@Luke_Skywalker88: ten z prawej, bo życie stykało go głównie z pozytywnymi zachowaniami ot chociażby kobiet, względem niego

Ten po lewej pewnie był z górą dwoma kobietami, a 90% go odrzuca, więc gnieździ się w nim sporo frustracji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
A wy ile dostajecie lajków pod zdjęciem w 2h? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam komentarze. Co tam się odwala to jest koniec. Piszą jakieś wierszyki, nadskakiwanie itd xd współczuję jak ktoś musi szukać różowej w '24 bo to jest dramat jakiś żeby odwalać takie cyrki i pajacerke

#blackpill #tinder #podrywajzwykopem #spermiarzalert #spermiarzeztindera
czc007 - A wy ile dostajecie lajków pod zdjęciem w 2h? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam komentarze...

źródło: Screenshot_2024-04-07-23-22-36-437_com.facebook.katana

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czc007: Dlatego mam dość. To jest paranoja. Albo liczyć na cud (możliwy na apkach) albo tylko szukać w rzeczywistości albo pisać przez znajomych znajomych.
  • Odpowiedz
  • 19
@default1: paranoja to w sumie idealnie podsumowuje to się odwala na tym spotted pod zdjęciem jakiejkolwiek kobity xd
Serio komuś nie jest wstyd tak spermić na publicznej stronie pod własnym imieniem i nazwiskiem? desperacja to już zenitu sięga chyba xd
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy na randeczkach z chadami wypytuje ich o to, jak ciepłe były ramiona ostatniej przytulonej osoby, czy może o to, czym się zajmują, czym dojeżdżają do pracy i czy mieszkają we własnym czy w wynajmowanym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackpill
s....._ - Ciekawe, czy na randeczkach z chadami wypytuje ich o to, jak ciepłe były ra...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: die natur. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak mam być szczery - doceniam to że kobiety nie potrafią na dłuższą metę ukrywać pogardy do przegrywów - unikniemy wielu wtop i prób wykorzystania jako narzędzie.

Dzięki czemu wiem że nigdy nie będziemy mieć dostępu do strefy życia związanej z kobietami, ale z drugiej strony mamy święty spokój z psychopatkami i innymi alimenciarami.
  • Odpowiedz
Nienawidzę swojej mordy i wzrostu. Znaczy dobra o ile czasem widuję podobnych chłopów wzrostowo do mnie z dupami to moja morda jest wyjątkowa w paskudności i ciężko to przebić. Coś jak połączenie Kononowicza i quasimodo. Duzo luźnej skóry wokół ust, wokół oczu i na policzkach.Brwi nierówne nietrzymające się oczu. Dziury po trądziku i po ospie. Wielkie pory. Jedna powieka opadnięta. Usta wielkie, nierówne. Nos jak u świni bez ostrych rysów. Ostrej żuchwy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZenujacaDoomerka

mi takie myślenie pomogło ¯(ツ)/¯ piękna ani idealna nigdy nie będę to mogę chociaż cieszyć się że nie jestem niepełnosprawną


Cieszę się że to tobie pomaga ale raczej większość osób na tym tagu jakość bardzo nie pociesza fakt że są np: Bardziej ładniejszi i mądrzejsi od ludzi z Downem
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobra, to pierwszy dzień ciepłych dni i już dołek. ZNOWU widuję pary przechodzące, nastolatki które się przytulają a ja podglądam ich z okna z zazdrością, bo niedługo 30 lat i czarodziej a ja nigdy się nie trzymał za rękę. Piękna dziewczyna w rasjtopach i spódnicy i białej bluzce ze zwykłym przeciętnym ziomem takim jak ja, tyle że ja jestem s---------y, a oni nie, bo się taki urodziłem. Fajnie.
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobra, to pierwszy dzień ciepłych dni i już d...

źródło: 240_F_561968264_tRXm5LJK3EOCphrWS8gwIHlGFOzEIqVD

Pobierz

CZY warto byc incelem?

  • tak 30.4% (31)
  • nie 69.6% (71)

Oddanych głosów: 102

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Padają pytania jak wyjść z przegrywu, co zrobić gdy ma się fatalną mordę, nigdy nie trzymało się za rękę... moim zdaniem trzeba wejść 100% w nerd mode. Zainwestować wszystko w umysł. Czytać, szkolić się, ćwiczyć umysł - wszystko to co pozwoli ci być lepszym, mieć większą wiedzę, być przytomny, lepiej analizować no i najważniejsze mieć lepszą pracę. Nie marnować czasu na bezsensowne rzeczy tylko na takie, które ci
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Padają pytania jak wyjść z przegrywu, co zrob...

