Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RwandyjskiFront

RwandyjskiFront

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10603
  • Znaleziska 306
  • Mikroblog 10297
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 102
strikte
strikte
przedwczoraj, 22:31:25
  • 4
Wyjaśnijcie mi proszę kim są bracia Gikiewicz i kto kogo sprzedał, bo nie znam uniwersum #mecz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 22:32:12 via Wykop
  • 1
@strikte: bracia Gikiewicz właśnie tacy oni są
  • Odpowiedz
jimmy-kimmy
jimmy-kimmy
jimmy-kimmy
przedwczoraj, 22:29:54
  • 62
#mecz Urugwaj - Arabia, koniec pierwszej kwarty. Lista obecności 00:29
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 22:30:15 via Wykop
  • 1
@jimmy-kimmy: ciekawe jakie reklamy lecą teraz w USA
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 22:28:55
  • 1
Który Gikiewicz komentuje? Ten co donosił czy ten drugi?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 22:29:04 via Wykop
  • 8
@RwandyjskiFront: tak
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 22:13:43
  • 1
Niewyobrażalne że tu każdej reprezentacji chce się grać w piłkę nożną
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
przedwczoraj, 22:15:49 via Android
  • 2
@RwandyjskiFront: Dlatego nie ma Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 17:32:26
  • 1
Wielka Hiszpania musi marokanca wpuścić żeby nie było wstydu xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 17:23:40
  • 0
Jeśli padnie bramka w okolicy 67 minuty to znak że żyjmy w symulacji
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 17:19:16
  • 4
Wyspy grają jak Polska - tyle że Polacy grali by tak z Wyspami xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
przedwczoraj, 00:00:41
  • 49
a tak by wygladali nasi reprezentanci po 10 minutach meczu z takim wks czy ekwadorem
#mecz
coccolino_ - a tak by wygladali nasi reprezentanci po 10 minutach meczu z takim wks c...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 02.00.06

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 00:04:44 via Wykop
  • 14
@coccolino_: wyobraź sobie ile razy ci skrzydłowi z Curacao by się urwali Bednarkowi albo Kędziorze xD
  • Odpowiedz
franc_herbatka
franc_herbatka
14.06.2026, 23:52:04
  • 2
ale maszyna

#mecz
franc_herbatka - ale maszyna

#mecz

źródło: Screenshot

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront przedwczoraj, 00:01:44 via Wykop
  • 1
@franc_herbatka: szacun
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
14.06.2026, 23:42:00
  • 1
Jeszcze Szwecja Tunezja dzisiaj
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 14.06.2026, 23:44:48 via Wykop
  • 2
@pasta_alla_carbonara: To totalnie nie nasz poziom mentalny XD
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 14.06.2026, 19:08:01
  • 2
No co, szkoda Kurakao, super że jeszcze 2 mecze, a jeszcze bardziej super że Wyspy Zielonego Przylądka zaczynają jutro swoją przygodę
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
14.06.2026, 23:37:57 via Wykop
  • 0
@FPmaster: g---o mnie twoje zdanie obchodzi xd
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 19:51:47
  • 2
Williams zaraz załatwi sobie transfer mundialem jak kiedyś Navas
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
11.06.2026, 19:52:20 via iOS
  • 1
@RwandyjskiFront: i zaraz Borek powie że on zawsze wiedział że w końcu wyląduje w dużym europejskim klubie.
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
11.06.2026, 19:10:23
  • 4
#mecz znajdzie się tu jakis psychopata który ma zamiar obejrzeć wszystkie mecze? XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 19:10:41 via Wykop
  • 1
@RealnyMadrysta: Akurat mam L4... hmmm
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 19:10:34
  • 2
Ale akcyjka
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
11.06.2026, 18:22:24
  • 5
Niedźwiedź to chyba sobie za główny cel to osłabić lokalnych rywali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #transfery #pierwszaligastylzycia #miedzlegnica
vorky - Niedźwiedź to chyba sobie za główny cel to osłabić lokalnych rywali ( ͡°( ͡° ...

źródło: 1000039711

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 18:45:48 via Wykop
  • 1
@vorky: Do trzech szwedów sztuka
  • Odpowiedz
vorky
vorky
10.06.2026, 13:52:30
  • 5
Kolejne wzmocnienie Miedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #pierwszaligastylzycia #miedzlegnica
vorky - Kolejne wzmocnienie Miedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #pierwszaligastylzyc...

źródło: 1000039670

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 11.06.2026, 06:52:38 via Wykop
  • 1
@vorky: Mazur + Noiszewski mieli chyba więcej bramek niż Stanclik... a są obrońcami xD.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
10.06.2026, 12:09:22
  • 6
#mecz #lkslodz #pierwszaligastylzycia Właściciel umocnił swoją władzę, a teraz po klubie chodzą panowie ze smutnymi minami i zwalniają ludzi na każdym szczeblu klubu, a właściwie to od dobrych dwóch tygodni robią czystki. Robi się ciekawie.
Piotrek7231 - #mecz #lkslodz #pierwszaligastylzycia Właściciel umocnił swoją władzę, ...

źródło: obraz_2026-06-10_130923798

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 10.06.2026, 12:21:07 via Wykop
  • 11
@Piotrek7231: Czyli co pół roku ktoś w rodzinie Olkiewicz traci pracę ehhhhhhh
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 06.06.2026, 09:21:34
  • 5
Zawieszenie zrobione.
Za tydzień wbijam pod auto, biorę druciaka i papiery no i zaczynamy konserwację. W planach na pewno rollbar żeby trochę poprawić bezpieczeństwo. Niestety do roboty zostaly podłużnice bo są w mocno średnim stanie. No i trzeba wrzucić gwint co nie.

Ps. Czy ktoś był w #chorwacja i #wlochy autem bez dachu i klimy? Raczej omijaliście autostrady? 8 lat jeżdżę tam w raczej komfortowym autem.
#mx5
RwandyjskiFront - Zawieszenie zrobione. 
Za tydzień wbijam pod auto, biorę druciaka i...

źródło: IMG_4721

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
06.06.2026, 09:28:29 via Wykop
  • 1
@Famine: właśnie zrobiłem wszystkie zęby więc chyba tak xd
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
06.06.2026, 14:32:25 via Wykop
  • 0
@sorek: myślałem o 15 jr9 (bo tanie) ale jednak wolę taką kwotę póki co wydać w rzeczy potrzebniejsze temu autu. Te felgi są lekkie więc póki co zostają
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
Autor
06.06.2026, 14:33:08 via Wykop
  • 0
@Szab: dzięki, dobry pomysł z tymi zatyczkami
Wstępnie planowaliśmy przystanek w Czechach ok 2 dni, 2 dni Innsbruck i później trochę dłużej Garda i Istria
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
04.06.2026, 14:40:40
  • 2
Golden Helmet za 3.5kk....

Tak, wiem że to stara Tibia, wtedy 3.5kk to było dużo kasy (z tego co pamiętam to w tamtych czasach na serwerze gdzie grałem mpa chodziło po 250k), dodatkowo gracze mogli nie mieć świadomości, czy Golden Helmet zostanie wkrótce dodany do jakiegoś questa czy loota z bossa i nie będzie już rarem, ale i tak ta suma robi "śmieszne wrażenie", jak sobie pomyślę, że teraz za Golden Helmet
maciorqa - Golden Helmet za 3.5kk....

Tak, wiem że to stara Tibia, wtedy 3.5kk to by...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RwandyjskiFront
RwandyjskiFront 04.06.2026, 21:42:05 via Wykop
  • 0
@WhiteRower: Byłem jedyną osobą w klasie która miała konto na allegro, koledzy normalnie mówili z którego linku mam im zamówić CC, później lecieli na pocztę wysłać przekaz czy jak to się nazywało xD. Na głupie 20k czasami czekali po 4-5 dni. Nie do pomyślenia 20 lat później gdzie blik dochodzi w moment
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Wypatruje Czeskiego skoczka w top 15

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.11.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.01.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking