Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
poll85
poll85

poll85

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2117
  • Znaleziska 1917
  • Mikroblog 200
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (5)
  • Komentowane (54)
  • Plusowane (141)
thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KocurYT
KocurYT
19.06.2026, 09:58:45 via Wykop
  • 377
@thorgoth: fajnie ze teraz podczas takiego telefonu można odpalić aplikacje banku i pokazuje czy rozmawiasz z mbank czy nie
  • Odpowiedz
Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
19.06.2026, 10:03:30 via Wykop
  • 294
@thorgoth: też mnie tak chcieli kiedyś podejść, mieli moje dane (nie ma mnie w KRS) i pitolili coś o pożyczce, gość pyta w jakim banku mam konto, mówię że 'pko' -ok powiadamiam oragny proszę czekac,
dzwoni typ z 'pko' i chce mnie zweryfikować, to mu mówę że jednak 'pekao' -ok powiadomię konsultanta
dzwoni typ z 'pekao' i znowu chce mnie zweryfikować, woła numer klienta a ja mu na to, że
  • Odpowiedz
adam128256
adam128256
06.06.2026, 14:48:48
  • 2503
Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, co zrobiła w tegorocznym Roland Garros, to i tak czysty kosmos. Przejść drogę od kwalifikacji aż do samego finału w Paryżu to historyczny wyczyn, za który należą się wielkie brawa i ogromny szacun!
#tenis #majachwalinska
adam128256 - Maja Chwalińska niestety przegrywa w finale z Mirrą Andriejewą, ale to, ...

źródło: maja

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
06.06.2026, 14:50:46 via Wykop
  • 91
@adam128256:
Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem.
  • Odpowiedz
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
hiszpanskizdobywca
06.06.2026, 16:39:42 via iOS
  • 290
@piotr-glabik: Czytaj ze zrozumieniem, napisał że od kwalifikacji do finału w Paryżu. I tak, był to pierwszy raz w historii RG.

Ona ma 164 cm wzrostu, a Andreeva 174 xD wynik był znany przed meczem


Tak tak, z Kalinska (175) i Sznajder też wyniki znane były przed meczem.
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 07:35:09
  • 2669
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
02.06.2026, 08:06:07 via Wykop
  • 398
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
02.06.2026, 08:23:51 via Wykop
  • 977
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sterax33
Sterax33
Sterax33
02.06.2026, 03:21:03
  • 2205
Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież mają koszta.
#gospodarka #antykapitalizm #januszebiznesu
Sterax33 - Matko Boska chcą zniszczyć psieciebiorców sól ziemi xDDDDDD oni przecież m...

źródło: 7557

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
02.06.2026, 03:27:58 via Wykop
  • 1406
@Sterax33: kurde ale clickbajtowy tytuł, trzeba od razu było napisać że chodzi o wodę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
77adam
77adam
02.06.2026, 03:46:56 via Wykop
  • 666
@Sterax33: Sam Kwaśniewski pisał te przepisy. ;-)
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
xjonc
xjonc
10.05.2026, 06:57:08
  • 455
A wisienką na torcie jest fakt, że kawiarnia ma zewnętrzny ogródek, gdzie można na legalu usiąść z psem. Ale nie, puszek musi wejść na kanapę do klimatyzacji.

#psiarze #bekazpodludzi #psy
xjonc - A wisienką na torcie jest fakt, że kawiarnia ma zewnętrzny ogródek, gdzie moż...

źródło: CleanShot 2026-05-10 at 08.51.07@2x

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
10.05.2026, 07:22:56 via Wykop
  • 403
@xjonc: W komentarzach przewidywalnie psichiatryk. Psiarze ujadają jak te ich kundle. Bo im się należy, a jak nie to wystawią 1 gwiazdkę.
Average-CottonWorld-Enjoyer - @xjonc: W komentarzach przewidywalnie psichiatryk. Psia...

źródło: Screenshot_20260510_090346

Pobierz
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
10.05.2026, 07:23:22 via Wykop
  • 162
@xjonc:
Average-CottonWorld-Enjoyer - @xjonc:

źródło: Screenshot_20260510_090440

Pobierz
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1585
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 645
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 847
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
16.05.2026, 14:03:36
  • 120
Jak przygotować psa do wizyty w restauracji?


#psiarze #jedzenie
Average-CottonWorld-Enjoyer - Jak przygotować psa do wizyty w restauracji? 

SPOILER
...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
16.05.2026, 14:05:06 via iOS
  • 89
@Average-CottonWorld-Enjoyer: niczym to sie nie rozni od przygotowania swini czy szczura
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
Autor
16.05.2026, 14:50:05 via Wykop
  • 31
@WykopanyDzon: No to jest przegięcie. Ja łeb ryby od razu wyrzucam z talerza. A Cejrowskiego w Amazonii gdzie częstowali go zupą z małpy to pamiętam po dziś dzień (głowa pływala w zupie)
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
07.03.2026, 11:06:43
  • 912
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
07.03.2026, 11:08:21 via Wykop
  • 412
@caramelcenter: pomyśl w jakim ten kudłacz musi żyć zażenowaniu u takiej pańci... szkoda psiny
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
Autor
07.03.2026, 11:16:39 via Wykop
  • 552
@adhonores: i to jeszcze jamnior, energiczna rasa stworzona do biegania po lasach, nie męczenia się w wózeczku w sklepach. Te wszystkie biedaki na spacerach w centrach handlowych pewnie nie ogarniają co sie wokół nich dzieje, czlowiek moze byc przebodzcowany a co dopiero zwierzę
  • Odpowiedz
Taktojaaa
Taktojaaa
13.05.2026, 16:00:13
  • 165
#psiarze no musi i koniec ʕ•ᴥ•ʔ To nic że piesio srał 5 minut wcześniej i siada na siedzenie ʕ•ᴥ•ʔ
Taktojaaa - #psiarze no musi i koniec ʕ•ᴥ•ʔ To nic że piesio srał 5 minut wcześniej i...

źródło: b426854f-9c0a-49a2-b748-d1d55b0c5205

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
13.05.2026, 16:01:31 via Wykop
  • 154
@Taktojaaa: ciekawe czy kupiła 4 bilety na swoje dupsko, torebkę i pchlarza
  • Odpowiedz
peeteer
peeteer
13.05.2026, 16:04:19 via Android
  • 224
@Taktojaaa: choroba psychiczna
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2467
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 216
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 317
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
Bill_Kilgore
Bill_Kilgore
21.10.2025, 05:56:30
  • 2424
#policja #psiarze #pies
Bill_Kilgore - #policja #psiarze #pies

źródło: 1000059447

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 05:59:02 via Wykop
  • 2484
@Bill_Kilgore:
Polska policja to kupa gówna pełna kryminalistów?
Stare, znałem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
21.10.2025, 06:07:07 via Wykop
  • 1471
od 3 lat terroryzuje okolicę i naprawdę nic się nie dało zrobić, bo policjant?


@o__0: akurat policja to patologiczna struktura, jak chłop ma strzelnicę to z dużym prawdopodobieństwem jest kumplem komendanta wojewódzkiego, ma jakiś znajomych polityków itd.
  • Odpowiedz
nupeq
nupeq
nupeq
21.10.2025, 13:12:56
  • 1406
Ludzie zaczynają walczyć xD
#psiarze #pies
nupeq - Ludzie zaczynają walczyć xD 
#psiarze #pies

źródło: 1000004681

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
21.10.2025, 13:15:49 via Android
  • 1056
Oho xD nie dość że co 2 dzieciak teraz ma leki, fobie i musi chodzic do paychologa to juz na psy przeszlo xD
  • Odpowiedz
nupeq
nupeq
nupeq
Autor
21.10.2025, 13:18:14 via Wykop
  • 2135
Pimpek po 4h ciągłego dzwonienia do drzwi
nupeq - Pimpek po 4h ciągłego dzwonienia do drzwi

źródło: 1000004682

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
13.10.2025, 06:26:46
  • 1023
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
13.10.2025, 07:00:34 via Wykop
  • 586
A auta spalinowe i inne hałasy cię nie budzą czy na psy się tak tylko uruchamiasz? Poważne pytanie.


@KRCZVSK: typowy psiarz, wskażesz na ich patologiczne zachowanie, to zaraz: "a bo samochody, "a bo dzieci". Nie, samochody mnie nie budzą, bo nie mam autostrady obok bloku.
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
Autor
13.10.2025, 07:02:24 via Wykop
  • 691
@honorowy_dawca_nasienia: i klasyka wśród psiarzy, przywalenie się do dzieci xD Psiarstwo to choroba umysłowa XXI wieku.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2806
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
17.04.2026, 13:31:24
  • 1620
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
thorgoth - Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Lu...

źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 14:32:49 via Android
  • 419
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
  • Odpowiedz
dondon
dondon
17.04.2026, 15:01:55 via Wykop
  • 211
@thorgoth: nie ogarniam tego, śmierdziało gazem, a ludzie nie uciekali.
Oczywiście stara baba klasycznie poszła dokarmiać kotki XD
  • Odpowiedz
Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia