#przegryw #blackpill

Dlaczego między innymi nie warto wchodzić z femoidami w żadne relacje: zabicie samca który jest partnerem femoida skrajnie zwiększa SMV zabójcy. W drugą stronę to nie działa, jeśli femoid zabije drugiego femoida to nie zwiększy swojej atrakcyjności tylko ją obniży.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30 #blackpill #creep

p0lusy jak zwykle nie maja wyczucia granicy i myślą, że głupimi tekstami zdobędą sympatię kobiety.
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że nie życzymy sobie waszych janowych „komplementów” w miejscu pracy czy na zakupach albo w autobusie? To przerazajace ile takich creepow chodzi po świecie - potrzebna jest rozszerzona definicja molestowania i gwałtu na wzór
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30 #blackpill #creep

p0lusy jak zwykle...

źródło: IMG_9749

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackpill `#gitara jak chłop wymiata na gitarze to coś zwykłego, normalnego ale jak baba robi coverki to już metafizyka, spotkanie z najwyższym, wiadomo , że jej 90 procent subskrybentów to spermiarze nie mające nic wspólnego z muzyką metalową które przyszły tylko popatrzeć na kawałek cyca
BlackpillNaCalego - #blackpill `#gitara jak chłop wymiata na gitarze to coś zwykłego,...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: gram bardziej hobbystycznie i nie chce mi się już bawić w projekt ,, zespół " bo wiem jak to się zawsze kończy, większość ludzi się nie nadaje mają w dupie próby i regularne ćwiczenia zasłaniając się pracą, rodziną i ogólnym brakiem czasu co jest strasznie niedojrzałym podejściem bo kiedy się coś wcześniej deklaruje to robi się to na sto procent albo wcale
  • Odpowiedz
Nie zdawałem sobie sprawy że sprawy mężczyzn to jest problem globalny. Mężczyźni na całym zachodnie są w gorszej sytuacji niż kobiety. Polska? Nie. Dania, stany, francja na całym zachodzie ten sam problem waginocentryzm co do. To jest równość?
Jeszcze taki filmik znalazłem.
#blackpill
Uuroboros - Nie zdawałem sobie sprawy że sprawy mężczyzn to jest problem globalny. Mę...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzę na konto Szumikka @DROP_TABLE_Usernames i widzę że dotrzymał swojego postanowienia, faktycznie rzucił wypok. Zbytnio mnie to jednak nie dziwi bo generalnie ludzie sukcesu mają pewną bardzo prostą cechę - potrafią dotrzymywać słowa. Ludzie którzy regularnie podejmują jakiś wysiłek każdego dnia o polepszają się o jakiś drobny procent i to nie chodzi o to, że jeden dzień zmienia życie tylko to jak długotrwale efekt się składa - potęga wzrostu wykładniczego. W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem nawet jakim cudem, ale za parę miesięcy będzie 2 lata odkąd mam tu konto. Wstępnie założyłem tu konto dowiedziawszy się o tagach jak #blackpill #przegryw i baitach blackpillraw. Chciałem się pośmiać, ale też jako zwolennik pua podyskutować z innymi.

Na początku się z tego wszystkiego śmiałem i była to dla mnie fajna rozrywka, później połowicznie dla beki też wyrażałem podobne opinie, a potem właściwie przestałem się orientować,
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LatajacyJeczmien ale zachowania i relacje międzyludzkie w dzisiejszych czasach to nic innego jak relacje zwierząt, małp na sawannie xd

Niemal nie istnieją już lochy które opisujesz. Żeby mieć teraz laskę to musisz mieć wygląd, albo szmal, znajmoscie etc. Zaraz ktoś powie, że w na zna kogoś tam i tak nie jest. C---a prawda, nie znasz sytuacji, czasem trzeba głębiej wejść w temat, żeby ogarnąć o co jej chodzi w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
Ten pan po lewej to szwedzki prawicowy dziennikarz ta pani po prawej to lewicowa dziennikarka znana w Szwecji z nienawiści do białych. Chłop rozkochał ją w sobie, badał jej powiązania z islamskimi grupkami + wydała nazwiska informatorów którzy działali w grupach prawicowych i donosili skrajnie lewicowemu portalowi Expo #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Ten pan po lewej to szwedzki prawicowy dziennikarz ta pani po prawej to le...

źródło: 2024_04_08_22_08_42_640

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to w ogóle za bzdura ta walka z uprzedzeniami. Polega tylko na wytykaniu i próbie uciszenia ludzi uprzedzonych. Czemu w ramach walki z uprzedzeniami cyganie nie pójdą do pracy a murzyni przestaną kraść rowery
  • Odpowiedz
@Baczny_Obserwator:

Ojciec Grigorij zasługuje na wieczną pamięć i szacunek. Pomijam imponujące, wg różnych opowieści 25-30 cm w wzwodzie (#dickpill) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Rasputin to człowiek, któremu na sercu leżała pomyślność Imperium Rosyjskiego. Wiedział, że Rosja zawsze była silna i sprawcza w sojuszu z Niemcami (dlatego sprzeciwiał się
  • Odpowiedz
Czekam aż wzrostaki i kobiety w końcu zrobią pogrom niskich mężczyzn jak ukry na Wołyniu czy Żydzi w strefie gazy. Już teraz jesteśmy wykluczeni seksualnie co w sumie jest gorsze niż śmierć. Niejedna pewnie marzy żeby się zabawić w dr mengele z podczłowiekiem manletem. No ale cóż musimy ponieść konsekwecje urodzenia się niskiemi podfacetami.

#przegryw #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da sie jako szary wykopek mężczyzna miec wiecej oberswujacych niz 100 na instagramie w dzisiejszych czasach? Jak jest sie chadem albo rozówą to widze ze co kolwiek oni dodadzą mają 5 tysiecy lików a gdy widze chłopów jakichs z ciekawymi zdjęciami i hobby to liczba polubien oscyluje gdzies około 10 polubien

#instagram #blackpill #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swego czasu miałem 1600 obserwujących na instagramie. Teraz mam koło 200, kiedyś robiłem follow za follow (XD) a teraz dziadogram mi służy do udostępniania rasistowskich reelsów
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz Chłop 11 lat na wykopie i na pewno nie znał świętych tagów ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie mówiąc o tym, że oglądał szarpankiego.
Mam wrażenie, że ruch na przegrywowych tagach coraz mniejszy. Ciekawe ilu osobników którzy tutaj siedzą ( albo po prostu regularnie lurkują) robi magika po cichutku. Bo i po co pisać na serwisie ze śmiesznymi obrazkami o ostatecznym wylogowaniu?
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - @GoldenJanusz Chłop 11 lat na wykopie i na pewno nie z...

źródło: temp_file2122162525615123106

Pobierz
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: I tak przyjdzie normictwo i powie, że zły pasek do spodni dobrał, bo na odpowiednim nie da się wyhuśtać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda człowieka, widziałem jak go szkalowali. Tak piszą jedynie Ci, którzy nie mają pojęcia przez jakie piekło przechodzimy przez czynniki na które nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Niech mu ziemia lekką będzie.
  • Odpowiedz
Jestem niezdolny do agresji ale bardzo wielka przyjemność czerpie z biernego obserwowania nieszczęść innych. Szczególnie kobiet bo w końcu to one mnie kiedyś zniszczyły i zaszczuły, niektóre robią to do dziś a reszcie mam za złe ich hiperganie i to że każda jest z wysokim. A w taki sposób pobieram od nich zadośćuczynienie za moje nieudane życie.

#przegryw
#blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katu23 oj tak byczq +1

Jak widzę, ze znajoma Julka co chwali się co chwilę Chadami to jak widzisz taka z kapciem przy drodze w jej wozidle to przejeżdżasz z satysfakcją. Niech Chad przyjedzie i jej pomoże, a nie sorki, jak to mówią "On nie jest od takich rzeczy"( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz