Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
smith78
smith78

smith78

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3381
  • Znaleziska 3329
  • Mikroblog 52
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

397

"USA już wam nie pomogą"

"USA już wam nie pomogą"

Prezydent USA, Donald Trump we wpisie na platformie Truth Social, ogłosił, że Stany Zjednoczone nie będą już bronić interesów sojuszników, którzy nie wspierają operacji przeciwko Iranowi.

m_a_t_e_u_s_z
z
rmf24.pl
dodany: 31.03.2026, 22:37:48
  • 134
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    nato
  • #
    wojna
  • #
    paliwo
  • #
    polityka
smith78
smith78
smith78 01.04.2026, 06:37:35 via Wykop
  • 37
@ragnarok-asgartus: Albo po prostu wyrzucić irlandię z uni ;)

510

Chiny stają się supermocarstwem naukowym - USA i Europa traci dominację

Chiny stają się supermocarstwem naukowym - USA i Europa traci dominację

Podczas gdy Zachód stawia na zróżnicowane i zrównoważone, Chiny inwestują w nauki mających znaczenie gospodarcze i militarne. Przez nadmierne regulacje i ekonadzór zachodnia nauka traci tempo. Prognozy wskazują, że już w 2029 roku chińskie wydatki na badania mogą przewyższyć te amerykańskie.

matixrr
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 31.03.2026, 12:10:16
  • 161
  • #
    chiny
  • #
    usa
  • #
    europa
  • #
    nauka
  • #
    studia
  • #
    gospodarka
smith78
smith78
smith78 31.03.2026, 19:47:15 via Wykop
  • 0
@gl0wa:

Chiny może nie mają patentów, ale za to mają technologię, którą im sami daliśmy przenosząc tam produkcję, więc sami jesteśmy sobie winni.


@kolonosko:
"kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy", aktualne jak nigdy.

290

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran wprowadza nowe drony Rezvan. Rośnie zagrożenie dla sił USA

Iran rozwija nową generację dronów-kamikadze, które mogą znacząco wpłynąć na przebieg współczesnych konfliktów. System Rezvan został zaprojektowany do szybkich i precyzyjnych uderzeń na krótkim dystansie, co czyni go szczególnie niebezpiecznym dla nacierających sił lądowych. Z dostępnych danych wyn

sub_zero_1
z
geekweek.interia.pl
dodany: 31.03.2026, 07:32:52
  • 50
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    drony
  • #
    technologia
smith78
smith78
smith78 31.03.2026, 09:38:28 via Wykop
  • -9
No i elegancko. Na napletkoujemnych jak znalazł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nudel1306: Będą sami w siebie strzelać? XD

1443

Libański dyplomata ostrzega świat przed atakiem jądrowym na Iran

Rezygnując przy tym z posady w ONZ.

trtrtrtrtr
z
x.com
dodany: 30.03.2026, 20:19:32
  • 184
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    onz
smith78
smith78
smith78 31.03.2026, 09:32:07 via Wykop
  • -8
@PolakRodakAfrykaner: ostatnio widzialem wypowiedzi odnośnie wojny Jom Kipur... izrael wygrał wojnę tylko ze względu na to, że służby, syryjskie dowiedziały sie, pejsy planują użycie b---y atomowej... w kluczowym momencie mając przewagę przerwali walki i wycofali się.

Iran nie odpuści...


@100piwdlapiotsza:

Łoo k---a, taką przewagę mieli że żydki pod damaszkiem już byli z jednej strony, i po zachodniej

9

Kara śmierci dla Palestyńczyków? Decyzja parlamentu Izraela pod ostrzałem

W poniedziałek wieczorem izraelski parlament przyjął ustawę, która przewiduje karę śmierci jako standardową sankcję dla

wizjoner1988
z
gazetaprawna.pl
dodany: 31.03.2026, 06:38:54
  • 2
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    palestyna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
  • #
    iran
smith78
smith78
smith78 31.03.2026, 09:05:43 via Wykop
  • -1
Czyli skończy się masowe wypuszczanie tysięcy terrorystów przy okazji każdego rozejmu.
Np sinwara, tego co zaplanował oct7 tak wypuścili.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

547

Izrael używał broni z trującą substancją w Libanie.

Izrael używał broni z trującą substancją w Libanie.

Organizacja Human Rights Watch twierdzi, że ma kolejne dowody na wykorzystanie przez Izrael białego fosforu. Siły izraelskie używały broni z tą silnie trującą substancją do przepędzania ludzi z terenów mieszkalnych. Biały fosfor miał służyć do wypalania ziemi w południowym Libanie w celu stworzenia

Emerald84
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 30.03.2026, 16:52:08
  • 41
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    liban
  • #
    palestyna
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 19:56:52 via Wykop
  • 0
A saddama zaje...li za NIE posiadanie broni masowego rażenia (gazów bojowych). Jestem strasznie ciekawy jaka będzie 'narracja' kiedy doproszą się symetrycznej odpowiedzi :/


@noHuman: Saddam z kuzynem zużyli wszystko na kurdów ¯\(ツ)/¯
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 19:59:03 via Wykop
  • -4
Dlaczego z kim by Izrael nie prowadził wojny, b--------e Liban?


@chudogruby: Bo połowa libanu jest okupowana przez irańskie proxy - hezbollah, który się uaktywnia w takich przypadkach.

11

Indie: 70% czystej energii w miksie mocy do 2035 r.

Indie: 70% czystej energii w miksie mocy do 2035 r.

Indie planują ograniczyć emisyjność gospodarki o 47% względem 2005 r. do 2035 r., stawiając na rozwój OZE i zwiększenie udziału czystej energii.

matixrr
z
reuters.com
dodany: 29.03.2026, 06:29:01
  • 13
  • #
    indie
  • #
    oze
  • #
    energetyka
  • #
    energia
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 06:33:59 via Wykop
  • -2
@CzteryTrzeciePiRdoTrzeciej: no świetny wykres sobie tu dobrałeś do tezy.

Taki nie za wiele mający wspólnego z tematem.


@majk3l:
Aha, to co oni robią z tym wydobytym węglem, jedzą?
Czy na hałdzie sobie zbierają bo lubią?
I tak bardzo lubią że jeszcze 250MT importują?
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 09:35:41 via Wykop
  • -1
To w końcu chcesz rozmawiać o dynamicznym wzroście OZE w indiach i spadku udziału węgla czy ogólnym wzroście zużycia paliw kopalnych? Bo jedno nie stoi w sprzeczności z drugim, szczególnie w krajach rozwijających się.


@majk3l:

Indie planują ograniczyć emisyjność gospodarki o 47% względem 2005 r. do 2035 r., stawiając na rozwój OZE i zwiększenie udziału czystej
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 10:10:14 via Wykop
  • -1
To napisz tam szybko do Narendry Modiego, żeby zrewidował swoje plany...


Indie planują ograniczyć emisyjność gospodarki o 47%


...redukcji, bo jakiś random na wykopie mówi, że to niemożliwe.


Jakiś

470

JD Vance: Iran mógłby użyć nuklearne kamizelki samobójcze.

JD Vance: Iran mógłby użyć nuklearne kamizelki samobójcze.

Iran mógłby użyć kamizelek nuklearnych, aby zabić dziesiątki tysięcy ludzi. Dlatego Iran to największe zagrożenie dla bezpieczeństwa USA.

konradpra
z
x.com
dodany: 27.03.2026, 06:16:31
  • 161
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    bliskiwschod
  • #
    idiokracja
smith78
smith78
smith78 27.03.2026, 12:31:41 via Wykop
  • -2
@Widelec_: teoretycznie tak, ponoć rozmawiasz o 30 kg plecaku. Bez osłony radiacyjnej. A rozmawiamy o plutonie.

W praktyce musiałbyś posiąść zdolność miniaturyzacji głowic, do poziomu co tylko USA w czasie zimnej wojny doszło i może ZSRR.

Realnie, zwłaszcza jak chodzi o Iran: brednie


@konradpra:
1
smith78
smith78
smith78 27.03.2026, 12:35:06 via Wykop
  • 4
@konradpra: a to nie chodzi o po prostu dodanie materiału bez bawienia sie w głowice? Tzw brudna b---a.


@Jest-nas-2-miliony:
1 - Główne zastosowanie brudnej b---y to straszenie gawiedzi.
2 - zrobienie brudnej b---y ze wzbogaconego uranu ma mniej więcej taki sens jak rzucanie sztabkami złota z samolotu - jak kogoś trafi to zabije XD
3 - Jeśli już, to taką b---ę najlepiej zrobić z wypalonego paliwa do atomówki.
smith78
smith78
smith78 27.03.2026, 12:40:12 via Wykop
  • -11
No i przypomnijmy - Iran może ma a może nie ma atomu (ale raczej nie ma) Korea Północna się nie kryje że ma, jakoś Kimowi nikt na chatę nie wjechał :)


@ostatni_lantianin:
1 - kim jest despotą i tyranem, ale raczej lubi życie, a zwłaszcza jedzenie. Nie jest religijnym oszołomem.
2 - NK jest de facto strefą buforową chin i pod ich ochroną.
3 - kim nie trzyma za jaja
smith78
smith78
smith78 27.03.2026, 12:43:28 via Wykop
  • 2
@Widelec_: Jest możliwe ¯\(ツ)/¯ Walizkowa b---a atomowa


@ordynarny_cham:
To jest b---a implozyjna z rdzeniem z plutonu.
Iran nie ma plutonu, ma uran. Też się da, ale będzie ciut cięższa.
I nie wiadomo czy iran posiada technologię implozyjną.
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 10:05:17 via Wykop
  • -1
@ostatni_lantianin:

no i przez to ludziom żyje się lepiej, wydaje mi się że w Iranie ludzie nie umierają z głodu jak w Korei.

Mógłbym cynicznie stwierdzić że tak, bo przecież nie protestują ;)

kilka dekad temu Chiny

504

Sojusznicy Iranu wchodzą do gry. Rakiety lecą, front się rozszerza

Sojusznicy Iranu wchodzą do gry. Rakiety lecą, front się rozszerza

Hezbollah i inne ugrupowania powiązane z Iranem rozpoczęły ataki rakietowe na Izrael, zapowiadając "odpowiedź na agresję". Izraelska armia potwierdza przechwytywanie pocisków i mobilizuje siły na północy. Eksperci ostrzegają, że konflikt może wejść w nową, znacznie szerszą fazę.

Nick7C5
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 28.03.2026, 12:44:15
  • 83
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    hezbollah
  • #
    rakiety
  • #
    konflikt
  • #
    bliski
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 10:59:02 via Wykop
  • -7
@blank2: można też zbanować okaleczanie niemowląt dla niepoznaki zwane "obrzezaniem". To znacząco ogranicza ich chęć osiedlania się.


@Usmiech_Niebios: Ty islamofobie. I co jeszcze, może też zakazać female genital mutilation i kazirodztwa?

Pisanie o obrzezaniu w kontekście wojny arabów z żydami to jak wyjście na scenę i przedstawienie się "nazywam się usmiech niebios i też jestem debilem.
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 16:35:31 via Wykop
  • -1
@smith78: źle cytujesz wypowiedźi bo to nie ja napisałem ale i tak popieram to co mówi @Usmiech_Niebios


@blank2:
Lol, nie wiesz jak działa cytowanie, prawda?

I ja też jestem za zakazem obrzezania. Grzebanie dzieciom w kroczu z powodów religijnych
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 23:37:36 via Wykop
  • 0
@smith78: kto rozkręcił tą wojnę ?


@blank2:
Srameini.

Jak tylko doszedł do władzy po
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 09:51:36 via Wykop
  • -1
@smith78: zes sie telewizji naogladal


@PRENCIOR:
smith78 - >@smith78: zes sie telewizji naogladal

@PRENCIOR:

źródło: image

Pobierz

9

Wojna z Iranem pokazuje strategiczną ślepotę Europy

Artykuł z płatnego RP.pl całość w komentarzu.

jk_pn
z
rp.pl
dodany: 30.03.2026, 05:58:19
  • 4
  • #
    geopolityka
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 06:28:12 via Wykop
  • 1
Europa sama tego chciała ¯\(ツ)/¯
Tak tylko przypomnę

https://www.youtube.com/watch?v=FfJv9QYrlwg
smith78 - Europa sama tego chciała ¯\(ツ)/¯
Tak tylko przypomnę

https://www.youtube.c...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

54

Irański atak na bazę USA w Arabii Saudyjskiej - 12 żołnierzy rannych

Irański atak na bazę USA w Arabii Saudyjskiej - 12 żołnierzy rannych

Atak Iranu na amerykańską bazę w Arabii Saudyjskiej, w którym rannych zostało 12 żołnierzy USA. To kolejny sygnał eskalacji i rozszerzania konfliktu poza dotychczasowe granice. Artykuł analizuje możliwe konsekwencje i reakcje Waszyngtonu.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 29.03.2026, 17:22:09
  • 8
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    swiat
  • #
    konflikty
smith78
smith78
smith78 30.03.2026, 00:05:13 via Wykop
  • 8
smith78

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

Pentagon przygotowuje się na tygodnie operacji lądowych w Iranie

Pentagon przygotowuje się na tygodnie operacji lądowych w Iranie

Pentagon przygotowuje się do tygodni operacji lądowych w Iranie, twierdzą źródła The Washington Post. Tysiące amerykańskich żołnierzy i marines przybywa na Bliski Wschód, aby wziąć udział w nowej fazie wojny. [EN]

ssakul
z
economictimes.indiatimes.com
dodany: 29.03.2026, 10:19:00
  • 182
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polityka
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 15:29:25 via Wykop
  • -3
@apfi: Nie zgadzam się. My nie korzystamy z ludobójstwa i przesiedlania sąsiednich nacji...


@AKFobia:

4mln wysiedlonych niemców z 'ziem odzyskanych' i 300k ukraińców w akcji wisła.
I 20x więcej ofiar cywilnych (licząc wszystkie wysiedlenia w europie po ww2) niż do tej
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 16:31:44 via Wykop
  • -2
@smith78: za sprawą działań militarnych USA i Żydów w ostatnich latach w samym Iraku i Afganistanie zgineło pośrednio i bezpośrednio 4mln cywilów


Jakieś źródło tych rewelacji?

to 4mln wysiedleń Niemców gdzie sami sobie byli

406

Teheran w gruzach! Bomby na cywilów, szkoły i fabryki.

Teheran w gruzach! Bomby na cywilów, szkoły i fabryki.

Zychowicz opowiada o mordowaniu cywilów w Teheranie.

trtrtrtrtr
z
youtube.com
dodany: 29.03.2026, 11:25:22
  • 63
  • #
    wojna
  • #
    izrael
  • #
    zbrodnie
  • #
    zydzi
  • #
    holocaust
  • #
    ludobojstwo
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 15:09:31 via Wykop
  • -17
Zychowicz opowiada o mordowaniu cywilów w Teheranie.


O, mówi o tym jak irgc strzelało do protestujących?

A nie, takie informacje to nie halal.

kolejny żetelny histeryk XD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 16:22:52 via Wykop
  • -10
@smith78: tak samo jak niekoszerne są informacje o tym, że "najbardziej humanitarna armia świata" morduje cywilów w Gazie czy Libanie.


@bregath:

Niekoszerne? cała główna zasrana od dwóch lat fejkami z pallywoodu.

Więc krótko, p--------z.

594

26 mld dol. wystrzelone w 16 dni. Izrael i USA wyczerpują zapasy rakiet

Pokaż treści 18+

26 mld dol. wystrzelone w 16 dni. Izrael i USA wyczerpują zapasy rakiet

Analiza RUSI pokazuje, że w 16 dni konfliktu zużyto ponad 11 tys. pocisków o wartości 26 mld dolarów. Izrael może wyczerpać zapasy przechwytujących Arrow do końca marca, a USA mają najwyżej miesiąc przy obecnym tempie działań. Obrona powietrzna działa na granicy możliwości.

Nick7C5
z
bankier.pl
dodany: 28.03.2026, 10:31:38
  • 123
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    rakiety
  • #
    konflikt
  • #
    bliskiwschod
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 11:18:06 via Wykop
  • -5
26 miliardów?! I to wszystko w błoto. Za ten hajs moglibyśmy mieć na świecie sporo uprawień, udogodnień, a gdyby zainwestować to w eksplorację kosmosu, to myślę, że załogowy lat na Marsa byłby tylko formalnością. Zasrane, odklejone leśnie dziadki, niech ich piekło pochłonie...


@RaciczkaEntertainment:

A ile fajnych rzeczy irańczycy by mogli mieć gdyby kasy z ropy nie p------------o na rakiety.
Np mogli by mieć wodę w stolicy XD

516

Następna rodzina zamordowana przez tych co zawsze

Pokaż treści 18+

Następna rodzina zamordowana przez tych co zawsze

Kolejny ojciec stracił swoje dzieci, tylko dlatego, że ktoś musiał spełnić swoje chore żądze...

trtrtrtrtr
z
instagram.com
dodany: 28.03.2026, 19:38:39
  • 58
  • #
    zydzi
  • #
    wojna
  • #
    holocaust
  • #
    izrael
  • #
    ludobojstwo
  • #
    zbrodniewojenne
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 21:37:09 via Wykop
  • -18
Następna rodzina zamordowana przez tych co zawsze


Jak zawsze - przez szmatogłowych sponsorujących okupację południowego libanu przez hezbollah.

Kolejny ojciec stracił swoje dzieci, tylko dlatego, że ktoś musiał spełnić swoje chore żądze...


Nie żądze tylko wolę boga ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 22:28:35 via Wykop
  • -1
@smith78: Nie czytałeś, co? On sam jest jednym z nich. Miał cztery córki, a teraz nie ma żadnej, bo dekował na tyłach zamiast strzelać do żymian.


@nonofyour-bussines:

Jakie to ma znaczenie?
W libanie giną cywile bo hezbollah wystrzeliwuje z
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 23:10:12 via Wykop
  • 5
@smith78: Tylko że hezbollach to zielone ludziki pejsatych, którzy pilnują, żeby muzułmanie byli podzieleni i żeby torpedować starania o utworzenie państwa palestyńskiego. Jak wogóle biały człowiek może stawać po którejś ze stron? Oni wszyscy są siebie warci.


@nonofyour-bussines:
hamasu od hezbollahu nie odróżnia, a się mądrzy.
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 10:19:28 via Wykop
  • 0
@smith78: Co za ignorant. Hezbollach utworzono jako przeciwwagę dla fatach, gdyż Arafat stał się gwiazdą na zachodzie i było małe, ale jednak, zagrożenie, że będzie pokój i zbyt mało terroryzmu.


@nonofyour-bussines:

Synku, jak wyżej.
To jest teoria spiskowa
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 10:27:01 via Wykop
  • 1
@andrzej_to_sigiemka: Nie kojarzę, żeby terroryści mieli roszczenia co do mienia bezspadkowego w Polsce.


@cebulowy_krezus:

Szmatogłowi mają roszczenia na tej samej zasadzie co ruscy.
Baszmaki - gdzie stanie stopa
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 10:35:09 via Wykop
  • 0
No i tez nie oskarżają nas co chwilę o antysemityzm. Oraz nie prowadzą na nas pedagogiki wstydu w mediach polskojęzycznych


@cebulowy_krezus:

Nie jesteś na czasie.
Już oskarżają o islamofilię.
Nie wiem jak w tym polskim k--------u, ale w mediach światowych jest równe pranie bani na temat islamu.
smith78
smith78
smith78 29.03.2026, 10:39:34 via Wykop
  • 0
@smith78: Nie będę ciem rugał od gejów i debili, gdyż dzisiaj Niedziela, dopiero co byłem na mszy, ale to co ci wczoraj w sobotę pedrabi n-----ł pod czachę nie ma nic wspólnego z prawdą, smarku.


@nonofyour-bussines:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dysonans_poznawczy

Jeśli sobie psychicznie nie radzisz z faktem bycia w błędzie i kompromitacji z tym związanej, to p--------j sobie czteropak harnasia i do jutra ci przejdzie XD

515

Były premier Izraela wzywa MTK do powstrzymania żydowskich terrorystów

Pokaż treści 18+

Były premier Izraela wzywa MTK do powstrzymania żydowskich terrorystów

Od 2020 r. nie oskarżono żadnego Izraelczyka o zabójstwo palestyńskich cywilów na Zachodnim Brzegu.

jusstt
z
msn.com
dodany: 27.03.2026, 21:59:33
  • 23
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    bliskiwschod
  • #
    izrael
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 15:54:11 via Wykop
  • -6
@bregath: Przecież praktycznie wszyscy Żydzi to antysemici - bo nienawidzą Arabów i ich mordują, a Arabowie to też Semici.


@Cyb_pl: @bregath

Historyk
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 17:57:46 via Wykop
  • -5
@smith78: tu by się jakiś dowodzić przydał ;)


@bregath:
Lolz.

Jemen, syria,
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 18:16:10 via Wykop
  • -2
Ty miszczu lepiej pokaż dowody na te 70k w gazie.


Najpierw ty na 6mln.


@xer78:
Wołał ktoś kanalię?
Nie, sama przyszła.
smith78
smith78
smith78 28.03.2026, 22:23:28 via Wykop
  • 0
@smith78:

Ale co oni tam wiedzą, taki historyk jak ty ma rację, wszyscy inni się mylą.

Wszyscy czyli kto, szewko i zychowicz? XD

Inni uważają od momentu gdy powstało państwo Izrael i masowo wysiedlono ludność arabską (szukaj pod nazwą "Nakba" i poczytaj).

Aaa, znowu bajeczka

7

Iran próbował atakować USS Lincoln na samym początku wojny z iranem.

Iran próbował atakować USS Lincoln na samym początku wojny z iranem.

Ponoć wystrzelił 52 chińskie pociski hipersoniczne przeznaczone do niszczenia lotniskowców. Spoiler, nie świeci i nie mieści się w d...

smith78
z
youtube.com
dodany: 28.03.2026, 04:35:10
  • 7
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    heheszki
smith78
smith78
smith78
Autor
28.03.2026, 10:14:06 via Wykop
  • -1
Przypomnę ze na lotniskowcu ford wybuchl pożar od niedopałku i musiał na serwis poplynac. Połącz kropki mordzia


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:
Wania, wasz jedyny lotniskowiec zatonął w suchym doku XD

351

Microsoft będzie szkolił AI na prywatnych repozytoriach GitHub

Microsoft będzie szkolił AI na prywatnych repozytoriach GitHub

Microsoft zmienił zdanie i będzie szkolił AI na prywatnych repozytoriach użytkowników GitHub. Opcja ta jest domyślnie włączona dla wszystkich i trzeba ręcznie znaleźć opt-out. Zmiana ma wejść w życie 24 kwietnia i obejmie użytkowników Copilot Free, Pro oraz Pro+. Platforma zacznie analizować dane...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 26.03.2026, 09:06:29
  • 57
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
smith78
smith78
smith78 26.03.2026, 11:47:54 via Wykop
  • 8
TL;DR:

Można to wyłączyć. Microsoft/GitHub domyślnie włącza trenowanie modeli AI na danych z interakcji z Copilotem (w tym kodzie z prywatnych repozytoriów), ale każdy użytkownik indywidualny może to ręcznie wyłączyć w ustawieniach.


@Nick7C5:
Ale po co
smith78
smith78
smith78 26.03.2026, 16:29:58 via Wykop
  • 0
@smith78: Myślę że lipa z Twojego niecnego planu, choć podziwiam Twój złowieszczy dar knucia... Dane trafiające do treningu przechodzą najpierw przez klasyfikatory, które wszystko oceniają i odrzucają bullshit. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Nick7C5: @new-object A klasyfikatory na czym się uczyły, na kodzie windowsa? XD
smith78
smith78
smith78 27.03.2026, 11:03:40 via Wykop
  • 0
@Nick7C5: @new-object @Cyb_pl

Ciężko powiedzieć który model dokładnie na czym jest uczony. Ale taki mały eksperyment na leetcode daily vs chatgpt

Solve this

79

Test europejskiej broni hipersonicznej. Kacapski Oresznik daleko w tyle

Test europejskiej broni hipersonicznej. Kacapski Oresznik daleko w tyle

Zasięg 300 kilometrów i prędkość 7400 km/h: Prototyp europejskiej rakiety hipersonicznej przeszedł pierwszy lot testowy. Został opracowany przez niemiecko-brytyjski start-up.

Balija
z
de.euronews.com
dodany: 23.03.2026, 22:04:30
  • 47
  • #
    niemcy
  • #
    wielkabrytania
  • #
    nato
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
smith78
smith78
smith78 24.03.2026, 02:23:47 via Wykop
  • 7
Co za bełkot.

Raz piszą że missile, raz że rakieta. Ze zdjęcia wynika że rakieta.
Czyli technologia opracowana i zrealizowana przez Von Brauna w 1944 w postaci rakiety V2.

Ale można się brandzlować bo słówko 'hipersoniczne' jest bardzo trendy.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smith78
smith78
smith78 24.03.2026, 09:05:45 via Wykop
  • 3
@smith78: „ludzie wołajcie doktora!!!”


@Balija: A co, jesteś doktorem filozofii?

3057

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca, aby wymusić zeznania od ojca

Pokaż treści 18+

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca, aby wymusić zeznania od ojca

Izraelscy żołnierze torturowali rocznego chłopca w centralnej Gazie, aby zmusić jego ojca do przyznania się podczas przesłuchania. Żołnierze torturowali dziecko na oczach jego ojca przypalali jego nogę papierosami, kłuli go i wbijali gwoździe w nogę, co potwierdza raport medyczny.

chrzczonki
z
trtworld.com
dodany: 23.03.2026, 18:24:42
  • 222
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 19:38:42 via Wykop
  • -13
O, dawno nie było fejków z pallywoodu.

Pokolenie wychowane smartfonem nawet nie wie jak zwykła petówa wygląda i łyka takie guano XD

Ani to po papierosach, a tym bardziej po przebiciu nogi na wylot gwoździem.

Ani obrzęku, ani wysięku, czyste gojące i wykruszające się strupki. Za gówniaka dziesiątki takich miałem. Wystarczyło wyjść na dwór pokopać piłkę albo chociaż rozdrapać po ugryzieniu komara.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 19:57:03 via Wykop
  • -4
@smith78: to roczne dziecko


@lukasz-k93:
18 miesięczne jak już.

Otarcia jak
smith78 - >@smith78: to roczne dziecko

@lukasz-k93: 
18 miesięczne jak już. 

Otarci...
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:01:25 via Wykop
  • 2
@zaq22: trzeba było przeczytać artykuł. Rany od przypalania papierosem oraz od gwoździa. Na zdjęciu rany od przypalania papierosem. 18 miesięcy dziecko. I tak, to może być noga półtorarocznego dziecka


@_komentator_:
Podpis pod zdjęciem mówi że jednak od gwoździa.
I nie ma w necie innych zdjęć, tylko te kilka strupków w końcowej fazie gojenia. Dowód na absolutnie nic.
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:05:26 via Wykop
  • -2
@smith78: nie rozumiem czemu tak próbujesz zaprzeczać przecież nie od dziś wiadomo co tam się dzieje


@lukasz-k93:

No właśnie nie wiadomo co, bo nigdy prawdy nie pokazują. Tylko zawsze fejki które w oczy kłują.

A ja po prostu nie jestem z tych którym można pokazać cel i kazać iść z widłami ¯\(ツ)/¯
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:20:20 via Wykop
  • -2
@smith78: jakie otarcia od raczkowania tam widzisz? Ewidetnie widac tam rany ktore nie sa otarciami a bardziej czyms jak przypalanie. Jakas dzis c-----a ta hasbara w twoim wydaniu, postaraj sie bardziej to moze jakis idiota ci uwierzy chociaz. ¯\(ツ)/¯


@Satan696:
Podpis pod zdjęciem mówi o ranie po przebiciu gwoździem na wylot (wiem, chciałbyś umieć angielski)
Ta hasbara jest teraz z tobą w pokoju czy może aktualnie u szewki
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:23:42 via Wykop
  • -2
No właśnie nie wiadomo co, bo nigdy prawdy nie pokazują. Tylko zawsze fejki które w oczy kłują.


ty chyba sobie kpisz xD


@mariusz_z_blighttown:

A co, znaleźli już te 5 chudych zdrowych dzieci w gazie? (bo to na zdjęciu na dobrze wypasione wygląda) żeby tą klęskę głodu udowodnić? XD
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:37:04 via Wykop
  • -1
@Satan696: Translator miał limit na słowa że zdania do końca nie byłeś w stanie doczytać? XD
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 20:38:24 via Wykop
  • -1
@smith78: pewnie ciężko mają znaleźć wśród tych dzieci które rozstrzelano jak szły po pomoc humanitarną


@mariusz_z_blighttown:

No tych rozstrzelanych dzieci
smith78
smith78
smith78 23.03.2026, 21:11:35 via Wykop
  • 0
@smith78: dobra, daje 2/10 bo jednak się nabrałem


@mariusz_z_blighttown:
A to ty na serio pisałeś o tych rozstrzelanych dzieciach chodzących po pomoc humanitarną?

Bo chyba nawet w średniowieczu nikt nie używał 2
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 3 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.05.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking