Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rain_Dog

Rain_Dog

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15473
  • Znaleziska 85
  • Mikroblog 15388
  • Obserwujący 131
  • Obserwowane 30
Rain_Dog
Rain_Dog 13 godz. i 30 min temu
  • 13
44 314,15 - 10,00 - 2,06 - 7,30 - 15,70 = 44 279,09

Treningowo zeszły tydzień był niezbyt udany, po szaleństwach w poprzednim tygodniu nabawiłem się lekkiej kontuzji, przeciążyłem jeden z mięśni, także musiałem teraz odpuścić, żeby się zagoiło. W związku z tym wpadło tylko bardzo skromne 35 km biegania + 2 treningi rowerowe i 1 siłowy:
- poniedziałek: trening siłowy + bieg easy 10 km, tu zaczął się problem z nogą
- wtorek:
Rain_Dog - 44 314,15 - 10,00 - 2,06 - 7,30 - 15,70 = 44 279,09

Treningowo zeszły tyd...

źródło: bieganie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
19.06.2026, 07:48:09
  • 2
Chłop przebiegł 1500km i dalej na j----e tempo 5.30km(czaasami 5:13/15) ani sekundy niżej i tętno dalej średnia 167, a czasami mam i 195 maksymalne

Czy jest szansa że przez krzywą przegrodę nie mogę mieć lepszych wyników? Badania krwi idealne, będę robił echo serca + próby wysiłkowe vo2max by progi indywidualne ustawić.

A pytam o tę przegrodę, bo od tygodnia testuję inne oddychanie i jest mi lżej.

A
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 19.06.2026, 09:01:18 via Wykop
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: ja bym na siłę nie próbował oddychać tak czy inaczej, po prostu oddychaj jak Ci będzie komfortowo i naturalnie. A co do stagnacji, to bieganie w kółko tego samego dystansu w tym samym tempie w pewnym momencie przestaje wystarczać. Jeśli chcesz dalej robić progres, to trzeba urozmaicić treningu. Na Twoim miejscu poszukałbym sobie w internecie dowolnego planu treningowego np. na 5 km w 25 min, albo 10 km w
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 15.06.2026, 06:33:53
  • 12
45 388,62 - 10,00 - 14,02 - 13,47 - 12,00 - 8,08 - 30,13 - 25,03 = 45 275,89

Konkretny tydzień za mną, 10 jednostek treningowych, w sumie 14,5 h orki, ale tym razem mocniej biegowo: 1 x trening siłowy, 2 x rower (w sumie ok 50 km) i 7 x bieganie: 113 km i ponad 3000 m w pionie. W końcu wpadają jakieś konkretniejsze przewyższenia. Pod względem biegania, to póki co największy
Rain_Dog - 45 388,62 - 10,00 - 14,02 - 13,47 - 12,00 - 8,08 - 30,13 - 25,03 = 45 275,...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
17.06.2026, 09:58:39 via Wykop
  • 1
@Rain_Dog: j-------k
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 07.06.2026, 19:22:15
  • 15
46 092,62 - 12,21 - 13,84 - 12,16 - 8,11 - 30,78 = 46 015,52

To był całkiem pracowity tydzień, wleciało 10 jednostek treningowych, w sumie 15 h roboty, w tym: 1 trening siłowy, 4 rowerowe i 5 biegowych. To chyba mój rekord pod względem ilości i czasu treningów. Biegania wyszło 77 km, a roweru 160 km:
- poniedziałek: easy rower + trening siłowy
- wtorek: bieganie easy 12 km
- środa: bieganie, prawie 14 km,
Rain_Dog - 46 092,62 - 12,21 - 13,84 - 12,16 - 8,11 - 30,78 = 46 015,52

To był całki...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
08.06.2026, 20:23:53 via Wykop
  • 1
@Rain_Dog: j-------k
  • Odpowiedz
Fuzuyaku
Fuzuyaku
07.06.2026, 00:19:05
  • 19
46 439,30 - 21,26 - 0,52 - 1,92 - 7,86 - 8,01 - 10,01 = 46 389,72

Kolejny tydzień zakończony życiówką w półmaratonie - 1:20:45. 😃
Trochę zabrakło do tej magicznej bariery w mojej głowie, ale narzekać nie będę, jest superancko. Na jesień jest lekko łamane 1:20.
Co do nowej trasy półmaratonu - sztos w ch.uj.
Samopoczucie podczas biegu - zero kryzysów, poza wiadomo zmęczeniem samym dystansem od 16-17km, to było przyjemnie.
Fuzuyaku - 46 439,30 - 21,26 - 0,52 - 1,92 - 7,86 - 8,01 - 10,01 = 46 389,72

Kolejny...

źródło: 4706

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 07.06.2026, 07:23:14 via Wykop
  • 3
@Fuzuyaku: Szybki dzik! Gratki, super wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dietyloamoniowy
dietyloamoniowy
03.06.2026, 18:05:51
  • 12
46 851,88 - 15,61 - 10,26 = 46 826,01

W tym podbiegi - 40x150. Miłego.

#sztafeta #biegajzwykopem

Skrypt
dietyloamoniowy - 46 851,88 - 15,61 - 10,26 = 46 826,01

W tym podbiegi - 40x150. Mił...

źródło: image (4)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 04.06.2026, 07:14:12 via Wykop
  • 2
podbiegi - 40x150


@dietyloamoniowy: to się już ociera o szaleństwo, ale grzebień bardzo ładny
  • Odpowiedz
wap_eeL
wap_eeL
01.06.2026, 09:21:57
  • 0
Czuje, że za chwile pasek w zegarku mi pójdzie i będę musiał kupować nowy (Forerunner 955). Czy są jakieś tańsze alternatywy, które wytrzymają długo ale nie są gówniakami?

#garmin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 01.06.2026, 09:53:40 via Wykop
  • 0
@wap_eeL: jakiś czas temu kupiłem nylonowy pasek na rzep z Aliexpress za dwadzieścia kilka PLN, jak na poniższym obrazku i jestem bardzo zadowolony, już nie wrócę do silikonowego paska. Używam go już 2 lata i nadal działa w miarę dobrze, ale właśnie zamówiłem sobie nowy, bo już rzep trochę słabiej trzyma.
RainDog - @wapeeL: jakiś czas temu kupiłem nylonowy pasek na rzep z Aliexpress za dwa...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-01 115243

Pobierz
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 01.06.2026, 12:17:49 via Wykop
  • 0
@wap_eeL: od czasu do czasu piorę go mydłem, po dwóch latach jest trochę brudny, dlatego kupiłem nowy, dokładnie taki sam. Jedyny minus paska nylonowego jest taki, że trzyma wilgoć, także jak go np zachlapiesz myjąc ręce albo przepocisz, to chwilę zajmuje nim wyschnie.
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 01.06.2026, 09:23:00
  • 13
47 454,19 - 15,24 - 12,26 - 21,48 - 20,15 = 47 385,06

Zeszły tydzień upłynął pod znakiem choroby, dopadła mnie jakaś infekcja zatok i niestety musiałem odpuścić treningi w środę i czwartek, żeby się trochę podkurować. W związku z tym wpadły tylko 4 treningi biegowe (69 km), 1 rower i 2 treningi siłowe. Biegowo było tak:
- wtorek: easy 15 km, w tym kilka szybszych przebieżek,
- piątek: easy 12 km,
- sobota: wycieczka biegowa
Rain_Dog - 47 454,19 - 15,24 - 12,26 - 21,48 - 20,15 = 47 385,06

Zeszły tydzień upły...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
04.06.2026, 16:37:13 via Wykop
  • 1
@Rain_Dog: j-------k
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 24.05.2026, 18:04:46
  • 20
48 656,28 - 12,24 - 12,07 - 10,23 - 18,12 = 48 603,62

Pod względem biegania to był tydzień regeneracyjny, tylko 4 treningi, łącznie 53 km, za to było więcej roweru (5 treningów/182 km) i do tego wszystkiego jeszcze 1 trening siłowy. W sumie 10 treningów i 13,5h godzin treningowych:
- poniedziałek: rower + trening siłowy
- wtorek: 12 km spokojnego biegu
- środa: 12 km, w tym 35 min w miarę mocnego crossu
Rain_Dog - 48 656,28 - 12,24 - 12,07 - 10,23 - 18,12 = 48 603,62

Pod względem biegan...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Golden_Jack
Golden_Jack
Golden_Jack
24.05.2026, 19:16:05 via iOS
  • 4
@Rain_Dog: dobrą robota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
randall
randall
25.05.2026, 07:09:56 via Wykop
  • 2
@Rain_Dog: Poobserwuje dzika w akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
23.05.2026, 10:16:19
  • 3
Biegam od marca, dzisiaj zrobiłem dychę w 48:30 i mam pytanie jak rozsądnie progresować przy bieganiu? Ile realnie można poprawić w 3 miesiące (zapisałem się na pierwszy bieg pod koniec sierpnia, 10km) bo chciałbym jak najlepiej pobiec na swoim pierwszym biegu. Ważę 80kg, przy 179cm więc okolice BMI 25, czyli waga w normie. Macie jakieś porady? Warto uderzać do trenerów biegania (wolałbym nie, bo większą frajdę daje mi sport jak robię wszystko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 23.05.2026, 10:31:46 via Wykop
  • 2
@BrakWolnegoLoginu: w internecie jest sporo gotowych planów treningowych, poszukaj sobie plan na dychę w 45 min i jedziesz. Na tym poziomie nie potrzebujesz jeszcze jakiegoś super spersonalizowanego planu, taki ogólny i tak da Ci progres. Albo jak masz Garmina, to w apce też masz możliwość generowania planów treningowych.
  • Odpowiedz
plasq
plasq
20.05.2026, 13:09:30
  • 8
W sobotę lecę swój pierwszy maraton w życiu. Mam wrażenie, że usiedzenie na dupie teraz jest większym wyzwaniem, niż to co będzie mnie czekało na 35 kilometrze xD
#bieganie #maraton #zalesie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 20.05.2026, 14:45:09 via Wykop
  • 6
@plasq: powodzenia, i pamiętaj: pierwszą dychę lecisz na maksa, a potem jakoś to będzie ;)
  • Odpowiedz
randall
randall
18.05.2026, 20:23:59
  • 27
49 322,18 - 42,62 = 49 279,56

Rimi Riga Marathon

No i po zawodach. Miało być spokojne „nic nie deklaruję”, a wyszło klasyczne oszukiwanie samego siebie ( ͡º ͜
randall - 49 322,18 - 42,62 = 49 279,56

Rimi Riga Marathon

No i po zawodach. Miał...

źródło: IMG_9399

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 18.05.2026, 22:51:04 via Wykop
  • 1
@randall: Gratki, ładnie. Ale jakbyś pobiegł o 2 sekund wolniej, to wynik byłby jeszcze ładniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 17.05.2026, 17:40:57
  • 18
49 724,07 - 11,21 - 12,22 - 12,20 - 30,06 - 18,00 = 49 640,38

Za mną całkiem intensywny tydzień, łącznie blisko 13 godzin treningowych: 5 x bieg (84 km), 3 x rower (89 km) i 2 x trening siłowy.
- poniedziałek: rower + trening siłowy
- wtorek: bieg 11 km, w tym podbiegi 8 x 300m
- środa: 12 km spokojnego biegu
Rain_Dog - 49 724,07 - 11,21 - 12,22 - 12,20 - 30,06 - 18,00 = 49 640,38

Za mną całk...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
24.05.2026, 09:51:34 via Wykop
  • 1
@Rain_Dog: j-------k
  • Odpowiedz
randall
randall
14.05.2026, 07:04:25
  • 29
50 311,28 - 10,25 = 50 301,03

No i chyba ostatni trening przed niedzielnym maratonem w Rydze odhaczony. Może jutro jeszcze jakieś lekkie truchtanko wjedzie.

Wszystkie systemy sprawne, nic nie boli, nic nie strzyka, forma stabilna. Teraz już tylko porządnie się wypróżnić przed startem i trzymać założonej taktyki ( ͡° ͜ʖ
randall - 50 311,28 - 10,25 = 50 301,03

No i chyba ostatni trening przed niedzielnym...

