Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 55
zaczalem sie spotykac z laska i znalazlem w jej mieszkaniu to.... uciekac czy chodzic i obserwowac? ps ma dwa koty xd #p0lka #tinder #hipergamia #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #blackpill #mokebe #przegryw
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Qsdr: ok oski
konto usunięte via Android
- 393
@Qsdr r----ć, obserwować
- 5
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh wszystkie przegrywowe posty na nowym wykopie dotyczą r*chaina. Nawet nie związku z kobietą tylko braku seksu i tyle.
Poczekajcie aż dobijecie 30-stki jak ja to będziecie mieli ujemne libido. Nawet nie zerowe ale UJEMNE, czyli wizja seksu, p---o i wyzywających zdjęć w social mediach będzie was obrzydzać. Taki urok #agepill mimo poziomu teścia w granicach normy.
Swoją drogą ciekawie z takiej perspektywy patrzy się na ten
Ehh wszystkie przegrywowe posty na nowym wykopie dotyczą r*chaina. Nawet nie związku z kobietą tylko braku seksu i tyle.
Poczekajcie aż dobijecie 30-stki jak ja to będziecie mieli ujemne libido. Nawet nie zerowe ale UJEMNE, czyli wizja seksu, p---o i wyzywających zdjęć w social mediach będzie was obrzydzać. Taki urok #agepill mimo poziomu teścia w granicach normy.
Swoją drogą ciekawie z takiej perspektywy patrzy się na ten
źródło: horny-lion-twitter-thread3
Pobierz@mirko_anonim Co ty p--------z xD Weź się idź zbadaj lepiej
konto usunięte via Wykop
- 12
@mirko_anonim: Niestety po 30 wcale libido nie musi spadać u facetów.
- 25
28 letnia Holenderka chce popełnić s---------o.
Fakty:
-jest kobietą (+do wszystkiego)
-jest zdrowa fizycznie
-jest młoda i w miarę ładna (gdyby to był kaszalot to bym jeszcze zrozumiał...)
-ma faceta(40lat, wiec pewnie ułożony finansowo( ͡° ͜
Fakty:
-jest kobietą (+do wszystkiego)
-jest zdrowa fizycznie
-jest młoda i w miarę ładna (gdyby to był kaszalot to bym jeszcze zrozumiał...)
-ma faceta(40lat, wiec pewnie ułożony finansowo( ͡° ͜
Może otrzyma "wsparcie" od tysięcy simpów
@Saddog: ZNALAZŁ JEDEN PROSTY TRIK, JAK WYLECZYĆ DEPRESJĘ, AUTYZM I BORDERLINE [ZOBACZ]
@choochoomotherfucker: To ta Holenderka znalazła prosty trik.
- 4
Jak oceniacie polke żone araba,inne polki ją krytykowały za nie noszenie hidżabu. Zawsze mam beke jak Polacy piszą pod postami dziewczyn z zagranicy które mówią że podoba im się Polak "tylko polki".Nigdy nie widziałem żeby Polak za granicą wyrażał uwielbienie dla polek chyba wiemy dlaczego XD. Gdyby wychowała się w Polsce to by była na pierwszej linii frontu walki z patriarchatem #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
źródło: 2024_04_04_16_14_43_348
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
@sakiro12: Polka zawsze się śmieje z innej Polki, albo z tej której podoba się Polak, bo większości Polek podoba się obcokrajowiec. One są odklejone
Nigdy nie widziałem żeby Polak za granicą wyrażał uwielbienie dla polek chyba wiemy dlaczego XD.
@sakiro12: To akurat wcale nie jest nic dziwnego, kiedy wyjeżdżasz z naszego pięknego kraju nadwiślańskiego zwanego także Polska lub spotykasz nawet na miejscu jakieś kobiety które są z innego kraju zaczynasz dostrzegać pewne rzeczy oraz tego, że te kobiety w Polsce to jednak nie są takie wspaniałe i niepowtarzalne jak ci wmawiali całe życie. Moja
- 10
źródło: Screenshot_20240403-233545
Pobierz
źródło: temp_file5825090923750683905
PobierzEj bo ogólnie gardzimy spermiarzami ale tak sobie myślę,że przystojny gość może spermic i różowej się to spodoba, a brzydki lub przeciętny to wyjdzie na zboka i spermiarza czyż nie jest tak?Ci gorzej wyglądający faceci też chcą być ważni w tym świecie przez to kupują onlyfansy,żeby poczuć chociaż trochę namiastki kobiecego ciała,bo na żywo nie mają szans.Wiadomo,że kobiety na tym korzystają ale jak widać ciężko przekroczyć zwierzęcy mózg,bo jakby to było takie
@Kodzirasek: jak przystojny gość spermi to to jest "podryw", jak brzydki to jest molestowanie, spermiarstwo, simpowanie.
- 1
@wedkarz93: Wlasnie mam konto sponsora i o dziwo tam odpisuja z mega zangazowaniem a na zwyklym koncie jakby na sile pisaly.To pokazuje tylko ,że te normalne dziewczyny sa po prostu zajete a na tinderze to toksyczne i zaburzone laski.Ja poznałem setki kobiet przez internet wiec troche doswiadczenia mam.
Na logike jaka normalna kobieta by siedziala na tinderze skoro mialaby mega branie na zywo i szybko znalazla sobie kogos.Tam siedza desperatki
Na logike jaka normalna kobieta by siedziala na tinderze skoro mialaby mega branie na zywo i szybko znalazla sobie kogos.Tam siedza desperatki
- 1
- 12
#przegryw #blackpill #heheszki #humorobrazkowy
Link do wpisu z którego wzialem inspiracje do mema- https://wykop.pl/wpis/41876081/wpis
2 część obrazka jest w komentarzach
Link do wpisu z którego wzialem inspiracje do mema- https://wykop.pl/wpis/41876081/wpis
2 część obrazka jest w komentarzach
źródło: temp_file2422001073986088815
Pobierz@power-weak: WykopekBordo to nie przegryw, tylko kłamca i największy z oszustów, TFU na tego peklowacza, psia jego mać.
@zwykly_szarak: Fałszywy mesjasz, antychryst tagu.
376
Nie tylko Polki. Polacy coraz częściej żenią się z zagranicznymi kobietami!

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, w 2022 roku Polacy poślubili aż 3679 kobiet z zagranicy. Dla porównania Polki poslubiły 4431 obcokrajowców. Różnice są niewielkie.
z- 181
- #
- #
- #
- #
- #
- #
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Próbujesz znaleźć racjonalne wytłumaczenie dla swojej sytuacji, koncentrując się na tym, na co masz wpływ (sylwetka, mięśnie), a pomijając to, czego zmienić nie możesz (atrakcyjność twarzy). Poprzez rozwijanie sylwetki i mięśni starasz się zrekompensować sobie braki w atrakcyjności twarzy. Liczysz, że dzięki atrakcyjnej figurze zyskasz akceptację i uznanie. Nie przyjmujesz do wiadomości, że Twoja twarz jest mało atrakcyjna i wmawiasz sobie, że wygląd twarzy nie jest tak
Próbujesz znaleźć racjonalne wytłumaczenie dla swojej sytuacji, koncentrując się na tym, na co masz wpływ (sylwetka, mięśnie), a pomijając to, czego zmienić nie możesz (atrakcyjność twarzy). Poprzez rozwijanie sylwetki i mięśni starasz się zrekompensować sobie braki w atrakcyjności twarzy. Liczysz, że dzięki atrakcyjnej figurze zyskasz akceptację i uznanie. Nie przyjmujesz do wiadomości, że Twoja twarz jest mało atrakcyjna i wmawiasz sobie, że wygląd twarzy nie jest tak
@mirko_anonim
Pier%olisz jak potłuczony. 2/10 bo odpisałem.
Pier%olisz jak potłuczony. 2/10 bo odpisałem.
konto usunięte via Wykop
- 8
@mirko_anonim: mądre słowa ale całego nie będę czytał bo mi się nie chce
- 1
konto usunięte via Wykop
- 5
@500minus: Ja tam się ciesze, inaczej na świat się patrzy, realnie.
źródło: ebf9ddacb1c22005d18c0925543acfd8792098a4101c11c784a0009ab4fde5db
Pobierz- 2
@Cobalt-Kinetics: Fajny mem, nie widziałem wcześniej.
#blackpill #redpill #rozwod #slub #niebieskiepaski #rozowepaski #prawo #logikarozowychpaskow
Fajny artykuł - rozwód, to wiadomo trzeba mężowi zabrać jak najwięcej, co sugeruje sam artykuł xD.
Fajny artykuł - rozwód, to wiadomo trzeba mężowi zabrać jak najwięcej, co sugeruje sam artykuł xD.
źródło: IMG_2037
Pobierz@LadnyChlopczyk: można się żenić, ba nawet trzeba. Ale trzeba wiedzieć z kim!!
Sorry chłopy, ale bierzecie na chatę biedne, ale ładne pracownice żabek, nauczycielki czy sekretarki, ups sorry chodzi mi o office team managerki. A potem płacz jak się rozwodzicie. Jak nie ma zawodu to niech, chociaż będzie z dobrej rodziny i teście pomogą ogarnąć życie.
Kiedyś było popularne słowo mezalians czy posag, mówi to panu coś ( ͡
Sorry chłopy, ale bierzecie na chatę biedne, ale ładne pracownice żabek, nauczycielki czy sekretarki, ups sorry chodzi mi o office team managerki. A potem płacz jak się rozwodzicie. Jak nie ma zawodu to niech, chociaż będzie z dobrej rodziny i teście pomogą ogarnąć życie.
Kiedyś było popularne słowo mezalians czy posag, mówi to panu coś ( ͡
@NaMoment musisz podać jakieś źródło z tym że intercyzę można od tak odwołać, bo mało to wiarygodne. Jeśli nigdy nie powstał majątek wspólny to to byłaby aberracja prawna.
A co do drugiego to zapominasz o jednej kwestii - ale jakże istotnej. Żeby powstał obowiązek alimentacyjny na żonę, to rozwód musi być z winy męża. Czyli chłop najprawdopodobniej zdradził, i ma tego konsekwencje.
A co do drugiego to zapominasz o jednej kwestii - ale jakże istotnej. Żeby powstał obowiązek alimentacyjny na żonę, to rozwód musi być z winy męża. Czyli chłop najprawdopodobniej zdradził, i ma tego konsekwencje.
- 33
Miałem iść do barbera ale stwierdziłem jaki to ma sens skoro mam norwooda 2 i jestem przeciętny z mordy więc poszedłem do osiedlowej grażynki 50 metrów od mojego bloku i za 25zł mnie obcięła w 18 min bez żadnej kolejki i zapisów.
#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw
#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw
@TTedbundYY: ja mam tak samo wolę iść do takiego starszego fryzjera na emeryturze pogadać bez kolejki i zapłacić 30 zł niż do Oskara Barbara za 150 zł
@TTedbundYY: raz poszedłem do barbera bo Grażyna była chora to obciął mnie tak samo (może nawet gorzej) ale za to drożej
@exystexys: Na szczęście omijam Bałtyk szerokim łukiem :))) Wolę się wygrzewać w egzotycznych miejscach i mieć przed oczami seksowne, śniade pupcie a nie ulane bebechy slavceli. Już wolałabym gnić w piwnicy niż jechać na takie "wczasy"...
@WyzwolonaPodrozniczka: ok oski
- 3
Jakość kontentu spadła na tagu od mojej ostatniej wizyty, pewnie dużo banów wleciało i nikomu już zwyczajnie się nie chce.
#blackpill
#blackpill
@500minus
Ten portal to ogólnie upada, nie chodzi o sam tag, coraz większy procent użytkowników to polityczne trolle i jakieś agencje pr'owe typu mamaboss
Ten portal to ogólnie upada, nie chodzi o sam tag, coraz większy procent użytkowników to polityczne trolle i jakieś agencje pr'owe typu mamaboss
@500minus: ten tag już dawno upadł
Jeszcze kiedyś można było tu poczytać jakieś ciekawe analizy dotyczące męskiej i nie tylko atrakcyjności a od jakiegoś czasu 90% postów to cope w stylu „jestem przeciętniakiem i 10 lat temu byłbym rozchwytywany ale laski p----------o”
Jeszcze kiedyś można było tu poczytać jakieś ciekawe analizy dotyczące męskiej i nie tylko atrakcyjności a od jakiegoś czasu 90% postów to cope w stylu „jestem przeciętniakiem i 10 lat temu byłbym rozchwytywany ale laski p----------o”
- 2
Myślę nad stworzeniem aplikacji w której możliwość zmatchowania tylko z góry ustalona liczba facetow/kobiet
To by spowodowało, że nie byłoby takiego syfu jak jest teraz i dało realne szanse na normalna rozmowę
Korzyści dla facetow : nie uczestniczysz w cyrku robiąc fikolki bo na Twoje miejsce jest 200 innych
Korzyści dla kobiet : nie jesteś spamowana setkami wiadomości i możesz skupić się na rozmowie z kilkoma osobami
Problem jest taki ,że ciężko
To by spowodowało, że nie byłoby takiego syfu jak jest teraz i dało realne szanse na normalna rozmowę
Korzyści dla facetow : nie uczestniczysz w cyrku robiąc fikolki bo na Twoje miejsce jest 200 innych
Korzyści dla kobiet : nie jesteś spamowana setkami wiadomości i możesz skupić się na rozmowie z kilkoma osobami
Problem jest taki ,że ciężko
konto usunięte via Wykop
- 13
@Maxior99: a czemu dziewczyny z własnej woli miałyby ograniczyć ilość potencjalnych partnerów?
@Maxior99: jaki % chadow ( nie fejk kont) siedzi na apkach randkowych? Tacy to kobiety zapoznają wszędzie
I mam wrażenie że mocno naiwny niestety jesteś, skoro jesteś normikiem bez dynaminy to koniec
I mam wrażenie że mocno naiwny niestety jesteś, skoro jesteś normikiem bez dynaminy to koniec
#p0lka #incel #przegryw #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #blackpill
Jak widać, nawet 73-letni dziadzio prezentuje się lepiej niż przeciętny młody p0lus :))) To jest prawdziwe piekło kobiet, że musimy codziennie patrzeć na te przaśne gęby...
https://www.pudelek.pl/internautka-do-anety-glam-bylabys-z-tym-panem-gdyby-nie-jego-kasa-rozjuszona-celebrytka-zareagowala-7012963058678368a
Jak widać, nawet 73-letni dziadzio prezentuje się lepiej niż przeciętny młody p0lus :))) To jest prawdziwe piekło kobiet, że musimy codziennie patrzeć na te przaśne gęby...
https://www.pudelek.pl/internautka-do-anety-glam-bylabys-z-tym-panem-gdyby-nie-jego-kasa-rozjuszona-celebrytka-zareagowala-7012963058678368a
źródło: 1894684135165
Pobierz@DrCieplak: Bo ty wąchałeś jakąkolwiek kobietę tam na dole, nie ośmieszaj się xD gdyby tak było, to nie siedziałbyś 17 godzin dziennie na wykopie ;))))
@Mamaboss no wlasnie to znaczy, bo z żadnym człowiekiem nie zbudujesz takich relacji jak z osobą z ktòrą jesteś w zwiazku. Bo w zwiazku twoje problemy to sa jej problemu I na odwròt, to czego nie ma w przyjazni, bo tam kazdy ma swoje problemy. Dla ciebie może przygodny s--s z jakims wyglodnialym imigrantem daje poczucie braku samotnosci, ale to ze ludzie beda cie traktowac jak przygodna































źródło: GKUGqGRWoAA-_-U
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Kurde ja kupowałem blacka bo cena dobre. Więcej nie kupię.