Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko119
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy

patriota-gospodarczy

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9405
  • Znaleziska 9368
  • Mikroblog 37
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 1

12

"Uczta" pod domem Kaczyńskiego. Protestujący rolnicy wyrzucili tucznika...

"Uczta" pod domem Kaczyńskiego. Protestujący rolnicy wyrzucili tucznika...

W sobotnią noc rolnicy z AgroUnii wyrzucili nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego dosłowną górę jedzenia. Na asfalcie znalazł się cały tucznik, świńskie łby, ogromna ilość jajek, ziemniaków, kapusty i inne produkty rolne. Ma być to protest przeciwko "niszczeniu rolnictwa" przez szefa PiS.

emirza
z
innpoland.pl
dodany: 13.12.2020, 09:19:46
  • 5
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    rolnictwo
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 13.12.2020, 11:53:17
  • 1
AgroUnia jak zwykle wymiata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 13.12.2020, 11:53:46
  • -4
@Grzesion: Folksdojcze z peło lepsi?

40

Niemcy nadal prowadzą lukratywne interesy z Łukaszenką

Niemcy nadal prowadzą lukratywne interesy z Łukaszenką

Podczas gdy UE nakłada na białoruski reżim sankcje, niemieckie firmy nadal robią interesy na Białorusi. Zdaniem przedstawicieli białoruskiej opozycji taką współpracę prowadzi około 30 niemieckich firm w tym między innymi: Bayer, Siemens, Daimler czy Commerzbank.

Linux_Zamiast_Windows
z
filarybiznesu.pl
dodany: 12.12.2020, 16:57:22
  • 11
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 13.12.2020, 11:41:56
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors: Ale nie będą mieli, bo zamiast swojej wolą wspierać codziennymi zakupami w Lidlu gospodarkę Niemiec. Łodygi piedlone.

159

Utrata kontroli nad Audi A4 Quattro na mokrej nawierzchni przy 140 km/h

Utrata kontroli nad Audi A4 Quattro na mokrej nawierzchni przy 140 km/h

i szczęśliwe opanowanie pojazdu.

Napalony_Delfin
z
streamable.com
dodany: 11.12.2020, 17:22:50
  • 135
  • #
    swiat
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 21:56:42
  • -1
@bisu: I okulary przeciwsłoneczne podczas deszczu. Typowy debil w kałdi.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 21:57:45
  • -3
@trololo55: Każdy kierowca kałdi ma więcej pewności siebie niż rozumu. To debile.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 22:00:17
  • -5
@trololo55: Poszukaj sobie. Nie będę się powtarzał łodygo.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 22:01:15
  • -4
@trololo55: Ty też należysz do tych, co to mają jaja ze stali i jednocześnie ptasi móżdżek?
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 22:06:45
  • -6
@trololo55: Prawdopodobnie lepszym niż twój powypadkowy hitlerwagen z niemieckiego szrotu.

787

Jak rozpoznać cofany przebieg w BMW?

Jak rozpoznać cofany przebieg w BMW?

Samochód_Marzeń_Klimka

Napalony_Delfin
z
youtube.com
dodany: 11.12.2020, 17:02:42
  • 145
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
  • #
    bmw
  • #
    mechanikasamochodowa
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 22:01:57
  • -5
Beka z łowców prestiżu na niemieckim szrocie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

544

Mieszkańcy zapłacili za utylizację. Śmieci wylądowały w lesie

Pokaż treści 18+

Mieszkańcy zapłacili za utylizację. Śmieci wylądowały w lesie

Dwie olbrzymie pryzmy śmieci - łącznie 90 m sześciennych - znalazła Straż Leśna katowickiego Nadleśnictwa Siewierz. Zdaniem strażników i policji to umyślne działanie jednej z firm odbierających śmieci gabarytowe na zlecenie samorządu.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 11.12.2020, 17:02:42
  • 47
  • #
    polska
  • #
    las
  • #
    przyroda
  • #
    ciekawostki
  • #
    natura
  • #
    kryminalne
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 21:25:16
  • 0
@rozbojnikalibaba: Polacy to w większości półgłówki. Niemcy zadbali o wymordowanie inteligencji podczas wojny.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 11.12.2020, 21:38:12
  • 14
@nabzd: Pełowscy folksdojcze pragnęli otworzyć rynek śmieciowy niemieckim koncernom.

733

Audi S8 po szkodzie całkowitej sprzedawane jako bezwypadkowe

Audi S8 po szkodzie całkowitej sprzedawane jako bezwypadkowe

Audi S8 po szkodzie całkowitej sprzedawane jako 100% bezwypadek... Audi S8 WAUZZZ4E07N007113 Data I rej.: 21.09.2006 https://www.otomoto.pl/oferta/...

piwakk
z
wykop.pl
dodany: 10.12.2020, 18:07:33
  • 259
  • #
    polska
  • #
    audi
  • #
    handlarze
  • #
    motoryzacja
  • #
    januszebiznesu
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 10.12.2020, 21:41:44
  • 3
Beka z łowców prestiżu na niemieckim szrocie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Polaków nie stać na bogate święta. Większość czeka na promocje w Lidlu i...

Polaków nie stać na bogate święta. Większość czeka na promocje w Lidlu i...

Święta Bożego Narodzenia za pasem. Polacy ruszają na świąteczne zakupy. Tymczasem na zakupach mocno trzymają się za kieszenie. Zatrważające dane. Okazuje się bowiem, że większość Polaków czeka na ....

ssakul
z
superbiz.se.pl
dodany: 10.12.2020, 18:20:43
  • 10
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    bozenarodzenie
  • #
    handel
  • #
    pis
  • #
    koronawirus
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 10.12.2020, 21:40:23
  • 0
Dlatego ich nie stać, bo przy każdej okazji wspierają obcy kapitał kupując obce towary w obcych sklepach. Biedni bo głupi, głupi bo biedni.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1288

#Julka - RADYKALNA FEMINISTKA, KTÓRA WALCZY Z MĘŻCZYZNAMI

Pokaż treści 18+

#Julka - RADYKALNA FEMINISTKA, KTÓRA WALCZY Z MĘŻCZYZNAMI

W tym odcinku będzie o złych heteroseksualnych mężczyznach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.12.2020, 15:21:00
  • 278
  • #
    bekaztwitterowychjulek
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 10.12.2020, 16:48:38
  • 0
Co na to tatuś, albo dziadek?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2745

Na Węgrzech też się zaczęło od lokalnych mediów

Na Węgrzech też się zaczęło od lokalnych mediów

Wyborcy są celowo pozbawiani suwerenności informacyjnej – to nie my kontrolujemy władzę dzięki mediom, to władza dzięki mediom kontroluje nas, obywateli.

Baron_Al_von_PuciPusia
z
publica.pl
dodany: 10.12.2020, 09:31:10
  • 164
  • #
    polska
  • #
    wegry
  • #
    prasa
  • #
    media
  • #
    wolnosc
  • #
    tvpis
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 10.12.2020, 11:29:29
  • -1
Niemieckie mendia tracą monopol na ogłupianie Polaków. Stąd to wycie. ! Ukryty tekst...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

25

Liberalizm czy protekcjonizm - co jest dla Polski korzystniejszym wyborem? cz. 1

Liberalizm czy protekcjonizm - co jest dla Polski korzystniejszym wyborem? cz. 1

Media mainstreamowe i polskie partie polityczne udzielają jednoznacznej odpowiedzi … zresztą, wystarczy prześledzić kondycję gospodarczą polskiego konsumenta „przed” i „po” wstąpieniu do UE, żeby pozbyć się wątpliwości co do zbawiennego działania wolnego rynku …

Walus002
z
youtube.com
dodany: 06.12.2020, 18:28:59
  • 22
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 23:04:25
  • -1
UE to rak, a Polacy to łodygi. Kupują obce produkty w obcych sklepach. Dlatego byli, są i będą jedynie wyrobnikami dla zachodniego kapitału.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

91

Królowa Elżbieta II zaszczepi się na Covid-19

Królowa Elżbieta II zaszczepi się na Covid-19

W najbliższych tygodniach królowa Elżbieta II zaszczepi się przeciw koronawirusowi. 94-letnia monarchini i jej mąż, 99-letni książę Filip zostaną zaszczepieni ze względu na ich wiek, ale też i dla dobrego przykłady dla obywateli.

