Proszę państwa, cieśnina jest aktualnie w stanie kwantowym, jest jednocześnie zamknięta i otwarta. Dopiero próba przepłynięcia tankowca redukuje układ - następuje załamanie funkcji falowej cieśniny i w momencie poczynienia obserwacji przyjmuje ona jeden konkretny stan. #iran #izrael #usa #wojna #heheszki
@DziobakPepe: za to wykroczenie pan znany dziennikarz muzyczny dostał mandat 1500 zł. Dzięki temu rok później podczas sytuacji z moim udziałem i jazdy po chodniku praktycznie w tym samym miejscu mógł otrzymać 3000 zł za recydywę. Piękna historia.
@Czoso: bierzemy się ogólnopolsko do roboty, jeśli ktokolwiek ma do czynienia z ulicą, do całej kryminalnej polski, parkujmy poprawnie!! Wszyscy się zbieramy i parkujemy poprawnie to konfitura nie będzie miał co robić.
@MagicznyMariusz: Matka ma rację, tylko nie ma na tego szona lewara. Ja bym jeszcze poczekał z tydzień, i złożył wniosek o cofnięcie praw rodzicielskich w sądzie rodzinnym. Dziecko trzeba wychować, z tej lambadziary nic już dobrego nie wyrośnie.
Nie moge pojąć tych komentarzy "poszedl do domu po b--ń by sprowokować ich i zabić" itp. Owszem, wrócił do domu, i co z tego? Ma zakaz ponownego wyjścia bo patusy tak powiedziały XD? Chryste gdzie ja zyje. Chciał se wyjść drugi raz na spacer czy gdziekolwiek to se poszedł. Nawet mógł se pójść posiedziec na ławkę obok tych patusów i dalej jest to legalne i normalne. Przypominam że patusy go za drugim razem
@revoolution: no i jak mu udowodnisz że nie poszedł se na spacer albo nie chcial jechac na strzelnicę a po drodze znowu zostal zaatakowany xD natomiast wyrok przez was juz został wydany ze nie może z domu wyjsc chlop xdddd
@enhansa: przeciez przy drugim spotkaniu on ich prowokuje z odległości żeby zareagowali tak by mógł użyć tej broni, jadąc na strzelnicę, b--ń się trzyma w pokrowcu czy tam innym 'pojemniku' a nie w ręce naładowaną i gotową do strzału, ile ty masz lat? 15?
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".
Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic. Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny. Fakt 3. Patologia poszła na
@CopyM: ja tam bardzo popieram wyrywanie chwastów, a tym co żyją strzeżonych osiedlach czy innych banieczkach, albo próbują tutaj jakieś moralizatorstwo czy filozofowanie w stylu najgorszych sojaków wykonywać to mela na ryj. Borys jest bohaterem. Państwo s-------e Poliniackie ma za zadanie każde takie formy buntu pacyfikować, przez to gość dostanie maksymalny surowy wyrok, a sojaków zaraz w telewizorni będą masowo pokazywać, że tak nie można się bronić, to trzeba w
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
Ogólnie mam wrażenie, że nawałnica, jaką zaserwowały feminoidy gonciarzowi miała skutkować ty, że w końcu #gonciarz podda sie I wyloguje z tego świata. Pierwszy rąk potężny vlog Na polskim rynku sprowadzony do zera. Odebrano mu spokój, firmę, dobre imię, szansę na obronę. Miło widzieć, że nie dał za wygraną i walczy z całą tą machiną.
Ogólnie mam wrażenie, że nawałnica, jaką zaserwowały feminoidy gonciarzowi miała skutkować ty, że w końcu #gonciarz podda sie I wyloguje z tego świata. Pierwszy rąk potężny vlog Na polskim rynku sprowadzony do zera. Odebrano mu spokój, firmę, dobre imię, szansę na obronę. Miło widzieć, że nie dał za wygraną i walczy z całą tą machiną.
Dlatego mnie osobiście irytuje jak ktoś pisze "ile jeszcze bedzie wrzucał". Chłopu zniszczono
@Adam_Konarski_z_Katowic: Ludzie mają w dupie jego filmiki o Tokio (popatrz sobie na wyświetlenia filmiku o driftowaniu). Interesuje ich tylko perseuszowa drama i tylko to robi mu teraz wyświetlenia. I będzie to ciągnął dopóki temat się nie znudzi. Bez tego wróci do powolnej wegetacji jaka miała miejsce na jego kanale przed całą aferą.
#iran #izrael #usa #wojna #heheszki