Hejka
co myslicie o takim samochodzie wspanialym i cudownym jak Dacia Logan I, rocznik 2009, silnik 1.5DCI. Moge taką nabyć za 6000zl z przebiegiem 90tys od dziadka. Akurat potrzebuje cos rodzinnego, jak myslicie?
#samochody #pytanie #dacia #pytaniedoeksperta #motoryzacja #auto #kupujzwykopem
co myslicie o takim samochodzie wspanialym i cudownym jak Dacia Logan I, rocznik 2009, silnik 1.5DCI. Moge taką nabyć za 6000zl z przebiegiem 90tys od dziadka. Akurat potrzebuje cos rodzinnego, jak myslicie?
#samochody #pytanie #dacia #pytaniedoeksperta #motoryzacja #auto #kupujzwykopem































Komentarz usunięty przez autora