Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hasselblad

Hasselblad

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3073
  • Znaleziska 1333
  • Mikroblog 1740
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 47

748

Palestyńczycy w potrzasku. Katastrofa humanitarna narasta

Pokaż treści 18+

Palestyńczycy w potrzasku. Katastrofa humanitarna narasta

Izrael każdego dnia bombarduje Strefę Gazy i zabija jej mieszkańców. Cały świat to widzi i nadal na to pozwala, dokładnie tak samo, jak w samym szczycie ludobójstwa.

Kolekcjoner_dusz
z
tygodnik.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 08:55:21
  • 88
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Hasselblad
Hasselblad przedwczoraj, 18:22:49 via Wykop
  • 0
byle by tylko Do Europy nikt ich nie próbował zapraszać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

opanowalemsztukepalenia
opanowalemsztukepalenia
przedwczoraj, 16:32:43
  • 10
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad przedwczoraj, 17:57:52 via Wykop
  • 2
i cyk na czarno.
  • Odpowiedz
Hasselblad
Hasselblad 12.06.2026, 18:38:49
  • 144
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad
Autor
13.06.2026, 04:42:14 via Wykop
  • 2
@nightmarenight: @TSR44 /wanttemptx/
  • Odpowiedz
vorky
vorky
11.06.2026, 21:01:17
  • 331
XDDDDDDDDD

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026 #ekstraklasaboners
vorky - XDDDDDDDDD

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026 #ekstraklasaboners

źródło: replay2026-06-1123-00-34-246

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 12.06.2026, 04:08:17 via Wykop
  • 3
@vorky: Taktyki to chyba od Polaków się uczyli
  • Odpowiedz
domp12
domp12
11.06.2026, 15:42:48
  • 346
#humorobrazkowy #heheszki
domp12 - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 8157

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 11.06.2026, 19:26:55 via Wykop
  • 2
@Ommadawn: Nie wiem w czym rzecz. Ukrainki to bardzo dobre prostytutki. Robią dobra robotę i często można złapać taka w wieku do 25 lat. Dla mnie super.
  • Odpowiedz
Hasselblad
Hasselblad 11.06.2026, 19:37:32 via Wykop
  • 1
@Ommadawn: Ale to nie jest poczucie humoru moje czy Twoje. Ja tylko stwierdzam fakty z moich obserwacji. Jak Kira podniesie mi o 50 za godzinę to i tak do niej pójdę bo robi dobra robote.
  • Odpowiedz

416

Białuchy to kolejny gatunek, który posiada samoświadomość. Przeszły test lustra

Białuchy to kolejny gatunek, który posiada samoświadomość. Przeszły test lustra

Białuchy wykazują zdolność do samoświadomości, co potwierdzają najnowsze badania opublikowane w PLOS One. Naukowcy przeprowadzili test lustra w New York Aquarium, obserwując cztery osobniki tego gatunku. PS. Ciekawe, jaka byłaby nazwa tego ssaka w czarnym odcieniu. Jakieś propozycje?

klocus
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 26.05.2026, 13:28:34
  • 85
  • #
    zwierzaczki
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwierzeta
  • #
    nauka
  • #
    biologia
Hasselblad
Hasselblad 26.05.2026, 19:44:34 via Wykop
  • -2
@Ojkofil: Wygrywasz p--o ode mnie za najmniej rasistowski komentarz od powstania rasizmu.
Hasselblad
Hasselblad 10.06.2026, 20:03:50 via Wykop
  • 1
@PunxNnotDead:
Hasselblad - @PunxNnotDead:

źródło: IMG_5159

Pobierz
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
CzarnaAlbinoska
26.05.2026, 17:13:53
  • 364
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
CzarnaAlbinoska - A takie bento robię mężowi na nockę ^^ 
grilowany wrap z domową pas...

źródło: 1000017803

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 26.05.2026, 19:51:25 via Wykop
  • 1
@CzarnaAlbinoska: Będziesz chciała zmienić pęto - call me babe
  • Odpowiedz

676

Zatrzymano 63 tony kawy wjeżdżającej do Polski. Była pełna żywych robaków

Zatrzymano 63 tony kawy wjeżdżającej do Polski. Była pełna żywych robaków

Kontrolerzy z Poznania nie dopuścili do obrotu 63 ton ziaren kawy importowanych z Brazylii. Jak poinformowano, były one uszkodzone i zawierały żywe szkodniki.

etepetete
z
zielona.interia.pl
dodany: 25.05.2026, 16:46:43
  • 96
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
Hasselblad
Hasselblad 25.05.2026, 17:30:39 via Wykop
  • -4
Bo to kawa pełno proteinowa jest taka jak polak lubi. Idźcie do sklepu popatrzcie na regały które pełne są paszy dla polaka wysoko białkowej. Nie rozumiem skąd ta afera.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lunaexoriens
lunaexoriens
24.05.2026, 19:56:01
  • 0
Wybieram się do Berlina i nie wiem, czy niecałe trzy dni (dwa noclegi) to nie za dużo? Raczej będę wolał wszędzie dojść na piechotę, żeby zrobić te 20-25km dziennie, więc samo to zabierze trochę godzin. Ewentualnie zastanawiam się, czy w jeden dzień nie pojechać z Berlina do innego miasta, choć raczej będę chciał na spokojnie sam Berlin.
#berlin #niemcy #podroze
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 24.05.2026, 20:26:02 via Wykop
  • 3
@lunaexoriens: Uważam ze na berlin dwa dni to za mało ale jeśli po pierwszym dniu poczujesz ze wystarczy to drugi dzień przeznacz na Poczdam.
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga
23.05.2026, 12:10:51
  • 39
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 23.05.2026, 13:13:02 via Wykop
  • 4
@andrzejpodloga: Thursday
  • Odpowiedz
nickjuzmam
nickjuzmam
21.05.2026, 17:32:46
  • 0
#tenet warto/nie warto?
#film #filmnawieczor
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 21.05.2026, 17:40:05 via Wykop
  • 1
@nickjuzmam: Warto
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
20.05.2026, 10:26:03
  • 5
Dawajcie jak znacie jakieś fajne miejsca na spierdotripy w Polsce. Urlop mam i chce gdzieś pojeździć sobie. #spierdotrip #przegryw
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 20.05.2026, 18:21:45 via Wykop
  • 0
@SzycheU: Dawaj znać czy dalej jesteś przewodnikiem bo akurat 25.5 będę w szczecinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w ramach wdzięczności zaproszę na obiad do Radeckiego
  • Odpowiedz
sarnita
sarnita
19.05.2026, 18:57:45
  • 5
Są takie dni że człowiek wraca do domu, siada po ciemku i nawet nie chce mu się muzyki włączyć
tylko siedzi i myśli jak to możliwe że kiedyś wszystko bardziej cieszyło.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 19.05.2026, 18:58:55 via Wykop
  • 5
@sarnita: Po trzydziestce idzie się przyzwyczaić (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

877

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Pokaż treści 18+

Inżynier z Palestyny obciął głowę 14 letniemu chłopakowi w Niemczech.

Młody chłopiec wszedł do pustego domu okupowanego przez palestyńczyka i został przez niego brutalnie zamordowany, a jego głowa obcięta. Palestyńczyk próbował uciekać przed policją, aż wkońcu rzucił się na policjantów z nożem.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.05.2026, 01:21:17
  • 202
  • #
    niemcy
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    imigranci
Hasselblad
Hasselblad 19.05.2026, 04:59:16 via Wykop
  • 3
A czego się tu spodziewać po Palestyńczykach przecież to terrorystyczny naród
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

202492
202492
18.05.2026, 20:53:17
  • 8
Potrzebuję zamienić pięćdziesiąt tysięcy złotych na trzysta tysięcy w jakieś dwa-trzy miesiące. Jakieś sprawdzone pomysły?

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 20:58:45 via Wykop
  • 25
@202492: wymień złotówki na boliwary i już możesz liczyć w setkach tysięcy
  • Odpowiedz
Gorthin
Gorthin
18.05.2026, 16:05:01
  • 0
Szukam kluczy dynamometrycznych.
1/ Jeden chcę wozić w aucie do odkręcania kół. Taki dłuższy niż fabryczny. Mam dwa rodzaje nakrętek. Więc szukam klucza i nasadek. Tutaj wydaje się że do bardzo sporadycznego użycia to wolę coś tańszego ale który nie pęknie po pierwszym użyciu. Jakieś Yato czy coś podobnego?
2/ Drugi klucz chcę używać częściej w domu do dokręcania różnych rzeczy. I co najważniejsze będę używał do rowerów. Więc wydaje się że
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 16:06:33 via Wykop
  • 0
@Gorthin: Jakiego byś nie kupił to raz w roku warto go skalibrować...
  • Odpowiedz
Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 20:40:38 via Wykop
  • 0
@Gorthin: do serwisu raz w roku przyjeżdża człowiek który kalibruje wszystkie urządzenia pomiarowe i kosztuje to walizkę pieniędzy. Czasem spotykałem sie w hurtowniach czy sklepach z narzędziami w których wykonują taką usługę. Ile to kosztuje to nie wiem ale podejrzewam też że jeśli chcesz ten klucz tylko do kół to wcale nie jest Ci to potrzebne. Przy takiej amatorskiej zabawie rozbieżność 10-15% jest zupełnie nieszkodliwa.
Jak chcesz coś dobrego do
  • Odpowiedz

967

Atak na taksówkarza na Widzewie. Sąd wydał wyrok.

Karen dostała zaledwie 3.5 roku terapii w ZK.

PanMinister
z
tulodz.pl
dodany: 18.05.2026, 12:35:02
  • 163
  • #
    patologiazewsi
  • #
    lodz
  • #
    polska
  • #
    lodzkurwa
  • #
    wolnesady
Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 15:36:41 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Gigantyczny tunel do Afryki. Prawie 30 km pod morzem. Koszty przekroczą 10 mld €

Gigantyczny tunel do Afryki. Prawie 30 km pod morzem. Koszty przekroczą 10 mld €

To ma być przełomowa inwestycja. O połączeniu Afryki z Europą mówi się od 130 lat. 14 km tyle dzieli Afrykę i Europę. W najwęższym miejscu między tymi kontynentami znajduje się Cieśnina Gibraltarska. Od dekad Hiszpanie chcą zbudować tunel kolejowy, który połączy oba brzegi.

znin
z
forsal.pl
dodany: 18.05.2026, 13:34:27
  • 5
  • #
    hiszpania
  • #
    afryka
  • #
    kolej
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    inwestycje
Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 13:43:29 via Wykop
  • -2
Czyli można wykorzystać wszystkich naszych gości z Afryki i bliskiego wschodu do kopania tego niepotrzebnego tunelu ręcznie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

InnyWymiar90
InnyWymiar90
18.05.2026, 05:35:02
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasselblad
Hasselblad 18.05.2026, 07:39:11 via Wykop
  • 4
@pjk13: w miejscu gdzie mieszkam są dwa metra. Naziemne i podziemne. Dla mnie nazwa metro to ogólna dla komunikacji miejskiej szynowej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking