu. Nigdy nie powiem komuś 1-3/10, który wygląda tak, a nie inaczej w wyniku kiepskich genów lub, co gorsza, z powodu choroby, aby szukał sobie kogoś "na swoim poziomie", bo to z mojej strony byłby co najmniej brak taktu. Na zdrowy rozum - po co komuś ktoś, kto go obrzydza? Czy ktoś wygląda 1/10, czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam tylko 174cm. Każdy jest ode mnie wyższy, jak widzę pary to chłop zawsze wyższy o głowę od baby.
Wzrost u faceta jest najważniejszy, kto go nie ma ten niech straci nadzieję na normalne życie społeczne i relacje. Wielokrotnie byłem wyśmiewany za wzrost przez dziewczyny i teraz chce tylko jednego, zemsty.
Na niczym w tym świecie mi nie zależy, chętnie bym pooglądał jak płonie więc mam nadzieję że jakaś wojna albo zaraz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wzrost u faceta jest najważniejszy


@katu23: Raczysz pan p-------ć bez sensu. Proszę spojrzeć na przykład na #przemcel chłop prawie dwa metry wzrostu a se dziewczyny nie mógł znaleźć i poszedł w gejpill. Ja mam 180 i też u mnie chujnia z babami. Nie tylko wzrost się liczy, ale też dobra morda, albo gadka. To wszystko jest razem skorelowane...
  • Odpowiedz
@Pharos

To nie jest normalne Mireczku. Mam mniej wzrostu niż ty, ale nigdy nie miałem do innych pretensji, że mają mniej p--------e niż ja bo są wyżsi. Ogarnij się, bo straszna frustracja z tego bije - skoro chciałbyś czyjegoś cierpienia jako zadośćuczynienia za twoje "krzywdy".


Nie jest ale trochę nic jednak dziwnego że tak myśli jeśli pewne przez całe życie był wyśmiewany przez swój wzrost i być może wygląd (szczególnie wtedy
  • Odpowiedz
#blackpill Ale porąbane to wszystko. Chłop ma hajs i prace . Jest wolna sobota i siedzi sam w domu bo wszyscy mają na niego wywalone. Skoro mój urlop i reszta życia ma wyglądać tak samo to po co żyć?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamillosbombos ten tag i cały Black pill polega moim zdaniem na tym, żeby odkryć jak wygląda czarna i c-----a rzeczywistość, aby zostać przez to zniszczony. Następnie wybierasz -> czy się poddajesz i giniesz i odmętach historii i galaktyki, czy -> robisz wszystko by choć godnie spróbować przeżyć dany sobie czas. I nie, nie chodzi tu o próbowanie ma siłę z laskami, ale żeby powstać z popiołów i wiedząc na czym życie
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
NIE jestem za obowiązkowym poborem do wojska bo to nie w moim interesie ale gdybym był rządem to teraz są idealne czasy na to.
1) Jest takie straszenie wojną, że każda partia może być za, bo ma alibi (jest zagrożenie? jest, to o co chodzi?)
2) Polskie chłopy są tak wykastrowane mentalnie, że nikt się nie sprzeciwi.
- kobiety na pewno poprą ten obowiązek (bo ich nie dotyczy)
- 3/4 chłopów
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
NIE jestem za obowiązkowym poborem do wojska ...

źródło: 1m

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: A jeszcze mężczyźni idą na emeryturę 5 lat później niż kobiety, mimo że umierają średnio o 7 lat wcześniej. A mimo że umierają wcześniej średnia długość życia, na podstawie której są wyliczane emerytury, jest taka sama dla kobiet i mężczyzn. Same plusy bycia mężczyzną w Polsce xd.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Idealny sposób by Polska straciła pokolenie najzdolniejszych mężczyzn bezpowrotnie. Co bym zrobił nie chcąc iść za wszelką cenę do wojska? Studia za granicą - póki Polska jest w UE, to jest w zasięgu ręki. Po 5 latach studiów w wielu państwach jako obywatel innego kraju UE jesteś tak naprawdę o krok od obywatelstwa bo masz odpowiednio długi legalny pobyt, znasz język itd. Wtedy cyk, zrzeczenie się obywatelstwa polskiego i
  • Odpowiedz
Doniosłe deklaracje, zwalczanie feminizmu, kręcenie beki z p0lek, wychwalanie #blackpill i #mgtow kończy się w momencie, gdy jakaś #p0lka (nawet fejkowa) okaże chociażby cień sympatii wykopkowi. Taki wasz obraz. Myślicie o sobie "sigma" albo "mnie żadna nie oszuka" a tak naprawdę jesteście pierwsi podatni na manipulacje różowych.
maneckiewicz - Doniosłe deklaracje, zwalczanie feminizmu, kręcenie beki z p0lek, wych...

źródło: jph

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie o sobie "sigma" albo "mnie żadna nie oszuka" a tak naprawdę jesteście pierwsi podatni na manipulacje różowych.


@maneckiewicz: nie, jeśli ktoś nie jest koniobijcą i jest dojrzały emocjonalnie, to wręcz są odporni na manipulacje.
Każde zainteresowanie kobiety danym (dojrzałym mentalnie) przegrywem powoduje że ten przegryw prędzej nabierze podejrzeń niż będzie skłonny do bycia manipulowanym.

Np. u mnie kobieta nawet atrakcyjna miałaby srogi problem coś ode mnie wyciągnąć - bo
  • Odpowiedz
Na grupie o depresji jakaś juleczka która jest w związku narzeka na samotność i że nikt jej nie rozumie i ma dość tego życia a dwa tygodnie temu zdjęcie z Grecji wrzucone z Oskarkiem swoim i to sie nazywa depresja, a nie to co my chłopy wymyślamy sobie problemy. It's over for jullka hipergamiczna

#blackpill #samotnosc #przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #depresja
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach