Jaki odcień zębów konkretnie jest uważany za najatrakcyjniejszy? Że żółte zęby są uważane za nieatrakcyjne to wiadomo, ale też nie ma co przesadzać z bielą chyba... Ale jak ktoś wybiela lub licowki zakłada to do jakiego konkretnie odcienia powinien dążyć? W przyszłości właśnie będę sobie poprawiał kolor zębów, ale nie jestem zdecydowany na konkretny odcień. Były jakieś badania robione na ten temat? Wy co uważacie? Bo zastanawiałem się trochę nad A1 ale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zblizeniowy Muszę skończyć pisać tą zasraną pracę mgr. Jeszcze 9 stron i będę mógł w spokoju zająć się wykopem i pisaniem harlekinów. A postać bywalca salonów Fabiana Deweloperskiego na pewno będzie rozwijana
  • Odpowiedz
Zauważyliście, że rady normikow co do randkowania są ze sobą sprzeczne?

Tutaj parę przykładów z głowy:

Po prostu rób swoje, skup się na sobie i w końcu znajdzie się jakaś dziewczyna, "miej w-------e a będzie ci dane bro" pamiętaj!

Kontra
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siadajcie przegrywy, opowiem Wam historię. Mam kolegę, nazwijmy go roboczo Tomek - Tomek jest facetem lekko atletycznej budowy ciała, z ryja dałbym mu 5/10, intelektem nie świeci - nie pogadasz z nim o tematach górnolotnych, pracuje i zarabia grubo ponad średnią krajową. Jest trochę porywczy, do bitki wystarczy błahy pretekst ale zawsze jest to sprawiedliwy wpier... Nie szanuje kobiet, uważa ich większość za idiotki i tępe dzidy. W
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #blackpill #passportbros

Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z wyglądu a właśnie zaciążył taką latine 8/10?

Wystarczy być szwedem i już wygrałeś, powiem więcej, wystarczy być białym europejczykiem i tylko dlatego ustawia się po ciebie kolejka kobiet, które chcą wyrwać się z biedy do lepszego świata.
Do wyboru do koloru - afryka, azja, ameryka łacińska.
analboss - #przegryw #blackpill #passportbros

Czaicie, że ziomek jest neetem, 2/10 z...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maxior99: jakby mnie ktoś zagadał w parku to bym sie przestraszyła i uciekła, takie zaskoczenie zadziałałoby negatywnie. Z mojej perspektywy bym kombinowała z czymś gdzie regularniej widujesz ludzi, za pierwszy razem się uśmiechniesz, coś zażartujesz, za drugim więcej zagadasz, laska się oswoi z Twoja osoba, za trzecim spróbujesz wyjechać z propozycją spotkania, aktywnosc/okazję trzeba dobrać pod siebie.
  • Odpowiedz
on ma coś o czym my jeszcze nie wiemy, że ma.


@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ale wiemy co on ma- firmę zajmującą się kampaniami reklamowymi i PR-em. Fajna sprawa dla piosenkarki.

Oslo typ jest wysoki, 187cm. Wysoki+gruby= tkz. dad bod. Wiadomo, że najlepiej to mieć ten słynny lekki zarys mięśni, ale bycie grubym nie ma aż tak złego wpływu na atrakcyjność jak jest się
  • Odpowiedz
Armie tagów #przegryw & #blackpill po zindoktrynowaniu oskariatu i włączeniu go do swojej rzeszy ruszają przeciwko femoidom i i ich pozostałym simpom. Koloryzowane.
500minus - Armie tagów #przegryw & #blackpill po zindoktrynowaniu oskariatu i włączen...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny mężczyzna padł ofiarą ustawy "Mieszkanie za Pomówienie": gdy wrócił ze szpitala z powodu leczenia przeciwnowotworowego został oskarżony o g---t i p-----c i dostał zakaz wstępu do swojego mieszkania.

Z tej okazji warto przypomnieć założenia ustawy "Mieszkanie za Pomówienie" na podstawie których powstał "poradnik" o tym jak wyrzucić partnera z domu za pomocą rzeczonej ustawy.

TOP 3 założeń tej Ustawy:
- eksmisja następuje na 14 dni na podstawie zgłoszenia na policję. To policjant decyduje
sildenafil - Kolejny mężczyzna padł ofiarą ustawy "Mieszkanie za Pomówienie": gdy wró...

źródło: 4a640ed1-c580-4346-b633-e32bcd0e2d56-1_all_618

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 163
@Fingolfin89: dlatego, że na egzekwowanie prawa wpływają poglądy egzekwujących. Mężczyźnie nikt nie uwierzy na słowo, że kobieta stosowała wobec niego p-----c domową albo go zgwałciła.

Kobiecie uwierzą.
  • Odpowiedz
  • 122
@filip-pilif: te kryteria są zupełnie arbitralne np. ocena zagrożenia życia. Jak kobieta powie że partner powiedział że ją zabije we śnie to co zrobi policjant?

Zresztą sam fakt wyrzucania z mieszkania bez możliwości zabrania swoich ubrań czy leków to np. zimą bezpośrednie zagrożenie życia.
  • Odpowiedz
Najlepszym przykładem tego, że przeciętna kobieta dziś jest w stanie bezproblemowo znaleść chłopaka i nie jest to dla niej sukcesem, jest instagram i schematy publikacji zdjęć na profilach dziewczyn

Kobieta nawet jak jest w związku to nie publikuje zbyt wiele z chłopakiem wspólnych fot, większość kobiet będzie wstawiała zdjęcia na których to ona będzie na pierwszym planie, chłopaka raz na jakiś czas (może) wrzuci na story jak razem gdzieś się spotykają

Odwrotnie to
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonasz68: niektórzy po prostu nie lubią upubliczniać swoich związków i nie ma na to wpływu sama jakość tego związku ani uczucia. Zostawiają to dla siebie. Sprawa numer dwa jest taka, że dorośli wiedzą o tym, że większość związków jest tylko tymczasowa dlatego nie ma to sensu aby publikować zdjęcia... I to nie jest złe podejście tylko zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
@jonasz68: Często jest tak że nie wstawia by mieć czystą kartkę, więc teoria trafna w pewnym sensie, może być tak że kręci z kilkoma na boku, bo jak wstawi z chłopem to spali sobie akcje, często laski usuwają komentarze, dużo obserwujących a tak mało komentarzy, ciekawe, coś dziwnego co nie. Dla mnie to jest okej w miarę jak wrzuca się wspólne zdjęcia, ale po co, to znaczy że się chwalisz
  • Odpowiedz
Naszły mnie dzisiaj przemyślenia.
Nie jestem przystojny, nie jestem nawet przeciętny ale też nikt nie rzyga na mój widok. Nie jestem wysoki ale też nie jakiś uber niski.
Jestem całkiem wygadany, mam znajomych nawet kilku. W miarę sobie radzę społecznie, chociaż oczywiście nie jestem mega towarzyski na tyle by w tłumie obcych ludzi znaleźć znajomych.
Wiec o co chodzi?
Ja po prostu nie spotykam żadnych wolnych dziewczyn. One nie istnieją. Tak, żeby kilka razy pogadać dłużej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@volodia: Zależy od wieku ale każda normalna laska max do studiów już jest zajęta. Potem zostają silne, niezależne 28-35 winko codziennie po pracy, babska sobota albo i nie, tinder rekreacyjnie ale ona sama nie wie czego chce, kawalerka na wynajmie i tak sie żyje. Typowe HR z mojej roboty. XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Nowystaryziel szanse mam, nie duże ale mam. Szanse rosną wraz z ilością poznanych dziewczyn i to jest coś co można zmienić w przeciwieństwie do wzrostu itd.
Tylko kurde no, wolnych dziewczyn po prostu nie ma. Oczywiście, ja ich spotkałem dużo więcej. Tylko jak wspomniałem, że poznałem na tyle żeby pogadać chwilę kilka razy. A nie, że raz kiedyś z jakąś gadałem albo znamy się z cześć cześć i w sumie nawet
  • Odpowiedz