Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

miszczu90
- 2
To trzeba oblać
źródło: temp_file7804768611106845561
Pobierz
Greensy
via Wykop- 16
@dawid-hopek: no i to się szanuje
konto usunięte via Wykop
- 22
@TonyMalin: wolałbyś się dowiedzieć tego po pół roku znajomości?
#p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce #logikaniebieskichpaskow
Podstawowe różnice między normalnym, zdrowym umysłowo facetem z prawidłową samooceną a zaburzonym incelem. W której jesteście grupie? :))) Dla mnie to pytanie retoryczne, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze sami przed sobą :))) Zostawiam temacik dla refleksji, do której i tak nie jesteście zdolni :)))
Podstawowe różnice między normalnym, zdrowym umysłowo facetem z prawidłową samooceną a zaburzonym incelem. W której jesteście grupie? :))) Dla mnie to pytanie retoryczne, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze sami przed sobą :))) Zostawiam temacik dla refleksji, do której i tak nie jesteście zdolni :)))
źródło: 69815154
Pobierz@WyzwolonaPodrozniczka: oczywiście źródłem tych przedstawionych stwierdzeń jest instytut danych z d--y, ewentualnie twoje urojenia?
I co ma do tego incel? Co fakt że koleś nie uprawia seksu ma do tych stwierdzeń?
Coraz słabsze te baity piszesz
I co ma do tego incel? Co fakt że koleś nie uprawia seksu ma do tych stwierdzeń?
Coraz słabsze te baity piszesz
@Strigiformesman: no ale trochę racji mają , ten po prawo to wypisz wymaluj moi wszyscy byli xD
#przegryw #przegrywpo30tce #kiciochpyta #p0lka #samotnosc #blackpill
Czy godzi się mieć wewnętrzną, mentalną niechęć do kobiet, za to jak okrutnymi potrafi być wiele z nich?
Czy godzi się mieć wewnętrzną, mentalną niechęć do kobiet, za to jak okrutnymi potrafi być wiele z nich?
Czy można mentalnie nie lubić kobiet?
- Nie, tak nie można. To jest be. 15.7% (17)
- A można, jak najbardziej, jeszcze jak. 84.3% (91)
@Kopytnik_1: Można w ogóle nie lubić ludzi.
@Kopytnik_1: Możesz nie lubić, ale nie nienawidzić. Każdy człowiek może się zmienić.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
@mirko_anonim: nie jestem przegrywem, ale moim zdaniem pieniądze jak najbardziej pomogą wyjść z przegrywu.
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
@mirko_anonim życie nie ma sensu, i na pewno nie chodzi o $$
- 11
Kiedyś był lepszy rynek matrymonialny? Oto twoi rywale. Zamiast sojowego oskara. Zamiast "upokorzenia" przez sojowego banana zbierasz zęby z podłogi, albo masz kosę w żebra. Dyskoteki dla ciebie nie istnieją, bo wpiehdol murowany jak zarwiesz do nie tej typiary co trzeba. Brak mokebe, ale 100 razy niebezpieczniej. Divy? 15-20 lat temu 99% szansy na wenerę i ochroniarza rodem z ruskiego gopnika. Super czasy, jakże fajniejsze niż świat julek i oskich.... #przegryw
źródło: 1524314137_6tnixn_fb_plus
Pobierz@Jarkendarion p---------e. Na tle Seby łatwo było być atrakcyjnym. Wystarczyło być w miarę ogarniętym i nie przeklinać. Na tle Oskarka którego ojciec ma w c--j hajsu, kupił mu mieszkanie, auto i dobre ciuchy nawet zaradny normik wygląda jak g---o a co dopiero przegryw
@bieda_kredyciarz_2proc: taka prawda dziś oskarek z bogatej rodziny jest kilka poziomów wyżej niż biedny normik.. a co dopiero przegryw
- 17
"Najgorsze co może powiedzieć to NIE" tymczasem typowa p0lka do chuopa:
S--------J STARY ŚMIECIU.
brutalne nie próbojcie nigdy
#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
S--------J STARY ŚMIECIU.
brutalne nie próbojcie nigdy
#przegryw #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
- 5
@Cadfael TO NIE MOJE. ALE JAKBY POSZŁO W ROBOCIE TO NA CAŁY KOŁCHOZ I KONIEC ŻYWOTU MEGO. BRUTALNE NIE PRÓBOJCIE NIGDY @Van-der-Ledre
konto usunięte via Wykop
- 5
@Curtsy9561: brutal
- 5
Mam dopiero 18 lat, a już odechciało mi się latać za babami XDDDD
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD
Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD
Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
@Jkl777: tylko b--ń boże nigdy się nie żeń
@Jkl777 zgadzam się z tym co @piotre-gie ślub to jest po prostu na każdej możliwej płaszczyźnie c-----y dla faceta układ. To bardzo dobrze, że masz w------e - im szybciej zauważysz to o czym mówisz tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą, znajdź jakiś sposób by w zdrowy sposób podnieść poczucie własnej wartości - pasja to doskonały sposób. Bycia w związku nigdy powtarzam nigdy nie traktuj jako sens swojego życia. Ogólnie
Chłop właśnie został pogardzony przez 34 letnia samotna matka dwójki dzieci mieszkająca z rodzicami. Ja 28 lat, wzrost 196cm, zarobki 7k/mc, całkiem dobra sylwetka ,morda 5/10 i własne mieszkanie plus samochód
Rynek matrymonialny jest tragiczny jak nigdy a pewnie będzie jeszcze gorzej. 10 lat temu aż tak źle nie było jak dzisiaj ale wtedy nic nie miał
#blackpill #p0lka #zwiazki
Rynek matrymonialny jest tragiczny jak nigdy a pewnie będzie jeszcze gorzej. 10 lat temu aż tak źle nie było jak dzisiaj ale wtedy nic nie miał
#blackpill #p0lka #zwiazki
@Przegryw196cm: daj se spokoj czlowieku, szkoda nerwow. Kobiety maja inny system wartosci, ktorego porzadny chlopak nigdy nie zrozumie.
żeby ją wyruchać xD
@Przegryw196cm: liczyła na co innego ale się ostatecznie zczaiła. Miała to olać i dać ostatecznie tylko wyroochać przez typa 5/10? XD bajt 2/10 bo odpisałem
- 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam teksty lewicowych normików typu:
jak #rozowepaski wybierają murzynów, a nie was #przegryw, to radze się nad sobą zastanowić
Uwielbiam teksty lewicowych normików typu:
jak #rozowepaski wybierają murzynów, a nie was #przegryw, to radze się nad sobą zastanowić
konto usunięte via Wykop
- 5
@mirko_anonim: Z babami wszystko w porządku. Presja społeczna zniknęła i są takie jak ich panbuk stworzył.
@mirko_anonim: normiki to boty, z nimi sie nie gada, ich sie blokuje.
#blackpill co jest dobre na depresje?
Ale przystojny pan, ależ to młode pokolenie dobrze wygląda.
Kiedyś to chłop wyglądał jak kartofel, ale jakoś od 2000 roku te oskarki są z tak jakby innego chowu.
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #blackpill
Kiedyś to chłop wyglądał jak kartofel, ale jakoś od 2000 roku te oskarki są z tak jakby innego chowu.
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #blackpill
źródło: Screenshot_2024-04-04-21-14-32-455_com.android.chrome
PobierzKiedyś to chłop wyglądał jak kartofel
@Glimpse0fTheFuture: No nie wiem, przystojniaki zawsze istniały, po prosto zmienia się moda, fryzury itp. i przez to wydaje Ci się, że kiedyś ludzie wyglądali gorzej.
@Glimpse0fTheFuture: pokaż mordę to ci wszystko wywróżę z kart blackpilla
Siemka wiek chroniczny stres chroniczny brak snu pieniędzy spowodował u mnie #zakola
Pytanie - czy polecacie wyjazd do tureckiej kliniki na własną rękę? Jeśli tak to do jakiej?
Jeśli przez biuro, to jakie? Zgłębiam się powoli, ale jeśli chodzi o te sprawy można powiedzieć że jestem jaroszem
#
Pytanie - czy polecacie wyjazd do tureckiej kliniki na własną rękę? Jeśli tak to do jakiej?
Jeśli przez biuro, to jakie? Zgłębiam się powoli, ale jeśli chodzi o te sprawy można powiedzieć że jestem jaroszem
#
@AnalnyRozbojnik: możesz sie zabrać na wyjazd grupowy z nami. Napisz na priv jak chcesz, już pół wykopu zabrałem na przeszczep włosów. Omówimy co i jak. Sam jestem 5 miesiecy po przeszczepie, polecanko max
@AnalnyRozbojnik: Od stresu to co najwyżej mogą wypadać włosy, ale cebulki zostają na miejscu, więc włosy powinny Ci odrastać. Jeżeli masz zakola to nie odrosły Ci, więc jest to prawdopodobnie kwestia dużego poziomu dht + wrażliwości twoich mieszków włosowych na ten hormon. Zacznij brać finasteryd lub dutasteryd, jeżeli zrobisz przeszczep to i tak będziesz musiał to brać, ponieważ tylko około 50% mieszków włosowych pobieranych jest ze strefy bezpiecznej, czyli z
- 6
To nie jest prawdziwy feminizm
zalajkuj mój fanpage
pora na cesa xD
#bekazlewactwa #blackpill #p0lka #pieklomezczyzn
zalajkuj mój fanpage
pora na cesa xD
#bekazlewactwa #blackpill #p0lka #pieklomezczyzn
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@1-1-1-1: gdzieś już to widziałem
źródło: comment_16086230195mU70sQMTEdxkKG0oNSzxv,w400
Pobierz- 11
Luk Skywalker był Blackpillowcem
Walczył na rymy z P0lkami i Redpilowcami
Także Han Solo Kenobi
Mistrz Yoda robił wpisy na tagu #przegryw
Na tagu przegryw się wychował
Walczył na rymy z P0lkami i Redpilowcami
Także Han Solo Kenobi
Mistrz Yoda robił wpisy na tagu #przegryw
Na tagu przegryw się wychował
- 1
@Mantusabra: Tak samo Yoda Windu prawki
@Geralt678: windu boski prawik, palladyn, rycerz ehh a no tak
- 7
Śmieszy mnie to, typowe polki i ich normiccy partnerzy są w stanie zrezygnować z wygodnego domu na rzecz kurnika deweloperskiego na 30 lat. ZZrezygnować z samochodu na rzecz zatłoczonej i wiecznie spóźnionej komunikacji publicznej tylko po to aby raz albo dwa razy polecieć "w jakieś modne miejsce" wstawić foty na insta nowym iphone i pochwalić się jacy to oni nie "światowi' Albo oszczędzać pół miesiąca po to, aby mieć markową kurtkę the
- 27
@power-weak: nie to synonim słowa bądź moim orbiterem rozpieszczaj zostań w moim freindzonie aż cię bede potrzebować , mam nadzieję że pomogłam
Ale to takze zamiennik wspomnianego w---------j
Ale to takze zamiennik wspomnianego w---------j
@power-weak:
„może innym razem”
„jesteś fajny, ale nie”
„dzisiaj jestem zajęta, ale może kiedy indziej”
„może innym razem”
„jesteś fajny, ale nie”
„dzisiaj jestem zajęta, ale może kiedy indziej”



























