Aktywne Wpisy

Jazon +8
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD

Krupier +66
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz




Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze nie kończyli podstawówki, ten został magistrem historii. Jedna żona, dwójka dzieci, żadnych skandali.
Kariera trenerska która na dobre dopiero się rozwijała - historyczny sukces z Legią, remis z Realem Madryt i zwolnienie po porażce w kwalifikacjach do LE z Sheriffem Tiraspol. Śląsk Wrocław, któremu podał tlen na sezon przed spadkiem, gdzie we Wrocławiu wierzyli realnie po raz pierwszy od dawna w europejskie puchary, i tam również - odpadnięcie po stronniczym sędziowaniu i niesprawiedliwym meczu. Nie miał miejsca projektu, gdzie mógł liczyć na pewne zaufanie i stabilny zespół.
I ostatni etap - po przygodach z młodzieżowymi reprezentacjami, asystent Urbana w pierwszej reprezentacji, być może jako przygotowanie przed rozpatrywaniem stanowiska selekcjonera w przyszłości.
Człowiek którego widziałeś i czułeś do niego szacunek. Słuchając go miałem przekonanie że wie o czym mówi. Na pewno, w przeciwieństwie do poprzedników, na stanowisku asystenta nie znalazł się przypadkiem - wielu pewnie nawet by się nie zgodziło, by po takiej historii zrobić krok wstecz na asystenta, w końcu gość prowadził polski klub w Lidze Mistrzów jako ostatni. Człowiek który mógł nam dać jako trener jeszcze wiele, a już nie zdąży...
A nie zdąży się po tym że gość zwyczajnie prowadził zdrowy tryb życia i wyszedł pobiegać, jak pewnie wczoraj, tydzień temu czy pół roku temu...
Żegnaj Trenerze Jacku (*)
#mecz
źródło: image
PobierzTo że na drugim końcu świata ktoś nie ma co pić czy jeść, jest niesprawiedliwością społeczną i dziejową, na którą nie mamy wpływu. Czy jednak nie
Możesz żyć higienicznie, nie pić, nie palić, prowadzić zdrowy tryb życia i uprawiać sport, a jakiegoś dnia pikawa ci stanie - bo tak. Kruche jest życie, takie chwile to
@emitar: Ty to serio napisałeś?
Owszem, szkoda chłopa, ale bez przesady
Na ckliwych reklamach też płaczesz?
ja płakałem z wzruszenia jak w top gear odpalali toyotę hilux po znalezieniu jej w gruzach wyburzonego za pomocą ładunków wybuchowych budynku