Ania1313
z
rmf24.pl
dodany: 06.12.2020, 11:23:29
  • 95
  • #
    europa
  • #
    wielkabrytania
  • #
    koronawirus
  • #
    szczepienia
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 21:46:55
  • -4
@pawciow88: Zaszczep się i bądź zdrów łodygo.

874

Podwyżki cen prądu. Już jesteśmy w czołówce UE

Podwyżki cen prądu. Już jesteśmy w czołówce UE

Szykuje się duża podwyżka cen prądu. A wydatki na prąd już teraz pochłaniają w Polsce stosunkowo dużą część budżetów gospodarstw domowych. Pod tym względem wyprzedza nas tylko jeden kraj w UE. Również na jedzenie Polacy przeznaczają relatywnie dużo.

MoneyPL
z
money.pl
dodany: 06.12.2020, 11:49:46
  • 100
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    energetyka
  • #
    ceny
  • #
    zarobki
  • #
    gospodarka
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 14:28:32
  • -21
@Pawel993: ,pis, peło ist eine zuo
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 15:42:47
  • -1
@Pawel993: O ile będzie miał za co, bo większość polskich tłumoków wspiera obcy kapitał podczas codziennych zakupów.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 16:00:44
  • 8
@Danuel: Niestety nie damy rady. Niemcy podczas wojny wytłukli nam większość inteligencji, a komuchy wpoiły masom, że można ściągać na egzaminach. Potem taki tuman zostaje kimś ważnym i będzie tępił mądrzejszych od siebie. Niemieckie media w Polsce wmówią takim łodygom jak ty, że wszystko co polskie jest tandetne, a niemieckie najlepsze. Oni w to uwierzą i zgodnie z planem Hitlera zostaną tanią siłą roboczą we własnym kraju.

7

Pożar mieszkania w Krakowie. Na miejscu kilka jednostek straży pożarnej

Pożar mieszkania w Krakowie. Na miejscu kilka jednostek straży pożarnej

Trwa akcja gaśnicza w Krakowie. Płonie mieszkanie (zdjęcia, video)

Pradnikk
z
cowkrakowie.pl
dodany: 06.12.2020, 15:32:17
  • 2
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    krakow
  • #
    ciekawostki
  • #
    pozar
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 15:56:39
  • -4
Skrajna nieudolność strażaków poraża. Koleś próbował to gasić sikając na balkon, z czego większość rozwiewał wiatr.
patriota-gospodarczy - Skrajna nieudolność strażaków poraża. Koleś próbował to gasić ...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

66

Czy Gonciarz popiera pedofilię?

Pokaż treści 18+

Czy Gonciarz popiera pedofilię?

K. Gonciarz w swoim materiale przyznaje się do tego że zna pedofila. Czy ma zamiar coś z tym zrobić, czy czeka aż wydarzy się tragedia?

borsiu
z
wykop.pl
dodany: 06.12.2020, 15:13:31
  • 26
  • #
    polska
  • #
    youtube
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
  • #
    europa
  • #
    pedofilia
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 15:47:57
  • -6
@borsiu Wypierpapier z tym klaunem. Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

565

Zakopali biznesmena żywcem. Sprawa toczy się od 6 lat

Pokaż treści 18+

Zakopali biznesmena żywcem. Sprawa toczy się od 6 lat

Zakopali biznesmena żywcem. W Gdańskim sądzie apelacyjnym ruszył proces jednej z najbardziej bulwersujących zbrodni ostatnich lat. Właściciel domu i okolicznych działek zaginął, a rok później odnaleziono jego ciało.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 05.12.2020, 16:48:16
  • 65
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    mordercy
  • #
    proces
  • #
    zabojstwo
  • #
    kryminalne
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 06.12.2020, 00:45:06
  • 34
Gdańsk? Miasto folksdojczy i szemranych interesów?
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1010

Jedna czwarta Polaków uważa, że wiedza ekonomiczna nie jest przydatna

Pokaż treści 18+

Jedna czwarta Polaków uważa, że wiedza ekonomiczna nie jest przydatna

Wysoką lub bardzo wysoką wiedzę ekonomiczną posiada 52 proc. Polaków, ale jednocześnie ponad jedna czwarta uważa, że nie jest ona przydatna w codziennym życiu - wynika z badania NBP. Co ciekawe, ponad 40 proc. uważa, że gotówka to jedyne prawdziwe pieniądze.

Szewczenko
z
money.pl
dodany: 01.12.2020, 17:33:31
  • 218
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpodludzi
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 02.12.2020, 08:01:40
  • -2
@glassmice: To są ci sami debile, którzy głosowali na pislam, peło, pełezel i elesde.

18

Depresja w polskiej gospodarce. Spadek nastrojów największy w Europie

Depresja w polskiej gospodarce. Spadek nastrojów największy w Europie

Najnowsze badania Komisji Europejskiej pokazują, że nastroje polskich firm i konsumentów należą do najgorszych na kontynencie. Gorzej jest tylko na Malcie. A w listopadzie odnotowaliśmy największy na kontynencie zjazd w dół.

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.11.2020, 00:20:56
  • 3
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    koronawirus
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 30.11.2020, 08:26:35
  • -2
Niemiecka propaganda. Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5

Rusza Rossmann Go. Od jutra zakupy będą wyglądać zupełnie inaczej

Rusza Rossmann Go. Od jutra zakupy będą wyglądać zupełnie inaczej

Nowość, którą proponujemy, to płacenie online w sklepie stacjonarnym, w rzeczywistym czasie robienia zakupów. Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w drogeriach - mówi w rozmowie z Business Insider Polska wiceprezes Rossmanna Marcin Grabara.

janusz_z_czarnolasu
z
businessinsider.com.pl
dodany: 30.11.2020, 07:16:06
  • 6
  • #
    polska
  • #
    zakupy
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 30.11.2020, 08:17:16
  • -1
@MiedzygalaktycznyMors: Najgorszymi złodziejami na świecie są szkopy. Nie kradną samochodów, ale całe gospodarki. Do dziś w wielu niemieckich domach znajdują się dzieła sztuki zrabowane podczas napaści niemiec na Polskę.
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 30.11.2020, 08:17:42
  • -14
Na szczęście w Esesmannie kupują tylko pierdoły i półgłówki.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

613

Z pandemią walczymy wódką?! Padł nowy rekord sprzedaży alkoholu!

Pokaż treści 18+

Z pandemią walczymy wódką?! Padł nowy rekord sprzedaży alkoholu!

39 miliardów złotych wydali Polacy na alkohol w 2020 roku. Jest to nowy rekord Polski. Na jednego dorosłego mieszkańca Polski

bydgoszczu
z
portal-polski.pl
dodany: 29.11.2020, 15:49:24
  • 139
  • #
    polska
  • #
    alkoholizm
  • #
    alkohol
  • #
    covid19stats
  • #
    koronawirus
  • #
    koronawykres
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 30.11.2020, 08:05:27
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

16

Protestująca kobieta atakowana przez przeklętego drania policjanta

Pokaż treści 18+

Protestująca kobieta atakowana przez przeklętego drania policjanta

Kiedyś wulgarne, agresywne, psychiczne kobiety były zatrzymywane przez policję i zabierane do szpitala na badania. Dziś stoją na czele strajków i w wulgarny sposób ubliżają policji, a nawet na nich plują.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.11.2020, 19:44:10
  • 12
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    heheszki
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 29.11.2020, 20:08:00
  • -3
Co robi dziś ta baba? Chodzi z piorunem po ulicach czy jeszcze nie wyszła z psychiatryka?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy
patriota-gospodarczy 29.11.2020, 20:15:12
  • -2
@ghostface: Uuuuuu wyczuwam pioruna w awatarku na pejsbuczku. Flaga żabojadów też była?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.11.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking