Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomazzo69

tomazzo69

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23124
  • Znaleziska 1020
  • Mikroblog 22104
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 13
tomazzo69
tomazzo69 przedwczoraj, 17:57:13
  • 4
Hiszpania faworyt? Chyba w bierki. Wczoraj niemcy pokazali co sie robi z takimi ogorami jak curacao czy dzisiaj RZP.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
przedwczoraj, 17:57:47 via Wykop
  • 0
@tomazzo69: Oszczędzają się.
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69 przedwczoraj, 16:34:13
  • 3
Cos ta hiszpania na razie szalu nie robi, nie zdziwię sie jak dostana zaraz jakas bramke z d--y.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koniarz
koniarz
przedwczoraj, 16:36:49 via Wykop
  • 0
@tomazzo69: życze tym cuckoldom tego z całego serca
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
przedwczoraj, 07:55:01
  • 196
#mecz
Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości...
Pierre_Dolony - #mecz 
Gdzieś w alternatywnej rzeczywistości...

źródło: cup

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 przedwczoraj, 08:00:24 via Wykop
  • 4
@Pierre_Dolony: Tak sie zastanawiam czy ta tunezja taka slaba czy szwecja taka mocna? Co do polakow, jesli tunezja by tak samo z nami zagrala to wygralibysmy, ale nie tak wysoko, a bramke tez pewnie bysmy stracili bo dzbaniarek znow by cos odwalil xD
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
14.06.2026, 12:49:48
  • 21
#mundial się rozkręca - za nami pierwszy dzień z czterema spotkaniami. W #mirkomundial również wiele się działo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze niespodzianki, a co za tym idzie - pierwsze bonusy za ryzyko.
Remis Kataru ze Szwajcarią prawidłowo przewidział jeden (!) typer, a zwycięstwo Australii nad Turcją - siedmioro z Was. W obu przypadkach nagrodzeni zostali podwójnym bonusem. Mniejszy bonus przypadł tym, którzy wytypowali remis Brazylii z Marokiem, ale
@plackojad +17
Zakład dnia: Przynajmniej raz rzut karny będzie egzekwować drużyna, która nie wygra meczu.
więcej
plackojad - #mundial się rozkręca - za nami pierwszy dzień z czterema spotkaniami. W ...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 14.06.2026, 12:51:41 via Wykop
  • 2
@plackojad: Nie bede pisac brzydko, ale ta nie mila szwajcaria mnie dobila wczoraj, oby dzisiaj niemcy tez czegos nie odwalili xD
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 21:02:18
  • 1
Ja j---e, szwajcarzy jakie przegrywy.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 20:40:47
  • 4
Usypiam juz normalnie, taki ciekawy #mecz a gdzie tutaj dotrwać do polnocy i pozniej jeszcze caly mecz brazoli obejrzeć, oj bedzie ciezko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 19:43:30
  • 0
Szwajcaria mocno gniecie, jedyny problem to brak skuteczności.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
13.06.2026, 13:44:51
  • 0
#mecz ale ze az 3 mecze noca to za duzo trzeba jakis obejrzec
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 13:49:12 via Wykop
  • 3
@bonczurexxx: No maroko-brazylia o polnocy nie brzmi az tak zle, pewnie sie skusze.
  • Odpowiedz
angelofdeath007
angelofdeath007
13.06.2026, 13:30:00
  • 2
Pierwsza kontrowersja sędziowska na mundialu i oczywiście kto musi być w roli głównej? No oczywiście hiszpański sędzia Del Cerro Grande xD 0 zdziwienia

Archivo VAR komentuje sytuację ze zmianą żółtej kartki: "Końcowa decyzja arbitra była sportowo słuszna – Miguel Almirón rzeczywiście symulował, a Tim Ream nie popełnił przewinienia. Problemem nie jest więc rezultat interwencji, lecz sposób, w jaki VAR doprowadził do jego osiągnięcia. Zdaniem ekspertów portalu Carlos del Cerro Grande wykorzystał bardzo
angelofdeath007 - Pierwsza kontrowersja sędziowska na mundialu i oczywiście kto musi ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 13:44:56 via Wykop
  • 0
@angelofdeath007: Hiszpanscy sedziowie nawet w usa musza sie kompromitowac, oni chyba to juz maja w dna xD
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69 13.06.2026, 04:03:39
  • 20
Ja wiem, ze paragwaj to zadna potega, ale usa tak samo nia nie jest, wiec myslalem, ze pokaza zdecydowanie wiecej, a tak paragwaj tylko wypial dupe i podawal wazeline zeby gladko szlo.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
13.06.2026, 04:22:11 via Wykop
  • 5
@tomazzo69: kolega widzę w temacie #teczowepaski
  • Odpowiedz
first
first
13.06.2026, 04:45:35 via Wykop
  • 2
@tomazzo69: Dobrze życzyłem Paragwajowi, ale jak popatrzyłem na skład, a tam ofensywni piłkarze, którzy strzelają max 5 goli na sezon to wiedziałem, że z tego nic nie będzie xD
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 348
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 12.06.2026, 07:44:34 via Wykop
  • 0
@SarahC: Od dawna wiadomo, ze kobiety sa o wiele mniej inteligentne od mezczyzn, ale zeby az tak? Usun internet dziurawcu i nie rob z siebie wiecej posmiewiska xD
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69 11.06.2026, 21:05:12
  • 1
Podobal sie dla mnie ten 1 meczyk, teraz czas lulu zeby wstac o 4 :D
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eenie-meenie
eenie-meenie
eenie-meenie
11.06.2026, 13:43:20
  • 0
#mecz #meczoweankietyzbyszkastonogi #gownoms

Cykl ankiet "mam to w pompie" - w spoilerze szczegóły, jeśli jeszcze się na nie nie napatoczyliście.
Mecz Czechy - Korea Pd.

Kibicuję:

  • Czechom 26.7% (12)
  • Korei Pd. 28.9% (13)
  • W pi#dzie mam ten mecz 8.9% (4)
  • W pi#dzie mam te zespoły 8.9% (4)
  • W pi#dzie mam ten turniej 26.7% (12)

Oddanych głosów: 45

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 11.06.2026, 13:50:01 via Wykop
  • 1
@eenie-meenie: Kibicuje Korei, ale ogladac nie bede, bo po prostu wole sobie pospac.
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
08.06.2026, 06:06:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 08.06.2026, 07:05:26 via Wykop
  • 1
@polski_polak_z_polski: A ja tam licze, ze norwegia namiesza i daleko zajdzie.
  • Odpowiedz

656

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Pierwszy raz coś takiego na kanale - oszołomstwo we Władysławowie! Dosłownie przeganiają ludzi z publicznej plaży! A robią to także głośnymi alarmującymi, zakłócającymi spokój komunikatami z głośników! To pierwszy z dwóch materiałów z tego miejsca wygląda na to, że we Władysławowie możesz zapomnieć

kubako
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 15:28:46
  • 130
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
tomazzo69
tomazzo69 07.06.2026, 11:02:21 via Wykop
  • 0
Pierwszy raz raz piszę na tym portalu


@Darmac: I od razu zrobiles z siebie idiote, to trzeba miec talent xD
tomazzo69
tomazzo69 06.06.2026, 10:10:15
  • 0
Takie pytanko mireczki, w okazji mś w katarze ktos stworzyl zabawe w obstawianie meczow, ilosci kartek etc. pewnie wiecie o co chodzi i jestem ciekaw czy w tym roku tez takie cos bedzie, zapytalbym tej osoby, ale nie pamietam nicku i czy w ogole jeszcze jest tutaj z nami na tagu.
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69
Autor
06.06.2026, 10:14:29 via Wykop
  • 1
@jmateuszj: O prosze, dziekuje bardzo :)
  • Odpowiedz
CzaryMarek
CzaryMarek
CzaryMarek
31.05.2026, 17:26:55
  • 10
Decyzja o przyszłości Urbana powinna zostać podjęta po tym jak Górnik wygrał PP i zdobył wicemistrza.
Ja od początku nie byłem zwolennikiem Urbana jako selekcjonera, bo zastanawiałem się za co? Za 9. miejsce z Górnikiem? To ma być ten wielki sukces? Jednak ten sezon pokazał, że nie tylko Urban nie odniósł żadnego sukcesu zajmując 9. miejsce z Górnikiem, ale po tym jak Gasparik zajął z osłabionym składem 2. miejsce i zdobył PP,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 31.05.2026, 17:29:36 via Wykop
  • 0
@CzaryMarek: Zaden polski trener obecnie sie nie nadaje do powaznej pilki czy prowadzenia reprezentacji, za duza betonoza w glowach jeszcze siedzi.
  • Odpowiedz
tomazzo69
tomazzo69 31.05.2026, 17:26:29
  • 0
Spokojnie jutro kilku zawodnikow zglosi jakies urazy/kontuzje i se poleca na wakacje majac w dupie mecz z nigeria.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
31.05.2026, 17:27:15 via Wykop
  • 1
@tomazzo69: Ten mecz z Nigerią powinni zagrać młodzieżówką Wuja Brzęczka xD
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
31.05.2026, 17:21:13
  • 13
Współczuję tym dzieciom chorym na raka, że muszą to oglądać na żywo #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 31.05.2026, 17:22:28 via Wykop
  • 2
@RobieZdrowaZupke: Po ogladaniu tego meczu ich rak dostanie raka.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
31.05.2026, 09:09:56
  • 1
https://x.com/Topbin90/status/2060834468533866869?s=20
https://xcancel.com/Topbin90/status/2060834468533866869?s=20

Murawa na Bank of America Stadium na którym USA zagra dziś towarzysko z Senegalem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
josedra52 - https://x.com/Topbin90/status/2060834468533866869?s=20
https://xcancel.co...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomazzo69
tomazzo69 31.05.2026, 10:10:53 via Wykop
  • 1
@josedra52: Fajna, miekka xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • Poznań/Marbella

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking