Jaki odcień zębów konkretnie jest uważany za najatrakcyjniejszy? Że żółte zęby są uważane za nieatrakcyjne to wiadomo, ale też nie ma co przesadzać z bielą chyba... Ale jak ktoś wybiela lub licowki zakłada to do jakiego konkretnie odcienia powinien dążyć? W przyszłości właśnie będę sobie poprawiał kolor zębów, ale nie jestem zdecydowany na konkretny odcień. Były jakieś badania robione na ten temat? Wy co uważacie? Bo zastanawiałem się trochę nad A1 ale
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Kamil___
- 0
Kamil___
- 0
@puffpuff Zwykłe gabinetowe raczej.

puffpuff
via Wykop- 0
@Kamil___: to ja bym celował na najjasniejsze, dluzej niz miesiac na pewno sie nie utrzyma
Były tu takie pasty o Oskarze Deweloperskim. Czy to nie jest idealny czas na ich powrót? W najnowszej powinien być dołączony wątek ojca Oskara i jego profesji, żeby bardziej bolało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #przegryw #blackpill #redpill @BlackpillRAW
#nieruchomosci #przegryw #blackpill #redpill @BlackpillRAW
@Zblizeniowy Muszę skończyć pisać tą zasraną pracę mgr. Jeszcze 9 stron i będę mógł w spokoju zająć się wykopem i pisaniem harlekinów. A postać bywalca salonów Fabiana Deweloperskiego na pewno będzie rozwijana
@BarBer1987 Dbasz o przyszłość swoją - oskar
Dbasz o przyszłość tagu - chłop
Dbasz o przyszłość tagu - chłop
- 18
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pieklomezczyzn
Julki: trzeba głośno rozmawiać o problemach mężczyzn.
Też Julki:
Julki: trzeba głośno rozmawiać o problemach mężczyzn.
Też Julki:
źródło: Screenshot_20240410-070310
Pobierz- 1
@AlienFromWenus: ale masz chęć żeby komentować "bzdety" XD
konto usunięte via Wykop
- 2
każdemu się zdarzy, też były śmiechy na wizji nawet na YouTube są różne filmiki.
@AlienFromWenus: Dlatego powinny iść za tym konsekwencje
- 33
Zauważyliście, że rady normikow co do randkowania są ze sobą sprzeczne?
Tutaj parę przykładów z głowy:
Po prostu rób swoje, skup się na sobie i w końcu znajdzie się jakaś dziewczyna, "miej w-------e a będzie ci dane bro" pamiętaj!
Kontra
Tutaj parę przykładów z głowy:
Po prostu rób swoje, skup się na sobie i w końcu znajdzie się jakaś dziewczyna, "miej w-------e a będzie ci dane bro" pamiętaj!
Kontra
Normictwo to hipokryci i takie papugi co pitolą co usłyszeli chwilę temu xD ZERO REFLEKSJI
@Amicia standardowe normickie pie#dolenie farmazonów byle się wypowiedzieć
źródło: temp_file6491856745317953268
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siadajcie przegrywy, opowiem Wam historię. Mam kolegę, nazwijmy go roboczo Tomek - Tomek jest facetem lekko atletycznej budowy ciała, z ryja dałbym mu 5/10, intelektem nie świeci - nie pogadasz z nim o tematach górnolotnych, pracuje i zarabia grubo ponad średnią krajową. Jest trochę porywczy, do bitki wystarczy błahy pretekst ale zawsze jest to sprawiedliwy wpier... Nie szanuje kobiet, uważa ich większość za idiotki i tępe dzidy. W
Siadajcie przegrywy, opowiem Wam historię. Mam kolegę, nazwijmy go roboczo Tomek - Tomek jest facetem lekko atletycznej budowy ciała, z ryja dałbym mu 5/10, intelektem nie świeci - nie pogadasz z nim o tematach górnolotnych, pracuje i zarabia grubo ponad średnią krajową. Jest trochę porywczy, do bitki wystarczy błahy pretekst ale zawsze jest to sprawiedliwy wpier... Nie szanuje kobiet, uważa ich większość za idiotki i tępe dzidy. W
Tldr bait
@mirko_anonim: 5/10 i laski leca na niego po kilku sekundach. tak bylo. jeśli nie bait to pewnie gość w rzeczywistości jest +7/10 + wysoki + docięty + niski głos + patus i twoim znajomym karynom to wystarczy
@ewa-myka: kto k---a oglada SP z polskim dubbingiem
@WyzwolonaPodrozniczka: siedzę na tinderach, regularnie trenuje , dbam o siebie i ubiór
#p0lka #blackpill #incel #polakicebulaki #przegryw #przegrywpo30tce
p0lus i jego szacunek do kobiet :))) w końcu na pewno go zdenerwowała i sprowokowała do takiego czynu a on musiał jej pokazać kto tu rządzi :)))
p0lus i jego szacunek do kobiet :))) w końcu na pewno go zdenerwowała i sprowokowała do takiego czynu a on musiał jej pokazać kto tu rządzi :)))
źródło: 1510202
Pobierz@WyzwolonaPodrozniczka: musiała być jakaś kość niezgody
@WyzwolonaPodrozniczka: Krótsze życie każdej p0lki to balkon
- 20
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #heheszki #grazynacore #p0lka #logikarozowychpaskow
W bajkach dla dzieci jak w realnym świecie.
W bajkach dla dzieci jak w realnym świecie.
źródło: Screenshot_20240410-080756~2
Pobierz#blackpill
Laski - jesteśmy silne i niezależne
Też laski - https://www.instagram.com/reel/C5dhGp7Mmwf/?igsh=MXF4NWF5NGdzanZ1Ng==
Laski - jesteśmy silne i niezależne
Też laski - https://www.instagram.com/reel/C5dhGp7Mmwf/?igsh=MXF4NWF5NGdzanZ1Ng==
- 20
#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikarozowychpaskow
To nie screen z jakiegoś zoofilskiego pornosa. Autentycznie jakaś młoda laska całuje się z małpami, którymi się opiekuje. A Ty co, dalej sam kolego?
Jak nie psy, to małpy. Co te kobiety nie zrobią, byle tylko z przegrywem nie być...
To nie screen z jakiegoś zoofilskiego pornosa. Autentycznie jakaś młoda laska całuje się z małpami, którymi się opiekuje. A Ty co, dalej sam kolego?
Jak nie psy, to małpy. Co te kobiety nie zrobią, byle tylko z przegrywem nie być...
źródło: małpa
Pobierz- 4
#przegryw #blackpill #passportbros
Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z wyglądu a właśnie zaciążył taką latine 8/10?
Wystarczy być szwedem i już wygrałeś, powiem więcej, wystarczy być białym europejczykiem i tylko dlatego ustawia się po ciebie kolejka kobiet, które chcą wyrwać się z biedy do lepszego świata.
Do wyboru do koloru - afryka, azja, ameryka łacińska.
Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z wyglądu a właśnie zaciążył taką latine 8/10?
Wystarczy być szwedem i już wygrałeś, powiem więcej, wystarczy być białym europejczykiem i tylko dlatego ustawia się po ciebie kolejka kobiet, które chcą wyrwać się z biedy do lepszego świata.
Do wyboru do koloru - afryka, azja, ameryka łacińska.

@analboss dobrze że dodałeś białym Europejczykiem, to sporo wyjaśnia czemu nie działa to wobec polski
- 23
źródło: temp_file8354932896171141132
Pobierz@power-weak: od braku ruchania aż wyłysiał
@power-weak: Ruchanie jako miara sukcesu xD
- 3
Ehh żadnych nowych lajkow ,żadnych matchow, jeszcze dziś spróbowałem zagadać w parku i oczywiście kosz :/
Nie ma sensu w dalszym rozwoju czy zarabianiu pieniędzy jak i tak tego do grobu nie zabiore, dramat...
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
Nie ma sensu w dalszym rozwoju czy zarabianiu pieniędzy jak i tak tego do grobu nie zabiore, dramat...
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
konto usunięte via Wykop
- 1
@Maxior99: jakby mnie ktoś zagadał w parku to bym sie przestraszyła i uciekła, takie zaskoczenie zadziałałoby negatywnie. Z mojej perspektywy bym kombinowała z czymś gdzie regularniej widujesz ludzi, za pierwszy razem się uśmiechniesz, coś zażartujesz, za drugim więcej zagadasz, laska się oswoi z Twoja osoba, za trzecim spróbujesz wyjechać z propozycją spotkania, aktywnosc/okazję trzeba dobrać pod siebie.
@Femme-nie-Fatale: mialem z 10, ale ani razu kremowej haha, tylko ja się szybko po co i tutaj może być z takim kremowym polo problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale dzięki za radę
ale dzięki za radę
- 34
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy #gymcel #blackpill
Pozdrawiam chlopa z bloku. Nie dosc, ze bialko jest w dobrej cenie to poprosilem o autograf i nie zawiodl.
Pozdrawiam chlopa z bloku. Nie dosc, ze bialko jest w dobrej cenie to poprosilem o autograf i nie zawiodl.
źródło: temp_file5259530720659491383
Pobierz@ren-downhill: o k---a zazdro xD
@Czarnyczlowiek: tez od niego kupuje. Mysle, że na pewno sporo zaoszczedza na tym, że nie sponsoruje patostreamerów czy innych #kanalzero
konto usunięte via Wykop
- 1
@Niebadzksieciem: właśnie mam 181 jak się wyprostuję
Prawdopodobnie są już po ślubie. Nieźle sobie grubas dogadza. Nie schudł nawet kilograma, a nawet mam wrażenie, jakby jeszcze przytył. Blackpillowcy to jednak fachowcy są.
#blackpill #przegryw #roksanawegiel #zwiazki #rozowepaski
#blackpill #przegryw #roksanawegiel #zwiazki #rozowepaski
źródło: 20240409_200418
Pobierzon ma coś o czym my jeszcze nie wiemy, że ma.
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ale wiemy co on ma- firmę zajmującą się kampaniami reklamowymi i PR-em. Fajna sprawa dla piosenkarki.
Oslo typ jest wysoki, 187cm. Wysoki+gruby= tkz. dad bod. Wiadomo, że najlepiej to mieć ten słynny lekki zarys mięśni, ale bycie grubym nie ma aż tak złego wpływu na atrakcyjność jak jest się
konto usunięte via Wykop
- 7
- 1
- 0
@JustTheDude: Przykro mi, moje konto na youtube ma zablokowaną propagandę lgbt.
- 345
Kolejny mężczyzna padł ofiarą ustawy "Mieszkanie za Pomówienie": gdy wrócił ze szpitala z powodu leczenia przeciwnowotworowego został oskarżony o g---t i p-----c i dostał zakaz wstępu do swojego mieszkania.
Z tej okazji warto przypomnieć założenia ustawy "Mieszkanie za Pomówienie" na podstawie których powstał "poradnik" o tym jak wyrzucić partnera z domu za pomocą rzeczonej ustawy.
TOP 3 założeń tej Ustawy:
- eksmisja następuje na 14 dni na podstawie zgłoszenia na policję. To policjant decyduje
Z tej okazji warto przypomnieć założenia ustawy "Mieszkanie za Pomówienie" na podstawie których powstał "poradnik" o tym jak wyrzucić partnera z domu za pomocą rzeczonej ustawy.
TOP 3 założeń tej Ustawy:
- eksmisja następuje na 14 dni na podstawie zgłoszenia na policję. To policjant decyduje
źródło: 4a640ed1-c580-4346-b633-e32bcd0e2d56-1_all_618
Pobierz- 163
@Fingolfin89: dlatego, że na egzekwowanie prawa wpływają poglądy egzekwujących. Mężczyźnie nikt nie uwierzy na słowo, że kobieta stosowała wobec niego p-----c domową albo go zgwałciła.
Kobiecie uwierzą.
Kobiecie uwierzą.
- 122
@filip-pilif: te kryteria są zupełnie arbitralne np. ocena zagrożenia życia. Jak kobieta powie że partner powiedział że ją zabije we śnie to co zrobi policjant?
Zresztą sam fakt wyrzucania z mieszkania bez możliwości zabrania swoich ubrań czy leków to np. zimą bezpośrednie zagrożenie życia.
Zresztą sam fakt wyrzucania z mieszkania bez możliwości zabrania swoich ubrań czy leków to np. zimą bezpośrednie zagrożenie życia.
- 9
Najlepszym przykładem tego, że przeciętna kobieta dziś jest w stanie bezproblemowo znaleść chłopaka i nie jest to dla niej sukcesem, jest instagram i schematy publikacji zdjęć na profilach dziewczyn
Kobieta nawet jak jest w związku to nie publikuje zbyt wiele z chłopakiem wspólnych fot, większość kobiet będzie wstawiała zdjęcia na których to ona będzie na pierwszym planie, chłopaka raz na jakiś czas (może) wrzuci na story jak razem gdzieś się spotykają
Odwrotnie to
Kobieta nawet jak jest w związku to nie publikuje zbyt wiele z chłopakiem wspólnych fot, większość kobiet będzie wstawiała zdjęcia na których to ona będzie na pierwszym planie, chłopaka raz na jakiś czas (może) wrzuci na story jak razem gdzieś się spotykają
Odwrotnie to
@jonasz68: niektórzy po prostu nie lubią upubliczniać swoich związków i nie ma na to wpływu sama jakość tego związku ani uczucia. Zostawiają to dla siebie. Sprawa numer dwa jest taka, że dorośli wiedzą o tym, że większość związków jest tylko tymczasowa dlatego nie ma to sensu aby publikować zdjęcia... I to nie jest złe podejście tylko zdrowy rozsądek.
@jonasz68: Często jest tak że nie wstawia by mieć czystą kartkę, więc teoria trafna w pewnym sensie, może być tak że kręci z kilkoma na boku, bo jak wstawi z chłopem to spali sobie akcje, często laski usuwają komentarze, dużo obserwujących a tak mało komentarzy, ciekawe, coś dziwnego co nie. Dla mnie to jest okej w miarę jak wrzuca się wspólne zdjęcia, ale po co, to znaczy że się chwalisz
- 4
Naszły mnie dzisiaj przemyślenia.
Nie jestem przystojny, nie jestem nawet przeciętny ale też nikt nie rzyga na mój widok. Nie jestem wysoki ale też nie jakiś uber niski.
Jestem całkiem wygadany, mam znajomych nawet kilku. W miarę sobie radzę społecznie, chociaż oczywiście nie jestem mega towarzyski na tyle by w tłumie obcych ludzi znaleźć znajomych.
Wiec o co chodzi?
Ja po prostu nie spotykam żadnych wolnych dziewczyn. One nie istnieją. Tak, żeby kilka razy pogadać dłużej
Nie jestem przystojny, nie jestem nawet przeciętny ale też nikt nie rzyga na mój widok. Nie jestem wysoki ale też nie jakiś uber niski.
Jestem całkiem wygadany, mam znajomych nawet kilku. W miarę sobie radzę społecznie, chociaż oczywiście nie jestem mega towarzyski na tyle by w tłumie obcych ludzi znaleźć znajomych.
Wiec o co chodzi?
Ja po prostu nie spotykam żadnych wolnych dziewczyn. One nie istnieją. Tak, żeby kilka razy pogadać dłużej
@volodia: Zależy od wieku ale każda normalna laska max do studiów już jest zajęta. Potem zostają silne, niezależne 28-35 winko codziennie po pracy, babska sobota albo i nie, tinder rekreacyjnie ale ona sama nie wie czego chce, kawalerka na wynajmie i tak sie żyje. Typowe HR z mojej roboty. XD
- 2
@Nowystaryziel szanse mam, nie duże ale mam. Szanse rosną wraz z ilością poznanych dziewczyn i to jest coś co można zmienić w przeciwieństwie do wzrostu itd.
Tylko kurde no, wolnych dziewczyn po prostu nie ma. Oczywiście, ja ich spotkałem dużo więcej. Tylko jak wspomniałem, że poznałem na tyle żeby pogadać chwilę kilka razy. A nie, że raz kiedyś z jakąś gadałem albo znamy się z cześć cześć i w sumie nawet
Tylko kurde no, wolnych dziewczyn po prostu nie ma. Oczywiście, ja ich spotkałem dużo więcej. Tylko jak wspomniałem, że poznałem na tyle żeby pogadać chwilę kilka razy. A nie, że raz kiedyś z jakąś gadałem albo znamy się z cześć cześć i w sumie nawet

































