#p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce #logikaniebieskichpaskow

Podstawowe różnice między normalnym, zdrowym umysłowo facetem z prawidłową samooceną a zaburzonym incelem. W której jesteście grupie? :))) Dla mnie to pytanie retoryczne, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze sami przed sobą :))) Zostawiam temacik dla refleksji, do której i tak nie jesteście zdolni :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce #logikani...

źródło: 69815154

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nie jestem przegrywem, ale moim zdaniem pieniądze jak najbardziej pomogą wyjść z przegrywu.
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
  • Odpowiedz
Kiedyś był lepszy rynek matrymonialny? Oto twoi rywale. Zamiast sojowego oskara. Zamiast "upokorzenia" przez sojowego banana zbierasz zęby z podłogi, albo masz kosę w żebra. Dyskoteki dla ciebie nie istnieją, bo wpiehdol murowany jak zarwiesz do nie tej typiary co trzeba. Brak mokebe, ale 100 razy niebezpieczniej. Divy? 15-20 lat temu 99% szansy na wenerę i ochroniarza rodem z ruskiego gopnika. Super czasy, jakże fajniejsze niż świat julek i oskich.... #przegryw
Jarkendarion - Kiedyś był lepszy rynek matrymonialny? Oto twoi rywale. Zamiast sojowe...

źródło: 1524314137_6tnixn_fb_plus

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dopiero 18 lat, a już odechciało mi się latać za babami XDDDD
Miałem już parę nieudanych prób i mam już tego dość.
Ten cały proces, poznawania kogoś nowego, pisania, poznawania sie, łażenia na spotkania co niestety często łączy się z wydawaniem kasy, poświęcanie czasu i emocji, a to wszystko żeby na koniec usłyszeć:
Jednak nie pasujemy do siebie, sorry XDDDD

Z jednej strony trochę samotnie się czuje nie mając dziewczyny, ale jak już wspomniałem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jkl777 zgadzam się z tym co @piotre-gie ślub to jest po prostu na każdej możliwej płaszczyźnie c-----y dla faceta układ. To bardzo dobrze, że masz w------e - im szybciej zauważysz to o czym mówisz tym lepiej dla ciebie. Zajmij się sobą, znajdź jakiś sposób by w zdrowy sposób podnieść poczucie własnej wartości - pasja to doskonały sposób. Bycia w związku nigdy powtarzam nigdy nie traktuj jako sens swojego życia. Ogólnie
  • Odpowiedz
Chłop właśnie został pogardzony przez 34 letnia samotna matka dwójki dzieci mieszkająca z rodzicami. Ja 28 lat, wzrost 196cm, zarobki 7k/mc, całkiem dobra sylwetka ,morda 5/10 i własne mieszkanie plus samochód
Rynek matrymonialny jest tragiczny jak nigdy a pewnie będzie jeszcze gorzej. 10 lat temu aż tak źle nie było jak dzisiaj ale wtedy nic nie miał

#blackpill #p0lka #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka wiek chroniczny stres chroniczny brak snu pieniędzy spowodował u mnie #zakola

Pytanie - czy polecacie wyjazd do tureckiej kliniki na własną rękę? Jeśli tak to do jakiej?

Jeśli przez biuro, to jakie? Zgłębiam się powoli, ale jeśli chodzi o te sprawy można powiedzieć że jestem jaroszem

#
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnalnyRozbojnik: Od stresu to co najwyżej mogą wypadać włosy, ale cebulki zostają na miejscu, więc włosy powinny Ci odrastać. Jeżeli masz zakola to nie odrosły Ci, więc jest to prawdopodobnie kwestia dużego poziomu dht + wrażliwości twoich mieszków włosowych na ten hormon. Zacznij brać finasteryd lub dutasteryd, jeżeli zrobisz przeszczep to i tak będziesz musiał to brać, ponieważ tylko około 50% mieszków włosowych pobieranych jest ze strefy bezpiecznej, czyli z
  • Odpowiedz
Luk Skywalker był Blackpillowcem
Walczył na rymy z P0lkami i Redpilowcami
Także Han Solo Kenobi
Mistrz Yoda robił wpisy na tagu #przegryw

Na tagu przegryw się wychował
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmieszy mnie to, typowe polki i ich normiccy partnerzy są w stanie zrezygnować z wygodnego domu na rzecz kurnika deweloperskiego na 30 lat. ZZrezygnować z samochodu na rzecz zatłoczonej i wiecznie spóźnionej komunikacji publicznej tylko po to aby raz albo dwa razy polecieć "w jakieś modne miejsce" wstawić foty na insta nowym iphone i pochwalić się jacy to oni nie "światowi' Albo oszczędzać pół miesiąca po to, aby mieć markową kurtkę the
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: nie to synonim słowa bądź moim orbiterem rozpieszczaj zostań w moim freindzonie aż cię bede potrzebować , mam nadzieję że pomogłam
Ale to takze zamiennik wspomnianego w---------j
  • Odpowiedz