Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
przikopa
przikopa

przikopa

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 390
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 387
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
  • Dodane (6)
  • Komentowane (99)
  • Plusowane (282)
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
9 godz. i 53 min temu
  • 193
Mega_Smieszek

źródło: 1000016459

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
9 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 33
@Mega_Smieszek: No jest klimat.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
8 godz. i 39 min temu via Android
  • 34
@Mega_Smieszek:
Jaki sklad wariacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Bardzo fajny byl iwd2. W troszeczke innych klimatach niz jedynka, ktorej 8nspiracja byly stare erpegi. Zamiast dziesiatek labiryntow, mamy surowy klimat polnocy, przeplatany czasem dziwnymi miejscowkami (trafiamy na chwile do dzungli daleko na poludniu, innym razem wpadamy w petle czasu xD)
Plus trzecia edycja d&d byla ok. Wreszcie mozna bylo rozwijac postac, statystyki, skille, atuty, wielokalsowosc dajaca
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
wczoraj, 05:48:27
  • 22
#humorobrazkowy #heheszki #nutella #harrypotter
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #nutella #harrypotter

źródło: 1000017527

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
wczoraj, 05:51:38 via Wykop
  • 16
@ZarodziecMalaryczny997: plot twist: off brand Nutella ma lepszą jakość niż prawdziwa Nutella i są na to badania, co w sumie dodaje temu obrazkowi dodatkowej głębi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
kompek
kompek
wczoraj, 06:16:28 via Wykop
  • 8
@Prawdziwy_Oponiarz: to jak z rogalami świętomarcińskimi - te "oryginalne" muszą być robione na margarynie, a tymczasem "podróby" są robione na maśle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
13.05.2026, 10:58:03
  • 413
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: att.z7v6bN52ZZvxMgLIUk-LyjbEDFM6t6K99OhoqDdY7FQ

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
13.05.2026, 11:29:31 via Wykop
  • 186
@wybryk_natury: okropna gwara
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
13.05.2026, 11:46:33 via iOS
  • 112
@fff112: mi się podoba
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3639
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 763
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
red7000
red7000
27.04.2026, 13:50:56
  • 1517
zajebiste te szatnie były, klimat więzienny
red7000 - zajebiste te szatnie były, klimat więzienny

źródło: temp_file1911396031852578079

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lohengrin
Lohengrin
27.04.2026, 14:48:35 via Wykop
  • 928
@red7000: kolory jakby był piątek i ostatni jest wf
  • Odpowiedz
szynall
szynall
27.04.2026, 14:56:22 via Wykop
  • 243
@red7000: powinien zmienić kształt na octagony
  • Odpowiedz
AnalnyNiszczyciel
AnalnyNiszczyciel
25.04.2026, 12:39:32
  • 1913
W bloku gdzie mieszka moja mama (ja mieszkałem tam całe dzieciństwo) mieszka taki gość, który jest lekko jebnięty. Niegroźny, raczej stary kawaler, klasycznie dzień dobry mówi, nie jest jakiś konfliktowy, ale w zasadzie nikt o nim nic nie wie. Zatem dlaczego jebnięty? Bo przez tyle lat jak mama tam mieszka gość potrafi przykładowo o 23:00 na całą p---ę zacząć śpiewać Ave Maria albo sto lat głosem i jakością jak jakiś p--------y Pavarotti.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
25.04.2026, 12:45:47 via Wykop
  • 1599
@AnalnyNiszczyciel: biedny chłop, całe życie uczciwie pracuje i go mają za wariata :D
  • Odpowiedz
DJ007
DJ007
25.04.2026, 13:24:59 via Wykop
  • 1369
Dowiedziałem się, że to dobrej klasy śpiewak operowy


@AnalnyNiszczyciel: Mieszkać w bloku z Enrico Palazzo to piękna rzecz.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
21.04.2026, 02:23:18
  • 606
r5678

źródło: temp_file855035564290534081

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
21.04.2026, 04:10:18 via Wykop
  • 141
@r5678: Jeden z moich ulubionych.
  • Odpowiedz
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
21.04.2026, 06:41:39 via Wykop
  • 106
@yahoomlody: no bo opowieść nie jest o tobie xD
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
21.04.2026, 02:31:35
  • 467
#heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna
KukiScotland - #heheszki #niebieskiepaski Tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) i piłka nożna

źródło: comment_16689330263SpLZjhRo2xAkHvbUBOXJ9

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystry91ldz
bystry91ldz
21.04.2026, 02:48:22 via Wykop
  • 95
@KukiScotland: brakuje motocykli
  • Odpowiedz
Ministro
Ministro
21.04.2026, 03:38:11 via Android
  • 917
@bystry91ldz: motocykle nie rozwijają osobowości.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.04.2026, 22:52:05
  • 242
wfyokyga

źródło: temp_file4407917165456402070

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grand_khavatari
grand_khavatari
11.04.2026, 22:53:39 via Wykop
  • 65
wina frontasi
wina electrona
wina npma która zaciąga połowe internetu do wyświetlenia fonta
  • Odpowiedz
twoj_starrry
twoj_starrry
11.04.2026, 22:53:45 via Wykop
  • 26
@wfyokyga: ja się nawet nie łudzę, że potrzebuje bo w sumie gram tylko w stare gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sierra-salute-scarce
sierra-salute-scarce
sierra-salute-scarce
11.04.2026, 22:44:03
  • 346
sierra-salute-scarce

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
11.04.2026, 22:49:33 via Wykop
  • 39
@sierra-salute-scarce: more like:
nieparzystokopytny - @sierra-salute-scarce: more like:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
11.04.2026, 23:00:21 via Wykop
  • 133
@sierra-salute-scarce: Ale ten prawy jest do-peer-do-lony
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
10.04.2026, 09:39:58
  • 343
#heheszki #nieruchomosci #gry
Afrobiker - #heheszki #nieruchomosci #gry

źródło: 1000005957

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....e
K.....e
konto usunięte 10.04.2026, 10:35:24 via Wykop
  • 51
@Afrobiker: śmiechłem xd
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
10.04.2026, 11:42:13 via Wykop
  • 97
@Afrobiker: p--------ć ściany z kartongipsu, dać materac i wynająć za 3k miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
vasos
vasos
07.04.2026, 20:28:57
  • 14
#siatkowka Ważne, żeby napisać, że:
- to prawdopodobnie ostatni mecz Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel w Pluslidze na wiele lat. Klub może się odrodzi, ale pod nazwą Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel. Możliwe, że samo miasto poogląda siatkówkę w swojej hali jeśli spełnia się fuzja z Barkomem
- był to też najprawdopodobniej ostatni mecz w PlusLidze Bena Toniuttiego, który przez lata potwierdzał, że jest najlepszym obcokrajowcem w historii naszej ligi bez podziału na pozycje.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
Autor
08.04.2026, 07:35:45 via iOS
  • 1
@czarny_matt94: zobaczymy czy to Lublin w polfinale wyegzekwuje bo mają do tego narzedzia w postaci zagrywki McCarthyego czy Leona, ale Liga Mistrzow pokazała że Projekt nie jest dluzny i tez sie odgryza solidnym serwisem. Nie pamietam tak dobrze i regularnie serwującego Bednorza.
@groman43 myślę że najgorsza jest ta niewiedza co sie nastepnie wydarzy. Czy klub sie z kimś zwiążę i czy Jastrzebianie będą mieli jeszcze komu kibicowac. Do tego
  • Odpowiedz
przikopa
przikopa
przikopa 08.04.2026, 09:23:53 via Wykop
  • 0
@vasos: Bez zagrywki, Toniutti ganiany po całym boisku, a dalej już bez kończącego ataku, przykro było patrzeć jak to się posypało od 2 seta, a tak to nawet z problemami jakie są w klubie Projekt był spokojnie do przejścia.
W ogóle nie widzę wyraźnego faworyta do mistrzostwa, wszyscy grają średnio i liczą, że akurat ten czy inny zawodnik wylosuje w danym dniu dobrą formę i pociągnie.

Co do samego JW,
  • Odpowiedz
algus
algus
07.04.2026, 11:11:16
  • 722
Małe #chwalesie Przebiłem 8k netto w mieście gminnym 25k mieszkańców. Przed skończeniem 30 lat. Ja wiem, że wszyscy tutaj #programista15k ale ja jestem tylko skromnym kierasem niższego poziomu w małym zakładzie produkcyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pracbaza

algus - Małe #chwalesie Przebiłem 8k netto w mieście gminnym 25k mieszkańców. Przed s...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maceprotariusz
maceprotariusz
07.04.2026, 11:15:53 via Wykop
  • 426
@algus: tak, tak, na wykopie same zarobasy XD szczere gratulacje mordo :)
  • Odpowiedz
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
07.04.2026, 11:31:13 via Wykop
  • 99
@algus: super gratki
  • Odpowiedz
enforcer
enforcer
enforcer
07.04.2026, 05:26:22
  • 3425
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
07.04.2026, 05:56:47 via Wykop
  • 2727
@enforcer: i ma kobita racje
  • Odpowiedz
SpokojnyPan
SpokojnyPan
07.04.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 1276
@enforcer: pierwsze co to mi sie skojarzylo wlasnie: paczka parowek, 3 bulki, energydrink i setka albo p--o. Stabdardowy zestaw mariuszkow na budowe rano w sklepie jak sobie z nimi stoje przy kasie xD
  • Odpowiedz
Kakarot_Z
Kakarot_Z
06.04.2026, 01:23:23
  • 79
Lewy 3, prawy maks, prosta 100m tnij prawy 4....
Kitku się nie pjerdoli
Kakarot_Z - Lewy 3, prawy maks, prosta 100m tnij prawy 4....
Kitku się nie pjerdoli

źródło: 4427

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystiano_ps3
krystiano_ps3
06.04.2026, 01:33:23 via Wykop
  • 74
@Kakarot_Z: robert kocica
  • Odpowiedz
perfidnyplan
perfidnyplan
06.04.2026, 01:37:03 via Wykop
  • 8
@Kakarot_Z: pieskowi się chyba nie podoba
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
04.04.2026, 11:11:11
  • 699
#heheszki
niezawysoki - #heheszki

źródło: 17753010413362143494162566061584

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
04.04.2026, 11:14:46 via Wykop
  • 246
@niezawysoki: zawsze śmieszy
  • Odpowiedz
martwa_za_zycia
martwa_za_zycia
martwa_za_zycia
04.04.2026, 17:14:07 via Wykop
  • 39
@niezawysoki: przeczytałam "ten kasztan"
  • Odpowiedz
XavierRenegadeAngel
XavierRenegadeAngel
30.03.2026, 23:04:42
  • 73
co się stało z przemysłem gier komputerowych że nikt nie potrafi stworzyć mocnego fabularnie RPGa, 20 lat mija od wydania KOTOR2, który swoją drogą był wydany w pośpiechu, a do dziś trudno w ogóle mowic o grach które można by z nim zestawić, jak to jest że jedna postać w kotorze 2 ma więcej głębi niż całe uniwersa AAA-slopów? już się nie da napisać dobrej gry? czy klasyczne możemy ale nie chcemy
XavierRenegadeAngel - co się stało z przemysłem gier komputerowych że nikt nie potraf...

źródło: swkotor2_2014-12-31_17-05-12-24

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
30.03.2026, 23:08:03 via Wykop
  • 39
@XavierRenegadeAngel: a wiedzmin? Podobnie jak kotor uniwersum kradzione ale przyzwoicie zaadaptowane
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
30.03.2026, 23:24:29 via Wykop
  • 351
@XavierRenegadeAngel: Disco Elysium, Baldurs Gate 3, Kingdom Come 1 i 2, Ekspedycja 33, Wiedzmiń 3. Przecież nawet ze starszych gier, które ukazały się kilka lat po Kotorze miałeś takie sztosy jak Mass Effect albo Fallout New Vegas.
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
03.04.2026, 17:07:40
  • 129
Podświetlane klawiatury, laserowe myszki, wysoko hercowe monitory - to dziś standard.

Granie na PC przeszło niemałą rewolucję na przestrzeni ostatnich 25 lat.

#pcmasterrace #komputery #gry #nostalgia #kiedystobylo
Larsberg - Podświetlane klawiatury, laserowe myszki, wysoko hercowe monitory - to dzi...

źródło: Rok 2000

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nervous_breakdown
nervous_breakdown
03.04.2026, 17:09:46 via Wykop
  • 134
@Larsberg: tylko grywalność już nie taka, jak kiedyś (#boomer)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
03.04.2026, 17:13:08 via Wykop
  • 145
@Larsberg: Widzę ten obrazek i słyszę to charakterystyczne stukanie starych komputerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - @Larsberg: Widzę ten obrazek i słyszę to charakterystyczne stukanie starych k...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking