Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop
- 3
@mateusz_dzordan5656: ok oski
konto usunięte via Wykop
- 4
@mateusz_dzordan5656: O kur@@a, normik ze screena sra pod siebie ze szczęścia, że mu okruchy ze stołu chadów i oskarków spadły na starość. (♥ ʖ̯♥)
- 2
źródło: temp_file2615142794081597076
Pobierz@Vedar nie chcę nic mówić, ale jak masz jakąś wadę wchuj, która zategujesz chirurgicznie to wciąż masz to w genach i kolejne pokolenia mogą być jeszcze bardziej obciążone xd
- 1
- 29
źródło: temp_file7689812613123305418
Pobierz@Mamaboss @WyzwolonaPodrozniczka ok oski
źródło: 800px-Lol11
Pobierz- 12
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obserwując normików widać, że posiadanie dziewczyny (nawet przeciętnej) daje social proof i w oczach innych twoja wartość rośnie. Ludzie bardziej docenią przeciętnego gościa z laską, którzy sobie chillują na ławce, niż ładniejszego gościa ale który siedzi sam i skanuje otoczenie albo bawi się telefonem. W dzisiejszych czasach ogólnie posiadanie dziewczyny to luksus, stąd przekonanie że jak kogoś
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obserwując normików widać, że posiadanie dziewczyny (nawet przeciętnej) daje social proof i w oczach innych twoja wartość rośnie. Ludzie bardziej docenią przeciętnego gościa z laską, którzy sobie chillują na ławce, niż ładniejszego gościa ale który siedzi sam i skanuje otoczenie albo bawi się telefonem. W dzisiejszych czasach ogólnie posiadanie dziewczyny to luksus, stąd przekonanie że jak kogoś
źródło: 3956576039_44679aff2d_w
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 32
@kabotyno: Gdyby to miało znaczenie, to byś się z takim umówiła, mimo lekkich niedostatków urody, natomiast Ty prędzej umówisz się z przystojnym patusem. I tak się żyje pomału na tej wsi. Więc nie p-----l mi, że charakter się liczy, bo spokojnie można w---------ć go do kosza. Tylko wzrost i morda (pożądanie) oraz pieniądze i status (pożądanie do pieniąszków) się liczą,
- 4
konto usunięte via Wykop
- 2
@Mamaboss: jak tam weekend minął?
@WyzwolonaPodrozniczka sciana istnieje, w scianie chodzi o pozadanie kobiet ale na partnerke, co za facet majac do wyboru plodna dwudziestolatke wybralby stare prochno.
- 11
Uwierzyć nie mogę że jest tak wiele piosenek (popularnych) jasno mówiące w tekście że baba poleciała na bolca chada i potem się zesrało. Wykop sprał mi już kompletnie łeb, nie potrafię patrzeć jak wcześniej na ten cyrk lol
#blackpill
#blackpill
- 1
@Luke_Skywalker88: nie o k-------e się mi chodzi ale to jak idą jednym schematem jak muchy do lepu a potem każda jedna wrzeszczy jacy to mężczyźni źli bo chad wykorzystał xD
@Uuroboros właśnie, że k-------e się. One dobrze wiedzą, że Chad ja zdradzi, że każda się za nim ogląda, ja to podnieca. Tylko że każda liczy na to, że usidli tego Chada. Rozpacz jest, jak się to nie uda xd
konto usunięte via Wykop
- 0
zmienia się względem jego charakteru
@platiumblond: a ten charakter to min. 180 cm i 20 cm w spodniach
@platiumblond: czyli randka się udała?
@rothmans_pilecki kiedyś tu bylo trochę inaczej w sensie pozytywnym, teraz raczej ludzie którzy chcą dla ciebie jak najgorzej
konto usunięte via Wykop
- 3
@dondonu: chce tylko żeby jakoś inaczej tagowali te wysrywy o klubach albo o depresji bo Julka rzuciła, są taki do tego odpowiednie
konto usunięte via Wykop
- 2
@WyzwolonaPodrozniczka: Słaba zarzutka
Prawdziwy mężczyzna odpowiada codziennie i z prawdziwymi patriotkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Prawdziwy mężczyzna odpowiada codziennie i z prawdziwymi patriotkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WyzwolonaPodrozniczka: no na pewno nie w tobie. Wolałbym indyka wychędorzyć nic cb
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam motywacji do poznawania dziewczyn. Paradoks polega na tym, że nie jestem przegrywem, czy gościem, który nigdy nie miał panny. Miałem, byłem w związku, miałem wiele przelotnych relacji. Dobrze wyglądam, od gimbazy się do mnie same kleiły jakieś Julki. Teraz dołożyłem do tego sywletkę i dobry hajs. Żyć nie umierać co? Kobiety cały czas mnie podrywają i dają mi IOI. Kiedy jestem na zakupach, kiedy odpoczywam na
Nie mam motywacji do poznawania dziewczyn. Paradoks polega na tym, że nie jestem przegrywem, czy gościem, który nigdy nie miał panny. Miałem, byłem w związku, miałem wiele przelotnych relacji. Dobrze wyglądam, od gimbazy się do mnie same kleiły jakieś Julki. Teraz dołożyłem do tego sywletkę i dobry hajs. Żyć nie umierać co? Kobiety cały czas mnie podrywają i dają mi IOI. Kiedy jestem na zakupach, kiedy odpoczywam na
@mirko_anonim spróbuj z chłopakami, a jak nie zadziała, zostaną Ci jeszcze zwierzęta.
@mirko_anonim: zwal sobie i ci przejdzie libido albo zacznij chodzić na roksy jak jesteś tak leniwy. smiechu warte te problemy oskarków xD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego blackpillowcy z jednej strony opierają swoje poglądy na nihilizmie i darwinizmie. A z drugiej nieustannie płaczą na niesprawiedliwości genetyczne, próbując doszukać się jakiegoś głębszego sensu w brutalnej selekcji płciowej? Jak urodziłeś się jako genetyczny odpad to koniec. Zaakceptuj to i tyle. Co ci dadzą nieustanne płacze na wykopie, że samice są jakie są a normictwo to banda hipokrytów? No tak jest ale co to zmienia? Nie jesteś
Dlaczego blackpillowcy z jednej strony opierają swoje poglądy na nihilizmie i darwinizmie. A z drugiej nieustannie płaczą na niesprawiedliwości genetyczne, próbując doszukać się jakiegoś głębszego sensu w brutalnej selekcji płciowej? Jak urodziłeś się jako genetyczny odpad to koniec. Zaakceptuj to i tyle. Co ci dadzą nieustanne płacze na wykopie, że samice są jakie są a normictwo to banda hipokrytów? No tak jest ale co to zmienia? Nie jesteś
konto usunięte via Wykop
- 6
@mirko_anonim: Przynajmniej można dać sobie lekki upust frustracji. A uwierz mi po latach odrzuceń frustracja wywala skalę.
#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill
"Może przewrotnie to zabrzmi, albo szokująco dla niektórych, ale naprawdę, to, że w tej w chwili opiekujemy się córką osobno z moim byłym mężem, daje mi taką przestrzeń bycia ze sobą, której nie miałam, kiedy byliśmy razem. Czyli są plusy i minusy, moim zdaniem, tej sytuacji. (...) Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie bycia samemu ze sobą, nie
"Może przewrotnie to zabrzmi, albo szokująco dla niektórych, ale naprawdę, to, że w tej w chwili opiekujemy się córką osobno z moim byłym mężem, daje mi taką przestrzeń bycia ze sobą, której nie miałam, kiedy byliśmy razem. Czyli są plusy i minusy, moim zdaniem, tej sytuacji. (...) Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie bycia samemu ze sobą, nie
źródło: 61513515
Pobierz@WyzwolonaPodrozniczka Kazdy ma jakies obowiazki wobec panstwa czy narodu, kobieta dac potomstwo, a facet walczyc na wojnie.
@WyzwolonaPodrozniczka: Największym przegrywem i incelem jesteś ty. Siedzisz ciągle na wykopie na tym tagu i spędzasz czas na dokuczaniu, którzy mają już problemy. Esencja spi-erdolenia.
@Alvarez17: Only rope is no cope.
- 0
Czyli mówicie ze nie możecie zaruchać? Gargamel bez grosza przy duszy po prawie śmiertelnym wypadku daje rade XD
#przegryw #blackpill #konfederacja #lombard #panzlombardu
#przegryw #blackpill #konfederacja #lombard #panzlombardu

@bardzomalyczlowiek pewnie dyma jakąś bezzębną babuszke która jedyne wymagania jakie ma to żeby chłopu jeszcze dygał ¯_(ツ)_/¯
- 0
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU żebyś się nie zdziwił xD
źródło: temp_file6166052738005519935
Pobierz- 2
@punto11 Być może to nie zdrowie ale trochę szanuję facetów którzy umieli dać kosza ładnej dziewczyny tak jakby to trochę wyjątkowe bo Jednak prawie każdy by skorzystał z takiej okazji
konto usunięte via Android
- 2
@power-weak dokladnie
źródło: temp_file8910698388809454996
PobierzLepszy charakter ma pan po
- Lewej 0% (0)
- Prawej 100.0% (1)
- Nic nie znaczymy w skali pustki kosmosu 0% (0)
konto usunięte via Wykop
- 3
@Luke_Skywalker88: ten z prawej, bo życie stykało go głównie z pozytywnymi zachowaniami ot chociażby kobiet, względem niego
Ten po lewej pewnie był z górą dwoma kobietami, a 90% go odrzuca, więc gnieździ się w nim sporo frustracji ¯\(ツ)/¯
Ten po lewej pewnie był z górą dwoma kobietami, a 90% go odrzuca, więc gnieździ się w nim sporo frustracji ¯\(ツ)/¯
konto usunięte via Wykop
- 1
@Luke_Skywalker88: poszukaj jakichś lepszych porównań bo ten z lewej jest przystojny a z prawej wygląda jak przerysowany kosmita...



























na przystanku wsiadła taka #plodnajulka ze 175 cm wzrostu I za rękę trzymała takiego gościa jak ten przegryw z tvn-owskiego gówna [pic rel] o pół głowy niższego
patrzyłem się na nich jak szpak w p---e aż wysiedli, a ona mu jeszcze czapeczkę poprawiała
wtf k---a jakaś anomalia, albo od tego upału już mi zlasowało łeb
#przegryw #blackpill #s----------e
źródło: 1000008785
Pobierz