Ok, wymyśliłem plan z tym #basen, bo nikt mi nie chciał pomóc na serio! >:(

To dziś idę i będę oglądać przez ogrodzenie, bo jest przeszklony. I sobie zaznaczę, gdzie jest co.

Kolejne dni tak będę, że niby wchodzę, ale będę tylko patrzeć przez szybę co i jak, gdzie recepcja, może jakieś znaki, instrukcje.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smoczykutaz7: Super, dziękuję za instrukcję, doceniam mocno! <3 Na naukę, to się chyba zapiszę z jakimś instruktorem i grupą w ramach wystawienia się na ludzi. Ale muszę najpierw ogarnąć, co i jak, żeby całkiem w nieznany teren nie wkraczać!
  • Odpowiedz
Czy takie tanie baseny mają sens? Miał ktoś styczność?

[LINK](https:https://www.castorama.pl/basen-na-stelazu-z-filtrem-bestway-3-05-x-0-76-m/6942138981810_CAPL.prd?storeId=1568&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=%5BSEARCH_SHOPPING_PMax%5D+NextGen+-+Gazetka+-+PM&utm_term=&utm_content=&gad_source=1&gad_campaignid=20241006910&gbraid=0AAAAADv7hGjkMJlXSrgJGOPhzp9d8byQ8&gclid=Cj0KCQjw64jDBhDXARIsABkk8J5oI9J-Cuqmpx5bvNX64BBrKWYClrDkhPvTwGeG8Q9i3g6aFPnGE2caAgBlEALw_wcB)

Rzucił mi się w oczy w Castoramie dzisiaj. Wiem, że cena może być adekwatna do jakości ale pomyślałem nad postawieniem czegoś dla dzieci w ogrodzie co by mogły w lato się pomoczyć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: takie rzeczy przeważnie to jednorazówki, albo po całym lecie od słońca plastiki/gumy sparcieją i zaczną się rwać i pękać albo po prostu składając elementy są tak delikatne, że się rozpadną

a tak wogóle to wystarczyło że byś wkleił ten link https://www.castorama.pl/basen-na-stelazu-z-filtrem-bestway-3-05-x-0-76-m/6942138981810_CAPL.prd

bez wszystkich śmieci do śledzenia, wszystko po znaku zapytania do wywalania
  • Odpowiedz
#plywanie siema chcialbym zacząć chodzić sobie na #basen i robić 2-3 razy w tygodniu trening pływacki, ogólnie to pływac umiem ale nie bylem na basenie kilka lat. Jaki dystans na godzinny trening będzie ok na poczatek powiedzmy że chcę pływac około godziny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawlo65:
Proszę bardzo:

Ilu studentów medycyny brało udział w badaniu Naukowców z University of New England College of Osteopathic Medicine, wspomnianym w
  • Odpowiedz
Mam pytanie i liczę na Waszą pomoc. Swoją przygodę z pływaniem rozpocząłem w styczniu. Do marca pływałem na własną rękę, niestety — bardzo nieprawidłowo. W marcu zacząłem trenować z trenerem i początkowo zauważyłem duże postępy. Jednak od około 1,5–2 miesięcy mam wrażenie, że stanąłem w miejscu albo wręcz się cofam.

Mój główny problem to tempo — nie potrafię go utrzymać ani kontrolować. Mam wrażenie, że problem pojawił się, odkąd zacząłem chodzić na siłownię.

I
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@labelle: Ile treningów pływania a ile siłowni i z jaką intensywnością? Generalnie jeżeli mocno chcesz pójść w pływanie to nie powinieneś trenować częściej niż 2x FBW na siłce (i to głównie ćwiczenia korekcyjne).
  • Odpowiedz
@labelle: jak siłownia jest również "na własną rękę" czy nawet razem z trenerem, który nie uwzględnia specyfiki pływania, to jak najbardziej może to ograniczyć progres.
Do tego samo pływanie ciągiem, chociażby było to i 10km, to zbytnio nie poprawi tempa. Aby rozwijać umiejętność szybkiego pływania - a w konsekwencji utrzymywania tempa, to musisz pływać typowo na tempo, zaczynając od krótszych dystansów, w stylu jak najszybciej 50m dowolnym, 15 sekund przerwy
  • Odpowiedz
Woda w basenie jak w Gangesie. Normalne odkurzanie nic nie da bo pył saharyjski jest tak drobny że wraca przez filtry do obiegu. Trzeba będzie odkurzyć w trybie utraty wody co by to badziewie nie wróciło do układu. Minus taki że trzeba będzie dolać pewnie ze dwa hekto wody. Póki co musi się ustać. Może pojadę też po jakiś kolagulant co zwiąże te drobiny w coś większego #takiplan #basen
asdfghjkl - Woda w basenie jak w Gangesie. Normalne odkurzanie nic nie da bo pył saha...

źródło: IMG_0194

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chore. Klejny raz idąc z córką (4lvl) na basen pod prysznicami musiał trafić się janusz świecący swoim kabanosem, który nie potrafi odróżnić miejsca publicznego od własnego sracza.

#zalesie #basen
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie w swoim życiu byłam na basenie wiele razy. Jednak podczas pobytu miesiąc temu po przepłynięciu kilku długości na moich ramionach, plecach, dekolcie pojawiła się pokrzywka i swędzenie. Miałam tak pierwszy raz w życiu. Było to dzień po zawodach, które odbywały się na basenie i pomyślałam że podnieśli dawkę chloru. Później byłam na innym basenie i wszystko było ok. Dziś byłam znów na tym pierwszym basenie i po przepłynięciu 10 długości widziałam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #krakow - gdzie polecacie chodzić na #basen? Zastanawiam się nad basenem przy /sp158 na ul strąkowej, ale tam są chyba tylko 3 tory głębsze i nie wiem jak z dostępnością popołudniami? Coś polecacie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach