• 14
@mirko_anonim

Zaraz się zlecą normiku i powiedzą "ogarnij się". Poprostu są pewne standardy rodzicielstwa których trzeba się trzymać i to jest fakt. Nie każdy powinien mieć dzieci.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 9
czujny-pionier-24: Niektóre kobiety nie powinny brać w ogóle udziału w wychowaniu nastoletnich chłopaków bo ich niszczą, zaszczepiają w nich cechy kobiece które degradują cały umysł mężczyzny, potem psychika tak ukształtowana nie odnajduje się w normalnym świecie albo wytwarza złe uczucia co przyczynia się do samozniszczenia, to jak taka kula na szyi albo u nogi którą dostajesz od własnej matki, normalnie powinna dać ci skrzydła albo chociaż normalne jedzenie żebyś w drodze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja jestem tą "pozytywną" i rozkminiam to zupełnie odwrotnie. Raczej stawiam sobie pytanie, dlaczego ludzie poświęcają swój układ nerwowy na rzecz takich tematów jak praca czy studia. Jak słyszę, że mam za 5 minut wbić na spotkanie, na które nie jestem przygotowana, to mam w głowie lekki stres, ale też poczucie, że po prostu dam radę, załatwię, ogarnę. Wielu rzeczy po prostu nie biorę do siebie. Oddzielam swoją rolę
  • Odpowiedz
@apollobelt: dobry charakter to znaczy, ze musisz byc mega przystojny i hot, a do tego musisz byc ulegly i spelniac jej wszystkie prosby i zachcianki, na wszystko odpowaidac "tak" i "jak sobie zyczysz kochanie" oraz zabawny
  • Odpowiedz
@power-weak sam rozkminiam u siebie, wiec moze cos sie troche pokrywac, ja jestem poniekad zwolennikiem determinizmu w zyciu, ale propagowanie tego wprost nie ma sensu gdyz moze to demotywować, generalnie zawsze jest szansa na zmiane sytuacji, jak i rowniez spojrzenia na sytuacje
  • Odpowiedz
@ZwariowanyVariat: też trzeba ironicznie mieć dobrą gadke aby z tym psychiatrą zagadać jak należy.

Jak przyjdzie do niego spięty autysta z intensywnym spojrzeniem i będzie mrukiem(tak zachowuje się asperger),to taki psychiatra po 30 minutowej wizycie wypisze leki na schizofrenie,bo tam też występuje to co w aspergerze czyli brak emocji czy robotyczność.Generalnie to bez pogadania z nim jak normiki przy piwie,to on nie da prawidłowej diagnozy bo nie będzie znał pacjenta.OP
  • Odpowiedz
@Geralt678: Ale lipa, jak można tak zrobić? Ja nawet jak jestem z początku zawiedziony to już z kultury spędzam z kimś czas do końca planowanego spotkania.
Ghosting w necie to normalka ale wystawianie ludzi to już tylko świadczy że trafiłeś na podxxxdzie.
  • Odpowiedz