Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam tak problem, ze w bmw f30 gdy otwieram szyberdach i jadę to zaczyna śmierdzieć stęchlizną. Wkładałem tam palce i jest sucho, conajwyzej trochę smaru na prowadnicach. Dodam, ze problem pojawił się niedawno. Jedyne co mi przychodzi do głowy to to ze gdzies jest jakaś nieszczelność i pod sufitka coś gnije. Dziwna sprawa bo jak jadę z zamkniętym dachem to absolutnie nic nie czuć. Czy ktoś mi poradzi jak się tym zająć, nie mam pojecia nawet do kogo jechać żeby na to spojrzał. Bylem u swojego mechanika wymieniać czesci to mi doradził żebym może podjechał gdzieś na jakieś mycie, żeby mi podsufitke zdjęli i wyprali albo coś w tym stylu. Czy ktoś miał może podobny problem i wie jak to ogarnąć, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś podsufitke zdejmował i prał w takich punktach. Tymbardziej, ze jeżeli jest tam jakaś nieszczelność to pewnie za jakiś czas sytucja się powtórzy.
#samochody #bmw #auto #mechanikasamochodowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@share: Może masz mokro w bagażniku. Nie wiem jak w tym aucie, ale w tch które miałem z szyberdachem to on bardziej powodował wysysanie powietrza z auta niż nadmuchiwanie. A masz obieg wewn. zamknięty czy otwart?
  • Odpowiedz
@PDCCH: wiesz co mam zaznaczony obieg na A, jest albo A albo M, auto mam od niedawna i ciagle jest na A, wydaje mi się ze to znaczy ze automatycznie się przełącza. Jak gdzieś tam otwierałem bagażnik to nie widziałem nic mokrego ale na pewno to dziś sprawdzę.
  • Odpowiedz
@bigger: możesz mieć racje, ostatnio dziewczyna mi mówiła ze na dywaniku kierowcy było mokro, obczailem teraz temat tych otworów odpływowych i gość mówi ze może ściekach woda do wnętrza jak są zatkane. Akurat rano oddawałem auto do mechanika na wymianę tych czesci co wspominałem wyżej i już go poinformowałem, żeby mi je przetkal. Mam nadzieje ze będzie po sprawie. Dzięki Panowie za szybkie odpowiedzi i rady, wykop jak zwykle pomocy
  • Odpowiedz