źródło: 6YgjFPPV-

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Uważam, że roman warszawski (jak i cała społeczność #redpill ) jest takim samym szkodnikiem jak była ta typiara (zapomniałem jak ona się nazywała, ale założyła kiedyś fake konto na #tinder i udawała faceta 5/10 ze swoimi przerobionymi fotami chada 8/10 i z dobrym wykształceniem i pracą) co miała kanał na youtubie i radziła #rozowepaski w kwestii związków (Chryste… ile ona sfrustrowanych starych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill Czy to wszystko to cope? czy na serio mam tak malo opcji? W wolny dzien albo piwko i prostytutki albo gry i youtube. Nie mam nawet dobrego znajomego ani przyjaciela z którym mógłbym sie n-----ć i pogadać. Kobiety które dają mi szanse to psychiczna samotna matka która ma dwójke dzieci i wygląda jak słoń albo jakas 45 -cio letnia samotna brzydka matka tez z dwójką dzieci. Cała reszta jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś po ponad 10 latach byłem dziś u spowiedzi. Odpuszczenie grzechów przez Pana Jezusa to najpiękniejsze uczucie na świecie, czujesz się taki wolny i lekki. Jeśli czujesz się przytłoczony, zmęczony życiem - przyjdź do Pana Jezusa.

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem
przegryw162cm - Dziś po ponad 10 latach byłem dziś u spowiedzi. Odpuszczenie grzechów...

źródło: jezu-ufam-tobie

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill Niby człowiek godzi się z tym kim jest, ale jednak idzie się przez galerię ze swoim niewyjściowym ryjem - widzisz przystojnych gości z laskami, widzisz fajne laski i jednak pojawiają się myśli, że gdybyś wygrał na loterii, albo laski nie były tak wybredne to życie inaczej by jakoś wyglądało....
Luke_Skywalker88 - #blackpill Niby człowiek godzi się z tym kim jest, ale jednak idzi...

źródło: 434060590_1141815010179970_3219409770740319653_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Masz wpływ na wszystko w swoim życiu, jesteś kowalem swojego losu"
Zawsze odpowiadam - no tak, bo sam se wybrałem średnio zamożną rodzinę na zadupiu, słaby wzrost, słabą szczękę i kompletną łysinę przed 22 rż
Dostaję odpowiedź - idź na teeee-raaaaa-pieeee

KURTYNA
  • Odpowiedz
Poznawanie kobiet po ukończeniu szkoły, a nie będąc totalnym wygrywem jest naprawdę dziwne. W szkole to była sytuacja na zasadzie mamy podobne życia, znamy się ze szkoły, spodobalismy się sobie to możemy ze sobą chodzic. Będąc już 9 to 5 workerem, podbijasz do kobiety na zasadzie - hej, jestem totalnym randomem, chciałbym cię poznać bez żadnego powodu xDD i ciekawe o czym w ogóle gadać z babka
#blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzikop nie do końca bez żadnego powodu - to bardziej takie "hej chciałbym pokazać ci potęgę siły tarcia xd"

A tak na poważnie to jak jesteś przecięty, ale ogarnięty, zaradny etc... to w szkole, na studiach masz jeszcze szansę w jakiś sposób pokazać swój charakter i inne zalety poza wyglądem. A jakaś ogarnięta dupera co jest już rzadkością może to docenić i się skusić.

Potem w robocie lepiej knagą nie wojować, a
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: i dokładnie tak jest - dodam nawet że nawet wspólne środowisko takie jak studia czy szkoła gunwo da jak ktoś jest przęciętny - kobiety będą takiego znać, ale będą olewać czy nawet unikać kontaktu z takimi osobami. Zawsze powtarzam, charaktery sposób bycia itd. można sobie wsadzić w tyłek jak wygląd średni lub słaby - kobiety są materialistkami do bólu i je interesuje tylko ideał genetyczny i ewentualnie multi miliarder.
  • Odpowiedz
@Erikaa: No nie - tak kompletnie i całkowicie nie.

tak samo robi wykopek porównujący się do "przecietnej kobiety" która moze mieć łatwiej od tego wykopka bo np. jest atrakcyjna i wykształcona


Porównania do kobiet odnoszą się do tych normalnych kobiet. Niekoniecznie wykształconych i niekoniecznie "atrakcyjnych".
Twój zarzut jest wręcz komicznym potwierdzeniem tego co napisałem - dla społeczeństwa kobieta, która ma BMI w normie i nie jest kompletnie upośledzona jest już "powyżej przeciętnej"
  • Odpowiedz