Nie dość że jestem cichym spierdonem to jeszcze wmawiam sobie że taki sposób bycia jest cool, że jestem inny i bycie takim innym jest lepsze niż bycie jak ogół. Utożsamiam się przy tym z jakimiś postaciami z chińskich bajek takimi cichymi baddasami XD. To wszystko chyba wytwór psychiki żeby się bronić i copowac
Oczywiście to wszystko w mojej głowie upada jak dochodzę do sytuacji spolecznych w których nie wiem co mówić, zamulam
Oczywiście to wszystko w mojej głowie upada jak dochodzę do sytuacji spolecznych w których nie wiem co mówić, zamulam

































#przegryw #blackpill