źródło: IMG_9155

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 14.05.2026, 13:22:35 via Wykop
  • 1
@randall: powodzenia ᕦ(òóˇ)ᕤ oby gacie utrzymały się na tyłku ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłym roku leciałem w Rydze połówkę, całkiem spoko bieg. Typuję 3:25:00
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 10.05.2026, 15:11:49
  • 19
50 764,66 - 10,21 - 13,12 - 12,05 - 28,03 = 50 701,25

Kolejny tydzień przechodzi do historii, w sumie 9 jednostek treningowych: 4 x bieganie (skromne 63 km), 3 x rower (112 km) i 2 x trening siłowy:
- poniedziałek: rower + trening siłowy
- wtorek: bieg 10 km, w tym podbiegi 10 x 200m
- środa: bieg 13 km easy
Rain_Dog - 50 764,66 - 10,21 - 13,12 - 12,05 - 28,03 = 50 701,25

Kolejny tydzień prz...

źródło: bieganie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
13.05.2026, 09:33:06 via Wykop
  • 1
@Rain_Dog: j-------k
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
09.05.2026, 11:31:08
  • 11
Chłop na japoński rosół czeka

#jemprzeciez #japonia
kotbehemoth - Chłop na japoński rosół czeka

#jemprzeciez #japonia

źródło: 1000176800

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 09.05.2026, 13:35:48 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: a kucharz zamiast robić, to kurzy peta (a przynajmniej tak to trochę na zdjęciu wygląda)
  • Odpowiedz
randall
randall
08.05.2026, 21:22:56
  • 16
51 204,69 - 17,23 = 51 187,46

Czeski papaton wieczorową porą, a w tym spokojniutkie 14km + 3km tempem maratonu. Przy okazji test spodenek poleconych przez @Rain_Dog - generalnie są ekstra bo obciążyłem je testowo 8 żelami i telefonem, ale kurde wygląda na to, że wziąłem za duży rozmiar i będę próbował wymienić na mniejszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po za tym parametry w normie, noga podaje, więc
randall - 51 204,69 - 17,23 = 51 187,46

Czeski papaton wieczorową porą, a w tym spok...

źródło: IMG_9126

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 09.05.2026, 07:41:01 via Wykop
  • 1
@randall: Fajnie że Ci się spodobały. Niestety dobór rozmiaru jest kluczowy żeby nie zjeżdżały z tyłka. Ja na long runy pakuję telefon, softflask, żele, klucze i się trzymają.
  • Odpowiedz
Rain_Dog
Rain_Dog 08.05.2026, 18:48:32
  • 8
Przy takiej temperaturze to można biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie
Rain_Dog - Przy takiej temperaturze to można biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie

źródło: 1000025975

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 04.05.2026, 13:16:29
  • 0
Poszukuję czujnika kadencji, który będzie działał z Garminem. Oryginał Garmina można kupić za ok 140 zł. Znacie jakieś sensowne alternatywy czy brać oryginalny?

#rower #kolarstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog
Autor
04.05.2026, 19:07:15 via Wykop
  • 1
@4x80 @w00nski @khrop @PiszeCzasen @b__c: dzięki, okazało się że znajomy ma jakiegoś zbędnego chińczyka, także sobie od niego pożyczę.
  • Odpowiedz
randall
randall
30.04.2026, 19:50:58
  • 18
52 521,49 - 31,27 = 52 490,22

16 dni do maratonu więc dzisiaj wpadł ostatni prawilny long, a przy okazji czeski papaton (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Ogólnie cały dystans wszedł bez szarpania, bez heroizmu, po prostu robota zrobiona
randall - 52 521,49 - 31,27 = 52 490,22

16 dni do maratonu więc dzisiaj wpadł ostatn...

źródło: IMG_9089

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rain_Dog
Rain_Dog 03.05.2026, 20:14:26 via Wykop
  • 1
@randall: piękny long ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW: Poleci ktoś krótkie spodenki z wbudowanym pasem, taki żeby pomieścił 6-8 żeli? Wiem, że salomon ma kilka modeli, ale ceny dosyć ostre


te z Decathlonu są bardzo spoko, używam od kilku sezonów: https://www.decathlon.pl/p/spodenki-do-biegania-w-terenie-meskie-kiprun-run-900-ultra/_/R-p-312194?mc=8609686. One mają takie wewnętrzne siateczkowe majtki, których ja osobiście nie lubię, więc je sobie wyciąłem. Poza tym są bardzo spoko, pojemne, lekkie, bardzo przewiewne, no
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • VIP
    od 12.12.2022

    VIP
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.08.2022

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #raindogwdrodze

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking