Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D
z- 144
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















https://youtu.be/WTRCT2L6wI4?is=EYboncPhIidresQi
Obudziły mnie, obudziły mnie gołębie...
La La la