Wpis z mikrobloga

przecież ona ładna jest bez makijażu


@TheRealMikz: no ja cię proszę XD, ładniutka polska witaminka, że ho ho. miejże odrobinę godności. ale oczywiście PO wygląda jeszcze gorzej bo już nawet nie jak człowiek
  • Odpowiedz
ładniutka polska witaminka, że ho ho. miejże odrobinę godności


@bubub: no rany, gościu, Tobie się podobać nie musi, każdy ma swój gust, moim zdaniem ładna mordka, jak Ci się nie podoba to Twoje prawo
  • Odpowiedz