#mecz hipotetycznie wygrywamy baraże i standardowo przegrywamy grupę 0-3. Komentatorzy: pamiętajmy, że niestety my musieliśmy grać baraże i kosztowało nas to mnóstwo sił, podczas gdy nasi rywale nie musieli i byli w pełni wypoczęci xdd

przyjacielklienta









