Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
s3ba11
s3ba11

s3ba11

Dołączył 15 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21671
  • Znaleziska 18270
  • Mikroblog 3401
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 37

342

"Zmierzamy w otchłań". Ukraińcy dziennikarze apelują do Zełenskiego

Ukraińscy dziennikarze apelują do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, aby ten wziął udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. W ocenie redaktorów w kontekście kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce jest kluczowa. "Nie chodzi o nagrody.

znin
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 20:34:30
  • 101
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    polityka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 wczoraj, 09:31:20 via Wykop
  • 1
Przecież temu petowi powinno bardziej zależeć niż nam.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

480

Zełenski odesłał order kurierem. Ekspert dyplomacji: To dodatkowe upokorzenie

- Wysyłanie orderu przesyłką kurierską jest już rodzajem znieważania tych insygniów. Dawniej nazywano je znakami zaszczytnymi. Wydaje mi się, że można było zwrócić order w sposób godny, z poszanowaniem jego rangi. Tymczasem mamy zdjęcie pokazujące pakowanie przesyłki na tle półek z paczkami.

cepheus
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:25:06
  • 202
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    zelenski
  • #
    nawrocki
  • #
    polityka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 przedwczoraj, 16:21:25 via Wykop
  • -2
Jak wymagać kultury od ludzi, którzy jej nie mają.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

689

Świat dowiedział się o zbrodniach UPA

Zadziałał efekt Streisand

nickjuzmam
z
rp.pl
dodany: 22.06.2026, 17:21:44
  • 85
  • #
    polityka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 przedwczoraj, 11:08:58 via Wykop
  • 0
Niemcy się swoich nazistów i bandytów wstydzą, ci ich gloryfikuj


@kinlej: i to jest ta znacząca różnica, no ale co tam dla typowego pisowca to uga buga niemceee !!!!

559

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 84
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 21.06.2026, 10:23:54 via Wykop
  • 8
Kto normalny tworząc profil na meta uważa, że to dobry pomysł na backup i hołd pamięci xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s3ba11
s3ba11
s3ba11 21.06.2026, 10:27:25 via Wykop
  • 1
@Galileo33: Typie sam jesteś sobie winny, że g---o portal mety traktujesz jak majątek życiowy. Płaczesz jak dziecko w piaskownicy bo zabrali Ci nie twoje grabki.

1788

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 511
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
s3ba11
s3ba11
s3ba11 20.06.2026, 10:38:58 via Android
  • -2
Jak ćpuna nie szanuje tak tu mu bije brawo. Ukr robi se co chce. Dobrze wiedział że pluje w swojego bardzo ważnego sojusznika. To jemu powinno bardziej zależeć niż nam.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

519

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Pokaż treści 18+

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Podeszła do 14-latka bawiącego się w parku z kolegami, zabroniła mu mówić po ukraińsku, a gdy ją zignorował - zaczęła go bić i kopać (także po głowie). Dopiero interwencja innej kobiety sprawiła, że agresorka uciekła. Wszystko działo się w niedzielę wieczorem w Gdańsku.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 18.06.2026, 06:02:06
  • 257
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polskieonuce
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    rasizm
s3ba11
s3ba11
s3ba11 18.06.2026, 11:09:23 via Wykop
  • -2
@dfg1: Brzmi miało wiarygodnie jeszcze z jednego powodu. Skoro rozmawiał po ukraińsku to znaczy, że był tam ktoś jeszcze. Czemu oberwało się tylko temu 14 latkowi? Może coś o-----ł? Nie znamy całej historii tylko nagłówek medialny dla zasięgów.

119

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

W Białej Podlaskiej zabito rosyjskiego opozycjonistę malarza, który ostro krytykował Putina. Podobne przypadki miały miejsce wcześniej w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Polski_Partyzant
z
podlaski.info
dodany: 15.06.2026, 17:57:53
  • 21
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
s3ba11
s3ba11
s3ba11 15.06.2026, 22:37:17 via Wykop
  • -1
polska policja nawet sprawcy nie może znaleźć


@lapps: ponoć znaleźli i zatrzymali
https://streamable.com/c6eh7f
s3ba11 - >polska policja nawet sprawcy nie może znaleźć

@lapps: ponoć znaleźli i zat...

301

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Pokaż treści 18+

Strzelanina w Białej Podlaskiej. Prawdopodobnie jedna osoba nie żyje.

Na parkingu za pawilonami na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej padły strzały. Prawdopodobnie został zastrzelony mężczyzna

b45ezno9hvpv
z
slowopodlasia.pl
dodany: 15.06.2026, 09:02:56
  • 169
  • #
    strzelanina
  • #
    policja
  • #
    zabojstwo
  • #
    bialapodlaska
  • #
    lubelskie
  • #
    kryminalne
s3ba11
s3ba11
s3ba11 15.06.2026, 13:56:08 via Wykop
  • 16
Wschodni przybysze czują się jak u siebie i załatwiają sprawy jak w domu.
Powoli wracamy do lat 90
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

509

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Pełno nagrań i zdjęć z ataku w Rosji. Bolesny cios dla Putina

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski potwierdził w niedzielę ataki dronów na zakłady chemiczne i obiekty naftowe w Rosji. Sieć niemal natychmiast zalały nagrania trafionych obiektów, nad którymi unoszą się kłęby czarnego dymu. W wyniku ukraińskich ataków alarmy przeciwlotnicze ogłoszono łącznie w 28

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.06.2026, 11:37:59
  • 146
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 15.06.2026, 09:11:48 via Wykop
  • 0
@Endrula83: Otóż to, nie potrafili zaorać skorumpowanego kraju z armią w rozpadzie. Dlatego śmieszą mnie wszyscy eksperci mówiący o wielkiej kacapi, która nas atakuje i rozjeżdża.

333

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Europa będzie niedostępna dla każdego, kto brał udział w inwazji - ogłosiła szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W ramach 21. pakietu sankcji na Rosję KE zaproponowała ustanowienie zakazu wjazdu do UE dla każdego, kto służył w armii rosyjskiej od początku wojny w Ukrainie."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:47:23
  • 75
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
  • #
    prawo
s3ba11
s3ba11
s3ba11 09.06.2026, 15:42:18 via Wykop
  • 2
O wow, a listę żołnierzy pokornie dostarczą z kremla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

633

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Zamiast likwidacji zakazu handlu w niedzielę będą dalsze ograniczenia pracy skle

Tylko cztery niedziele handlowe w roku zamiast obecnych ośmiu i zakaz handlu w soboty dłużej niż do 21.00 to główne

starnak
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 11:54:43
  • 216
  • #
    handel
  • #
    sklep
  • #
    zakupy
  • #
    niedzielahandlowa
s3ba11
s3ba11
s3ba11 08.06.2026, 19:54:37 via Wykop
  • 3
Nie ma na kogo głosować w tym kraju.


@DuchZoliborza: napewno wiadomo na kogo NIE GŁOSOWAĆ!

461

Linia 666: przez całą Polskę do Helu z nowym przewoźnikiem

Linia 666: przez całą Polskę do Helu z nowym przewoźnikiem

Flixbus uruchamia linię 666, która wystartuje w Krakowie i przez Warszawę dojedzie do Helu. Najpierw była lokalną atrakcją turystyczną, później ogólnopolskim memem, a dzięki zagranicznym turystom, masowo odwiedzającym północną Polskę, jej popularność wykroczyła poza granice kraju.

WroTaMar
z
trojmiasto.pl
dodany: 28.05.2026, 18:43:07
  • 55
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    trojmiasto
  • #
    krakow
  • #
    warszawa
s3ba11
s3ba11
s3ba11 29.05.2026, 11:23:14 via Wykop
  • 1
trzy cyferki, "buk" się obrazi.


@FrasierCrane: Trzy cyferki i angielskie hell. no jak tak mogło być! Bo przecież w Polsce to język urzędowy.

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
s3ba11
s3ba11
s3ba11 27.05.2026, 20:29:40 via Wykop
  • 3
Ignaś od stanowskiego też kasę zebrał, leczenia nie dostał bo samo USA zakazało tego "leku" bo wszyscy pacjenci zmarli


@Cernold: i jak dalej sprawa się potoczyła ? zwrócili hajs? Znaleźli inne leczenie?
s3ba11
s3ba11
s3ba11 27.05.2026, 20:36:25 via Wykop
  • 5
@totti28: Otóż to! Z pierwszej zbiórki hajs leciał w 100% do mało jeszcze znanej fundacji. Nikogo nie oskarżam, ale są wątpliwości przy przekazywaniu komuś tak gigantycznej sumy. Uważam, że lepiej wpłacać na pomoc konkretnej osobie bo otrzyma to potrzebująca/y, a nie fundacja, która będzie rozporządzać hajsem.
s3ba11
s3ba11
s3ba11 27.05.2026, 20:39:46 via Wykop
  • 1
@Zylet: w skrócie: jego nickname adekwatny do posiadanego IQ

778

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

"U was jest drożej niż w Skandynawii"

- To najdroższy punkt w naszej podróży, a przyjechaliśmy do Świnoujścia prosto ze Skandynawii - mówi Interii David, turysta z Czech.

Normalny_Wykopek
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.05.2026, 10:19:58
  • 265
  • #
    polska
  • #
    turystyka
  • #
    gospodarka
s3ba11
s3ba11
s3ba11 23.05.2026, 19:09:01 via Wykop
  • 0
nad brudnym polskim wybrzeżem


@Kismeth: ale nasze wybrzeże to ty szanuj. Chyba brudnego nie wiedziałeś, że tak piszesz.

418

Rosja otwarcie grozi Łotwie. "NATO nie ochroni przed karą"

Rosja otwarcie grozi Łotwie. "NATO nie ochroni przed karą"

Współrzędne ośrodków decyzyjnych na terytorium Łotwy są dobrze znane, a członkostwo kraju w NATO nie ochroni wspólników terrorystów przed sprawiedliwą karą" brzmi komunikat rosyjskiego wywiadu. Jest już reakcja władz w Rydze

-Shifu-
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 19.05.2026, 13:48:14
  • 92
  • #
    swiat
  • #
    wydarzeznia
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
s3ba11
s3ba11
s3ba11 20.05.2026, 10:23:43 via Wykop
  • 27
Czy ktoś jeszcze może się bać tej wydmuszki po 4 latach nieustannej kompromitacji ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

283

Play kończy z kontrowersyjną opłatą za utrzymanie numeru.

Play kończy z kontrowersyjną opłatą za utrzymanie numeru.

Play wycofuje opłatę za utrzymanie numeru w dwóch ofertach na kartę. Od 1 czerwca 2026 r. operator nie będzie jej pobierał w taryfach Play na kartę OdNOWA oraz Play na Kartę 3.0. Zmiana ma związek z działaniami Prezesa UOKiK dotyczącymi dodatkowych opłat w ofertach pre-paid.

MirkoManx
z
gsmonline.pl
dodany: 13.05.2026, 10:06:20
  • 74
  • #
    play
  • #
    telefony
s3ba11
s3ba11
s3ba11 14.05.2026, 09:17:43 via Wykop
  • 1
Plus dalej to robi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Szwecja sobie nie radzi z gangami. Opaski śledzące u dzieci od 13. roku życia

Szwedzki rząd chce umożliwić zakładanie elektronicznych urządzeń śledzących dzieciom już od 13. roku życia. Nie potrzeba nawet zgody sądu, tylko opinia opieki społecznej, że dziecko jest zagrożone rekrutacją przez gangi przestępcze. Obecny rząd chce ograniczenia imigracji i przestępczości.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.05.2026, 07:38:56
  • 78
  • #
    szwecja
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
s3ba11
s3ba11
s3ba11 12.05.2026, 10:57:36 via Wykop
  • -9
@DziendobryMireczku: Tyle, że ten syf już w dużej mierze posprzątali. To już nie jest to samo co było 10 lat temu i hasła o upadłej Szwecji. O dziwo odrobili lekcje i sukcesywnie zwalczają problem.

378

45 lat od premiery "Misia". "Miałem krótką kwestię, która przeszła do historii"

45 lat od premiery "Misia". "Miałem krótką kwestię, która przeszła do historii"

45 lat temu, w maju 1981 roku, do kin trafił film "Miś" kultowa komedia o absurdach życia w PRL. W Polskim Radiu RDC gościł Jacek Wroński, który zagrał Robusia. Miałem powiedzieć tylko krótki tekst: "Tatuś" przypomniał. I tą właśnie kwestią przeszedł do historii kina.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 11.05.2026, 06:45:11
  • 97
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    kultura
s3ba11
s3ba11
s3ba11 11.05.2026, 18:23:19 via Wykop
  • 8
@ottarpl: Normalna kolej rzeczy. To co dziś jest śmieszne za kilka dekad nie będzie.

328

Zbigniew Ziobro został komentatorem TV Republika. "To zaszczyt"

Zbigniew Ziobro został komentatorem TV Republika. "To zaszczyt"

Zbigniew Ziobro został komentatorem politycznym Telewizji Republika poinformowała stacja. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że Zbigniew Ziobro otrzymał wizę dla dziennikarza tej stacji, dzięki czemu mógł wjechać do Stanów Zjednoczonych.

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 10.05.2026, 19:06:36
  • 124
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ziobro
  • #
    pis
  • #
    wegry
s3ba11
s3ba11
s3ba11 11.05.2026, 11:35:34 via Wykop
  • 0
@outdust: no właśnie nawet jeśli byłby europejski to wciąż nie międzynarodowy, którzy pozwala ściągnąć z USA.
s3ba11
s3ba11
s3ba11 11.05.2026, 11:37:45 via Wykop
  • 0
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego nadal jest przyzwolenie na istnienie TV Republika?


@Ranger: a czemu chcesz to blokować? ja wiem że szczujnia i wysoki lvl s----------a, ale na tym polega wolność słowa!
s3ba11
s3ba11
s3ba11 11.05.2026, 12:49:10 via Android
  • 0
@SpicyButIcy: oczywiście wszystko w granicach prawa. Jeśli gdzieś je łamią to powinni karnie odpowiadać. Ale nie zamykać stacji dla zasady bo nam nie pasują.

136

Zbigniew Ziobro uciekł do USA. Zdjęcie z lotniska Newark

Zbigniew Ziobro uciekł do USA. Zdjęcie z lotniska Newark

Zbigniew Ziobro przebywa w Stanach Zjednoczonych. Były minister sprawiedliwości ma postawione zarzuty w śledztwie dotyczące nieprawidłowości w Funduszu Sprawiedliwości. Dotychczas Ziobro korzystał z azylu na Węgrzech.

Akinori456
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 10.05.2026, 10:26:57
  • 49
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    heheszki
s3ba11
s3ba11
s3ba11 10.05.2026, 19:01:25 via Wykop
  • 1
@rordoflings: wiza nie działa jak się niema paszportu
s3ba11
s3ba11
s3ba11 10.05.2026, 19:04:06 via Wykop
  • -1
Pisowiec załatwił sobie paszport jak uchodźca, którymi straszyli xD (bo innego wytłumaczenia niema)
Teraz tylko przybić mu międzynarodowy list gończy i USA będzie musiało go wydać. W przeciwnym wypadku ambasador na dywanik.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s3ba11
s3ba11
s3ba11 10.05.2026, 19:08:04 via Wykop
  • 0
@rordoflings: sugerujesz, że dostał obywatelstwo? jeśli już to ogarnął paszport konwencji i do niego wklepali mu wizę.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.05.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking