Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poll85
poll85

poll85

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2067
  • Znaleziska 1871
  • Mikroblog 196
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (5)
  • Komentowane (54)
  • Plusowane (137)
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3890
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
xjonc
xjonc
10.05.2026, 06:57:08
  • 455
A wisienką na torcie jest fakt, że kawiarnia ma zewnętrzny ogródek, gdzie można na legalu usiąść z psem. Ale nie, puszek musi wejść na kanapę do klimatyzacji.

#psiarze #bekazpodludzi #psy
xjonc - A wisienką na torcie jest fakt, że kawiarnia ma zewnętrzny ogródek, gdzie moż...

źródło: CleanShot 2026-05-10 at 08.51.07@2x

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
10.05.2026, 07:22:56 via Wykop
  • 403
@xjonc: W komentarzach przewidywalnie psichiatryk. Psiarze ujadają jak te ich kundle. Bo im się należy, a jak nie to wystawią 1 gwiazdkę.
Average-CottonWorld-Enjoyer - @xjonc: W komentarzach przewidywalnie psichiatryk. Psia...

źródło: Screenshot_20260510_090346

Pobierz
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
10.05.2026, 07:23:22 via Wykop
  • 162
@xjonc:
Average-CottonWorld-Enjoyer - @xjonc:

źródło: Screenshot_20260510_090440

Pobierz
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1581
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 643
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 843
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
16.05.2026, 14:03:36
  • 119
Jak przygotować psa do wizyty w restauracji?


#psiarze #jedzenie
Average-CottonWorld-Enjoyer - Jak przygotować psa do wizyty w restauracji? 

SPOILER
...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
16.05.2026, 14:05:06 via iOS
  • 87
@Average-CottonWorld-Enjoyer: niczym to sie nie rozni od przygotowania swini czy szczura
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
Autor
16.05.2026, 14:50:05 via Wykop
  • 31
@WykopanyDzon: No to jest przegięcie. Ja łeb ryby od razu wyrzucam z talerza. A Cejrowskiego w Amazonii gdzie częstowali go zupą z małpy to pamiętam po dziś dzień (głowa pływala w zupie)
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
07.03.2026, 11:06:43
  • 912
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
07.03.2026, 11:08:21 via Wykop
  • 412
@caramelcenter: pomyśl w jakim ten kudłacz musi żyć zażenowaniu u takiej pańci... szkoda psiny
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
Autor
07.03.2026, 11:16:39 via Wykop
  • 552
@adhonores: i to jeszcze jamnior, energiczna rasa stworzona do biegania po lasach, nie męczenia się w wózeczku w sklepach. Te wszystkie biedaki na spacerach w centrach handlowych pewnie nie ogarniają co sie wokół nich dzieje, czlowiek moze byc przebodzcowany a co dopiero zwierzę
  • Odpowiedz
Taktojaaa
Taktojaaa
13.05.2026, 16:00:13
  • 165
#psiarze no musi i koniec ʕ•ᴥ•ʔ To nic że piesio srał 5 minut wcześniej i siada na siedzenie ʕ•ᴥ•ʔ
Taktojaaa - #psiarze no musi i koniec ʕ•ᴥ•ʔ To nic że piesio srał 5 minut wcześniej i...

źródło: b426854f-9c0a-49a2-b748-d1d55b0c5205

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
13.05.2026, 16:01:31 via Wykop
  • 154
@Taktojaaa: ciekawe czy kupiła 4 bilety na swoje dupsko, torebkę i pchlarza
  • Odpowiedz
peeteer
peeteer
13.05.2026, 16:04:19 via Android
  • 223
@Taktojaaa: choroba psychiczna
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
21.10.2025, 05:56:30
  • 2424
#policja #psiarze #pies
Bill_Kilgore - #policja #psiarze #pies

źródło: 1000059447

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 05:59:02 via Wykop
  • 2484
@Bill_Kilgore:
Polska policja to kupa gówna pełna kryminalistów?
Stare, znałem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 06:07:07 via Wykop
  • 1471
od 3 lat terroryzuje okolicę i naprawdę nic się nie dało zrobić, bo policjant?


@o__0: akurat policja to patologiczna struktura, jak chłop ma strzelnicę to z dużym prawdopodobieństwem jest kumplem komendanta wojewódzkiego, ma jakiś znajomych polityków itd.
  • Odpowiedz
nupeq
nupeq
nupeq
21.10.2025, 13:12:56
  • 1406
Ludzie zaczynają walczyć xD
#psiarze #pies
nupeq - Ludzie zaczynają walczyć xD 
#psiarze #pies

źródło: 1000004681

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
21.10.2025, 13:15:49 via Android
  • 1056
Oho xD nie dość że co 2 dzieciak teraz ma leki, fobie i musi chodzic do paychologa to juz na psy przeszlo xD
  • Odpowiedz
nupeq
nupeq
nupeq
Autor
21.10.2025, 13:18:14 via Wykop
  • 2135
Pimpek po 4h ciągłego dzwonienia do drzwi
nupeq - Pimpek po 4h ciągłego dzwonienia do drzwi

źródło: 1000004682

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
13.10.2025, 06:26:46
  • 1023
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
13.10.2025, 07:00:34 via Wykop
  • 586
A auta spalinowe i inne hałasy cię nie budzą czy na psy się tak tylko uruchamiasz? Poważne pytanie.


@KRCZVSK: typowy psiarz, wskażesz na ich patologiczne zachowanie, to zaraz: "a bo samochody, "a bo dzieci". Nie, samochody mnie nie budzą, bo nie mam autostrady obok bloku.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
13.10.2025, 07:02:24 via Wykop
  • 691
@honorowy_dawca_nasienia: i klasyka wśród psiarzy, przywalenie się do dzieci xD Psiarstwo to choroba umysłowa XXI wieku.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3284
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
17.04.2026, 13:31:24
  • 1621
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
thorgoth - Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Lu...

źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 14:32:49 via Android
  • 419
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
  • Odpowiedz
dondon
dondon
17.04.2026, 15:01:55 via Wykop
  • 211
@thorgoth: nie ogarniam tego, śmierdziało gazem, a ludzie nie uciekali.
Oczywiście stara baba klasycznie poszła dokarmiać kotki XD
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KsiegowyWampira
KsiegowyWampira
02.04.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 2445
@gerwazy-oko: To jest niezwykle ciekawe zjawisko, bo zawsze wydawało mi się, że Macron i Francja to raczej odklejeni są, a od czasu wojny z Ukrainą okazuje się, że Macron jest sprawnym politykiem z dobrymi pomysłami. Plus jego wypowiedzi i stanowiska wskazują, że Francja chciałaby się stać numerem 1 w Europie.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
Autor
02.04.2026, 10:42:07 via Wykop
  • 1245
@KsiegowyWampira: tez przyznam ze macronek i francja mi imponuje pod wieloma wzgledami
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
30.03.2026, 13:34:06
  • 1555
#ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony napromieniowani.pl na facebooku:

☢ Incydent w Goiânii

Każdy
Arivederczi - #ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony ...

źródło: IMG_6298

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
30.03.2026, 13:40:03 via Android
  • 377
@Arivederczi: o taki wykop nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
30.03.2026, 14:39:33 via Android
  • 428
@Arivederczi: #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2511
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
#safe #nawrocki #wojsko
Czyjatoja - #safe #nawrocki #wojsko

źródło: 1000017046

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking