Wpis z mikrobloga

@Crea tu nie chodzi o klasę samochodu. Jako kierowca robiąc te 600 km czyli przy dobrych wiatrach 6-8 godzin jazdy musisz być skupionym cały czas. To męczy psychicznie i fizycznie. Jadąc pociągiem możesz sobie walnąć w kimono albo poczytać książkę czy usunąć konto na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie wybór jest prosty + jakieś 400-500zł w kieszeni na samym paliwie no -200 na biletach powiedzmy, ale
@jaszczur13: Każdy ma inny styl życia.
Jeden turysta przeleży 2tygodnie na plaży,czasem mocząc jajka w wodzie.
Drugi zaś zwiedzi pół nadbrzeża nad Polskim morzem.

Ja należę do drugiej grupy. W tamtym roku pojechałem ze śląska na mazury, a potem od Gdańska po Łebe, kończąc na Helu.

Nie wiem kiedy i strzeliło 2480km na samych wakacjach ¯\_(ツ)_/¯
Weź to pokonaj pociągiem, to urlopu Ci zabraknie.
Rodzina 2+2.
@Crea: wtrącę się trochę, nie wiem czy znasz te wypożyczalnie, albo czy w ogóle wypożyczasz ale jeśli tak to mam pytanie bo szukam auta w jedną stronę, Kato-Wawa, masz coś polecić? Bo albo chcą mi auto na minimum 24h dać albo nie mają opcji w 1 stronę. Na promocję za złotówkę czekać nie będę xD
@Gregory143. Nie ma za dużo w wypożyczalniach aut na LPG swoją drogą. Szybka kalkulacja kosztów:
1200km, cena za litr paliwa 4,15 zł. Żeby przepalić 500zł spalanie musiałoby wynieść 10L/100km. Ja napisałem 400-500zł. Przy 400zł średnie spalanie wyniosłoby 8 litrów. Nie wydaje mi się żeby to były jakieś zawyżone dane. Jasne, każdy różnie jeździ i w trasie można jakimś małym segmenciakiem i do 5 zejść, ale to raczej optymistyczne założenia.