ale mi akcja w tramwaju rozyebała łeb...
na przystanku wsiadła taka #plodnajulka ze 175 cm wzrostu I za rękę trzymała takiego gościa jak ten przegryw z tvn-owskiego gówna [pic rel] o pół głowy niższego
patrzyłem się na nich jak szpak w p---e aż wysiedli, a ona mu jeszcze czapeczkę poprawiała
wtf k---a jakaś anomalia, albo od tego upału już mi zlasowało łeb
#przegryw #blackpill #s----------e
GoldenJanusz - ale mi akcja w tramwaju rozyebała łeb...
na przystanku wsiadła taka #p...

źródło: 1000008785

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obserwując normików widać, że posiadanie dziewczyny (nawet przeciętnej) daje social proof i w oczach innych twoja wartość rośnie. Ludzie bardziej docenią przeciętnego gościa z laską, którzy sobie chillują na ławce, niż ładniejszego gościa ale który siedzi sam i skanuje otoczenie albo bawi się telefonem. W dzisiejszych czasach ogólnie posiadanie dziewczyny to luksus, stąd przekonanie że jak kogoś
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja się nie dziwie tej presji na #zwiazki. Obs...

źródło: dsU6LG9Nv2rx6z0scm-lhEEyi1hbXIqW1rhhWv8fs0_Lac-is_hyXwC44YuqfKKBsnjoyQ7tAyhcSXdkOfDbi0nv0Qm5ruYrCyYt87B9nWx0Ig5i2JAjK7B-8jVT

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabotyno: Gdyby to miało znaczenie, to byś się z takim umówiła, mimo lekkich niedostatków urody, natomiast Ty prędzej umówisz się z przystojnym patusem. I tak się żyje pomału na tej wsi. Więc nie p-----l mi, że charakter się liczy, bo spokojnie można w---------ć go do kosza. Tylko wzrost i morda (pożądanie) oraz pieniądze i status (pożądanie do pieniąszków) się liczą,
  • Odpowiedz
Uwierzyć nie mogę że jest tak wiele piosenek (popularnych) jasno mówiące w tekście że baba poleciała na bolca chada i potem się zesrało. Wykop sprał mi już kompletnie łeb, nie potrafię patrzeć jak wcześniej na ten cyrk lol
#blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziwne wrażenie, że tak w realu wygląda ten tag. Oskariat chcący trzymać ludzi w nieszcześciu, piszący durne herlekiny, nic nie wnoszące, nieedukujące, duszące chęci zmiany swojego życia #przegryw #blackpill
d.....u - Mam dziwne wrażenie, że tak w realu wygląda ten tag. Oskariat chcący trzyma...

źródło:

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam motywacji do poznawania dziewczyn. Paradoks polega na tym, że nie jestem przegrywem, czy gościem, który nigdy nie miał panny. Miałem, byłem w związku, miałem wiele przelotnych relacji. Dobrze wyglądam, od gimbazy się do mnie same kleiły jakieś Julki. Teraz dołożyłem do tego sywletkę i dobry hajs. Żyć nie umierać co? Kobiety cały czas mnie podrywają i dają mi IOI. Kiedy jestem na zakupach, kiedy odpoczywam na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego blackpillowcy z jednej strony opierają swoje poglądy na nihilizmie i darwinizmie. A z drugiej nieustannie płaczą na niesprawiedliwości genetyczne, próbując doszukać się jakiegoś głębszego sensu w brutalnej selekcji płciowej? Jak urodziłeś się jako genetyczny odpad to koniec. Zaakceptuj to i tyle. Co ci dadzą nieustanne płacze na wykopie, że samice są jakie są a normictwo to banda hipokrytów? No tak jest ale co to zmienia? Nie jesteś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

"Może przewrotnie to zabrzmi, albo szokująco dla niektórych, ale naprawdę, to, że w tej w chwili opiekujemy się córką osobno z moim byłym mężem, daje mi taką przestrzeń bycia ze sobą, której nie miałam, kiedy byliśmy razem. Czyli są plusy i minusy, moim zdaniem, tej sytuacji. (...) Są ludzie, którzy nie wyobrażają sobie bycia samemu ze sobą, nie
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegrywpo30tce #przegryw #blackpill

"Może pr...

źródło: 61513515

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@punto11 Być może to nie zdrowie ale trochę szanuję facetów którzy umieli dać kosza ładnej dziewczyny tak jakby to trochę wyjątkowe bo Jednak prawie każdy by skorzystał z takiej okazji
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: ten z prawej, bo życie stykało go głównie z pozytywnymi zachowaniami ot chociażby kobiet, względem niego

Ten po lewej pewnie był z górą dwoma kobietami, a 90% go odrzuca, więc gnieździ się w nim sporo frustracji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz