Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
random_nick
random_nick

random_nick

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11404
  • Znaleziska 3035
  • Mikroblog 8369
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (8369)
nilmerg
nilmerg
17 godz. i 39 min temu
  • 1295
Proszę państwa, cieśnina jest aktualnie w stanie kwantowym, jest jednocześnie zamknięta i otwarta. Dopiero próba przepłynięcia tankowca redukuje układ - następuje załamanie funkcji falowej cieśniny i w momencie poczynienia obserwacji przyjmuje ona jeden konkretny stan.
#iran #izrael #usa #wojna #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
17 godz. i 37 min temu via Android
  • 517
@nilmerg: czy możemy mówić o cieśninie Schroedingera?
  • Odpowiedz
Relaxpls
Relaxpls
17 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 217
@Bredko: nawet trzeba.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
19 godz. i 28 min temu
  • 1178
W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopcham
DziobakPepe - W obecnej sytuacji kto ma pierwszeństwo?
#samochodoza #konfitura #stopc...

źródło: pierwsze

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
19 godz. i 27 min temu via Android
  • 767
@DziobakPepe: pieszy a to że zmotoryzowany to nie istotne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konfitura_w_akcji
konfitura_w_akcji
19 godz. i 15 min temu via iOS
  • 1084
@DziobakPepe: za to wykroczenie pan znany dziennikarz muzyczny dostał mandat 1500 zł. Dzięki temu rok później podczas sytuacji z moim udziałem i jazdy po chodniku praktycznie w tym samym miejscu mógł otrzymać 3000 zł za recydywę. Piękna historia.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23 godz. i 15 min temu
  • 1256
Mega_Smieszek

źródło: 1000015974

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
Autor
23 godz. i 7 min temu via Wypiek
  • 493
@CyberSzczepan Zawsze są dramy i awantury z d--y xd Ale jak się ludzie kochają to się przepraszają i się śmieją z takich głupstewek
  • Odpowiedz
fanmarcinamillera
fanmarcinamillera
21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1019
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
wczoraj, 06:07:45
  • 1939
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzyku95
bzyku95
wczoraj, 06:43:42 via Wykop
  • 1208
@Afrobiker: stare p0lczysko
  • Odpowiedz
silnikAtrakcyjny
silnikAtrakcyjny
wczoraj, 06:52:02 via Wykop
  • 1520
@Afrobiker: Boomerzy: Dziś to młode pracy nie nauczone
Młode: *chcą pracować już w młodości
Boomerzy: ALE ZA PIENIĄDZE? KTO TO WIDZIOŁ
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
16.04.2026, 19:23:10
  • 927
ej słuchajcie mordeczki mam pomysł

A jakbyśmy tak wszyscy zrobili na złość Konfiturze i zaczęli poprawnie parkować?

J3###y konfident by nie miał wtedy co kręcić i na czym zarabiać

#konfitura #heheszki #samochodoza #stopcham
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
16.04.2026, 19:28:46 via iOS
  • 366
@Czoso: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
16.04.2026, 19:39:21 via Wykop
  • 292
@Czoso: bierzemy się ogólnopolsko do roboty, jeśli ktokolwiek ma do czynienia z ulicą, do całej kryminalnej polski, parkujmy poprawnie!! Wszyscy się zbieramy i parkujemy poprawnie to konfitura nie będzie miał co robić.
gracjan-rozenek - @Czoso: bierzemy się ogólnopolsko do roboty, jeśli ktokolwiek ma do...
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
przedwczoraj, 04:30:24
  • 1333
Dzień dobry :)
Polasz - Dzień dobry :)

źródło: 9284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
przedwczoraj, 04:34:07 via Wykop
  • 150
@Polasz: Destylator.
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
przedwczoraj, 05:49:42 via Wykop
  • 102
@Chrystus: to mam w piwnicy
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
przedwczoraj, 00:59:26
  • 872
Kolejna gwiazda. Poniżej komentarz matki.

#p0lka #zaginieni
MagicznyMariusz - Kolejna gwiazda. Poniżej komentarz matki.

#p0lka #zaginieni

źródło: 1000017298

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harven
Harven
przedwczoraj, 03:02:11 via Wykop
  • 987
@MagicznyMariusz: tak się kończy brak ojca w domu
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
przedwczoraj, 03:08:19 via Android
  • 1017
@MagicznyMariusz: Matka ma rację, tylko nie ma na tego szona lewara. Ja bym jeszcze poczekał z tydzień, i złożył wniosek o cofnięcie praw rodzicielskich w sądzie rodzinnym. Dziecko trzeba wychować, z tej lambadziary nic już dobrego nie wyrośnie.
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
przedwczoraj, 04:38:00
  • 1939
Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki #heheszki
Markotny_Marek - Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki ...

źródło: 7947

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markotny_Marek
Markotny_Marek
Autor
przedwczoraj, 04:45:20 via Wykop
  • 312
@Almagest: to dziewczynki.
A chłopcy to "niebinarni" xD
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
przedwczoraj, 05:42:00 via Android
  • 669
@Markotny_Marek: nasz język jest zaszczepiony. Ma rozsądek w DNA.
  • Odpowiedz
enhansa
enhansa
enhansa
15.04.2026, 13:03:46
  • 1067
Nie moge pojąć tych komentarzy "poszedl do domu po b--ń by sprowokować ich i zabić" itp.
Owszem, wrócił do domu, i co z tego? Ma zakaz ponownego wyjścia bo patusy tak powiedziały XD? Chryste gdzie ja zyje.
Chciał se wyjść drugi raz na spacer czy gdziekolwiek to se poszedł. Nawet mógł se pójść posiedziec na ławkę obok tych patusów i dalej jest to legalne i normalne.
Przypominam że patusy go za drugim razem
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enhansa
enhansa
enhansa
Autor
15.04.2026, 13:29:40 via Wykop
  • 497
@revoolution: no i jak mu udowodnisz że nie poszedł se na spacer albo nie chcial jechac na strzelnicę a po drodze znowu zostal zaatakowany xD natomiast wyrok przez was juz został wydany ze nie może z domu wyjsc chlop xdddd
  • Odpowiedz
revoolution
revoolution
15.04.2026, 13:32:35 via Wykop
  • 281
@enhansa: przeciez przy drugim spotkaniu on ich prowokuje z odległości żeby zareagowali tak by mógł użyć tej broni, jadąc na strzelnicę, b--ń się trzyma w pokrowcu czy tam innym 'pojemniku' a nie w ręce naładowaną i gotową do strzału, ile ty masz lat? 15?
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
14.04.2026, 22:26:49
  • 867
Szacun pani Meloni... Aż mi dygnął. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#trump #wlochy
josedra52 - Szacun pani Meloni... Aż mi dygnął.  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) 

#t...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JonaszSynGrazyny
JonaszSynGrazyny
14.04.2026, 22:43:20 via Wykop
  • 273
@yggdrasill: w czasach Hiroszimy i Nagasaki Włochy stały już po stronie aliantów
  • Odpowiedz
SlodkiSarmata
SlodkiSarmata
14.04.2026, 23:56:08 via Wykop
  • 121
@JonaszSynGrazyny: aliantow, którzy użyli broni nuklearnej
  • Odpowiedz
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
Mokebe_Testo
15.04.2026, 08:36:02
  • 1502
#bystrzycaklodzka
Mokebe_Testo - #bystrzycaklodzka

źródło: 528a618730ad9bf15a007a05ea320e2c

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polak-p
polak-p
15.04.2026, 08:49:21 via Wykop
  • 577
@Mokebe_Testo: Historia w trzech aktach, dziurawy patus leży na łopatkach
  • Odpowiedz
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
musze_miec_konto_zeby_widziec
15.04.2026, 09:07:09 via Wykop
  • 389
@Mokebe_Testo:
muszemieckontozebywidziec - @Mokebe_Testo:

źródło: bolec-chlopaki-nie-placza

Pobierz
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
15.04.2026, 08:34:22
  • 1905
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".

Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic.
Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny.
Fakt 3. Patologia poszła na
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
15.04.2026, 08:36:04 via Wykop
  • 685

Komentarz usunięty przez moderatora

Kojot2077
Kojot2077
15.04.2026, 08:39:14 via Wykop
  • 756
@CopyM: ja tam bardzo popieram wyrywanie chwastów, a tym co żyją strzeżonych osiedlach czy innych banieczkach, albo próbują tutaj jakieś moralizatorstwo czy filozofowanie w stylu najgorszych sojaków wykonywać to mela na ryj. Borys jest bohaterem. Państwo s-------e Poliniackie ma za zadanie każde takie formy buntu pacyfikować, przez to gość dostanie maksymalny surowy wyrok, a sojaków zaraz w telewizorni będą masowo pokazywać, że tak nie można się bronić, to trzeba w
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1961
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1134
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 583
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2430
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 721
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1231
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1034
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 402
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
Adam_Konarski_z_Katowic
Adam_Konarski_z_Katowic
09.04.2026, 04:59:43
  • 560
Ogólnie mam wrażenie, że nawałnica, jaką zaserwowały feminoidy gonciarzowi miała skutkować ty, że w końcu #gonciarz podda sie I wyloguje z tego świata. Pierwszy rąk potężny vlog Na polskim rynku sprowadzony do zera. Odebrano mu spokój, firmę, dobre imię, szansę na obronę. Miło widzieć, że nie dał za wygraną i walczy z całą tą machiną.
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
09.04.2026, 05:01:26 via Android
  • 519
@Adam_Konarski_z_Katowic

Ogólnie mam wrażenie, że nawałnica, jaką zaserwowały feminoidy gonciarzowi miała skutkować ty, że w końcu #gonciarz podda sie I wyloguje z tego świata. Pierwszy rąk potężny vlog Na polskim rynku sprowadzony do zera. Odebrano mu spokój, firmę, dobre imię, szansę na obronę. Miło widzieć, że nie dał za wygraną i walczy z całą tą machiną.


Dlatego mnie osobiście irytuje jak ktoś pisze "ile jeszcze bedzie wrzucał". Chłopu zniszczono
  • Odpowiedz
kompotply
kompotply
kompotply
09.04.2026, 05:28:47 via Wykop
  • 302
@Adam_Konarski_z_Katowic: Ludzie mają w dupie jego filmiki o Tokio (popatrz sobie na wyświetlenia filmiku o driftowaniu). Interesuje ich tylko perseuszowa drama i tylko to robi mu teraz wyświetlenia. I będzie to ciągnął dopóki temat się nie znudzi. Bez tego wróci do powolnej wegetacji jaka miała miejsce na jego kanale przed całą aferą.
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
09.04.2026, 00:08:11
  • 1049
Krul bisnezu.

#wojna #iran #usa #izrael #pieniadze
Paradajek - Krul bisnezu.

#wojna #iran #usa #izrael #pieniadze

źródło: cope-session-still-going-hard-v0-4s1s8tw2y1ug1

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
Duch_z_synem_i_ojcem
09.04.2026, 00:19:06 via Wykop
  • 252
jakie procesy myślowe


@niezawysoki: Przecież tam nie ma procesów myślowych, to tylko zwykły megafon.
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
09.04.2026, 01:48:44 via Wykop
  • 277
@Paradajek:

kolejne epickie zwycięstwo

dwie pucie
  • Odpowiedz
Zjem_Ci_nos
Zjem_Ci_nos
09.04.2026, 05:19:02
  • 1024
Mądre to, mądre

#zonabijealewolnobiega
ZjemCinos - Mądre to, mądre

#zonabijealewolnobiega

źródło: 05da56e5-4505-4047-a84a-2bc77de476e6

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

justlooking5
justlooking5
justlooking5
09.04.2026, 06:09:00 via iOS
  • 753
@Zjem_Ci_nos: chłop zdrowiał, kobita se wmawiała że zdrowieje, win-win
  • Odpowiedz
Piw_Benzyna
Piw_Benzyna
09.04.2026, 06:22:35 via Wykop
  • 222
@Zjem_Ci_nos: Przeczytałem akumulator Oregonu. A obok kondensator Montany. Kurba rano jeszcze ranooooo...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 419
  • Strona 1 z 419
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.04.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking