Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko239
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
notdot

notdot

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 628889
  • Znaleziska 440286
  • Mikroblog 188603
  • Obserwujący 61
  • Obserwowane 50

37

Nie żyje legenda muzyki drum and bass . MC Conrad zmarł w wieku 52 lat

Nie żyje legenda muzyki drum and bass . MC Conrad zmarł w wieku 52 lat

Brytyjski muzyk Conrad Thompson, bo tak naprawdę nazywał się MC Conrad, zmarł w wieku 52 lat.

sel9000
z
o2.pl
dodany: 01.05.2024, 11:27:20
  • 24
  • #
    dnb
  • #
    drumandbass
  • #
    muzyka
notdot
notdot 01.05.2024, 12:45:08 via Wykop
  • 4
Szkoda. Młody człowiek. A ile dobrego wyśpiewał to szok. Nadal uwielbiam go słuchać nie tylko w duecie z LTJBukem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

757

Szansa na sukces- Flet poprzeczny (heheszki)

Szansa na sukces- Flet poprzeczny (heheszki)

Klasa Wojciecha Mana i gwarantowana poprawa humoru.

100piwdlapiotsza
z
youtube.com
dodany: 30.04.2024, 16:42:01
  • 105
  • #
    heheszki
  • #
    szansanasukces
  • #
    pasjonaciubogiegozartu
  • #
    suchar
  • #
    czarnyhumor
  • #
    pdk
notdot
notdot 01.05.2024, 06:07:39 via Wykop
  • 72
Kiedyś to były żarty w telewizji, dzisiaj to już nie to samo
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

421

Polski gigant przejmuje słynny czeski alkohol!

Pokaż treści 18+

Polski gigant przejmuje słynny czeski alkohol!

Maspex sfinalizował proces przejęcia spółki Jan Becher - Karlovarská Becherovka, w wyniku czego polska spółka stała się właścicielem czeskiej marki alkoholu Becherovka oraz zakładu produkcyjnego i magazynu w Karlovych Varach. Transakcja została zrealizowana z firmą The Pernod Ricard Group.

janusz_z_czarnolasu
z
wgospodarce.pl
dodany: 30.04.2024, 17:08:29
  • 58
  • #
    polska
  • #
    czechy
  • #
    biznes
  • #
    alkohol
  • #
    becherovka
notdot
notdot 01.05.2024, 06:06:46 via Wykop
  • 20
Po co nam czeskie alkohole skoro w Polsce mamy kilka małych


@Blaskun: wymień te kilka małych nalewek co je zna prawie cała Europa i w każdym barze dostaniesz drinka z Becherovką

61

Koty domowe powodują schizofrenie? Tak twierdzą naukowcy

Pokaż treści 18+

Koty domowe powodują schizofrenie? Tak twierdzą naukowcy

Australijscy naukowcy twierdzą, że odnaleźli związek między występowaniem schizofrenią, a posiadaniem kota.

SezonBurz
z
holistic.news
dodany: 30.04.2024, 17:29:21
  • 28
  • #
    koty
  • #
    choroby
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zwierzaczki
  • #
    humor
notdot
notdot 01.05.2024, 06:05:37 via Wykop
  • -1
Czyli ludzie udomowili koty, potem dostali schizów, zaczęli wierzyć w bóstwa, powstały religie, potem wojny religijne. Koty chcą by ludzie wyginęli, koty chcą rządzić światem
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crookedman
crookedman
30.04.2024, 09:38:27
  • 0
Jeżeli wystawię fakturę np. 2 maja (data wystawienia) za usługę wykonaną 30 kwietnia (data sprzedaży), to dochodowy, ZUS, VAT rozliczam z tego normalnie za kwiecień, a nie za maj? #zus #podatki #jdg #dzialalnoscgospodarcza #jednoosobowadzialalnosc #firma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 30.04.2024, 09:40:02 via Wykop
  • 0
dochodowy, ZUS, VAT rozliczam


@crookedman: jak faktura w maju to rozliczasz to w maju i podatki za tę fakturę płacisz w czerwcu (albo na koniec kwartału jak się rozliczasz kwartalnie)
  • Odpowiedz
notdot
notdot 30.04.2024, 15:36:45 via Wykop
  • 0
@crookedman: ok. Myślałem inaczej
  • Odpowiedz

1146

Nowa składka zdrowotna będzie... opodatkowana

Nowa składka zdrowotna będzie... opodatkowana

Pomysłodawcy nowej składki zdrowotnej wprowadzają zatem klasyczne kuriozum w postaci "podatku od podatku".

harvester
z
zus.pox.pl
dodany: 30.04.2024, 05:53:20
  • 247
  • #
    zus
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pit
notdot
notdot 30.04.2024, 06:31:37 via Wykop
  • 2
K---a wyjdźmy na ulice w końcuuuu...


@nirvikalpasamadhi: nie wyszliśmy do tej pory jak nas pis ru*chał z podatkami i składkami, nowym ładem, dopłatami do górnictwa, rozdawaniem pieniędzy na madki i bombelki, to myślisz, że teraz ludzie wyjdą? Właściciele firm, po prostu nadal będą zwalniać pracowników albo przenosić biznesy do tańszych krajów. A politycy będą się zastanawiać czemu gospodarka leci na pysk
notdot
notdot 30.04.2024, 06:37:58 via Wykop
  • 0
zastanawiam się czy można pozwać państwo za spowodowanie ciężkiej traumy i depresji u człowieka...


@nirvikalpasamadhi: xD

1

Artur Dziambor rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców?

Pokaż treści 18+

Artur Dziambor rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców?

Były poseł Konfederacji oraz kandydat Trzeciej Drogi w ostatnich wyborach parlamentarnych, a potem samorządowych Artur Dziambor jest jednym z kandydatów na stanowisko rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców - informuje serwis Business Insider Polska.

WroTaMar
z
biznes.trojmiasto.pl
dodany: 26.04.2024, 18:59:07
  • 3
  • #
    dzialalnoscgospodarcza
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    sejm
notdot
notdot 27.04.2024, 06:53:51 via Wykop
  • -1
o bosze o kurła, giniemy, żegnajcie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

notdot
notdot 26.04.2024, 10:06:25
  • 58

#f1
notdot - !Równanie Bernoulliego
#f1

źródło: 1714125883835

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mannoroth
mannoroth
21.04.2024, 18:42:56
  • 12
Ciekawe, ile innych tematycznych tagów takich jak #snooker zarznela pseudo aktualizacja wypoku? 3 lata temu tag aż huczał, zwłaszcza na MŚ, a teraz jeden wpis dziennie mimo, że troche się dzieje... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 22.04.2024, 11:50:49 via Wykop
  • 0
@Pangia: z discorda można korzystać również na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

34

Challenge na TikTok, polegajacy na kradzieży aut marki KIA.

Pokaż treści 18+

Challenge na TikTok, polegajacy na kradzieży aut marki KIA.

Kia Boys mogą z łatwością ukraść modele Kia wyprodukowane w latach 2011-2021, uzyskując dostęp do kolumny kierownicy.

alkoholik000
z
youtube.com
dodany: 21.04.2024, 12:00:18
  • 6
  • #
    usa
  • #
    motoryzacja
  • #
    kryminalne
notdot
notdot 21.04.2024, 14:24:02 via Wykop
  • 7
@HalTrout: ma braki kadrowe po protestach blm+lpg
miki4ever
miki4ever
19.04.2024, 16:23:14
  • 1
#tenis jak Iga podskakuje to widać jej bebech.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 19.04.2024, 16:37:21 via Wykop
  • 0
@totmes: wszyscy się gapią xD
  • Odpowiedz
notdot
notdot 19.04.2024, 15:06:09
  • 5
co za debil włączył reklamy na ostatnie punkty meczu?
co ten canal+

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 19.04.2024, 14:51:57
  • 3
saba weź to przegraj już to nie będziesz się stresować że przegrasz z Igą

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 19.04.2024, 07:29:39
  • 1
działa wam via na strumyku? bo u mnie cały czas stream is offline
poratuje ktoś linkiem?
#f1
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot
Autor
19.04.2024, 07:34:38 via Wykop
  • 2
@winsxspl: XD
  • Odpowiedz
notdot
notdot
Autor
19.04.2024, 07:43:33 via Wykop
  • 0
@wyjek: u mnie cały czas odświeżanie
  • Odpowiedz

332

The Terminator - 1950's Super Panavision 70

The Terminator - 1950's Super Panavision 70

Opis musi być

atpl77
z
youtube.com
dodany: 14.04.2024, 06:36:17
  • 57
  • #
    terminator
  • #
    ai
  • #
    ciekawostki
notdot
notdot 14.04.2024, 09:46:01 via Wykop
  • 3
fajne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

waro
waro
13.04.2024, 16:52:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 13.04.2024, 21:57:27 via Wykop
  • 0
@janomarjano: @waro https://www.reddit.com/r/tennis/comments/1c36rvx/djokovic_implores_spectator_to_shut_the_fuck_up/
https://twitter.com/Full_Slate_Pod/status/1779190770437595615
  • Odpowiedz
dzester
dzester
13.04.2024, 14:28:12
  • 4
Mireczki bo mnie telepie po tym co mnie właśnie dzisiaj spotkało…

W moim mieście mając legitymację zasłużonego honorowego dawcę krwii
Mam darmową komunikację miejską.

Zalaminowalem tą legitymację i dzisiaj doszło do kontroli w autobusie.
dzester - Mireczki bo mnie telepie po tym co mnie właśnie dzisiaj spotkało… 

W moim ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

notdot
notdot 13.04.2024, 16:33:29 via Wykop
  • 1
@dzester: nie wiem jak u ciebie w mieście ale w wielu miastach idziesz z legitką hdk do punktu gdzie kupujesz bilet miesięczny albo do siedziby firmy ogarniającej przejazdy w twoim mieście i tam ci dają na podstawie legitki bilet darmowy na cały rok albo i dłużej, wtedy posługujesz się tylko tym biletem a nie legitką
  • Odpowiedz

1557

Czego nie robić w oparzeniach?

Czego nie robić w oparzeniach?

Tego nie rób kiedy się oparzysz!

Adrian-Zadorecki
z
youtube.com
dodany: 12.04.2024, 05:08:07
  • 141
  • #
    pierwszapomoc
  • #
    mama
  • #
    rodzice
  • #
    dzieci
notdot
notdot 12.04.2024, 07:43:20 via Wykop
  • 164
I chłodzimy bardzo długo, pod wodą, tak jak na filmie, 20 minut, bo często wewnętrzne tkanki, bardzo głęboko są przegrzane i to że schłodziliśmy skórę na zewnątrz to nie wystarczy, więc trzymamy np. dłoń bardzo długo pod wodą, nie musi być super zimna, ale ważne żeby długo się wszystko schłodziło bardzo głęboko
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

notdot
notdot 13.04.2024, 07:12:47 via Wykop
  • 4
@miszczu90: ale żel nie schłodzi wewnętrznych tkanek, żel lekko schłodzi z zewnątrz plus nawilży skórę i jest antybakteryjny i tyle
a to nie ma znaczenia, bo wnętrza tkanek i mięśni są mocno rozgrzane i to ciepło oddają długo, a jak się boisz wody z bakteriami to możesz przyłożyć lód owinięty w woreczek czy czystą gazę
notdot
notdot 13.04.2024, 13:42:00 via Wykop
  • -1
Trzecia rzecz - jak ktoś ma rozległe poparzenia np 50% ciała to nie chłodzimy takich oparzeń


@rav23: dlaczego?
notdot
notdot 13.04.2024, 16:27:25 via Wykop
  • 0
@obk: hipotermii? jak byś kogoś nawet całego poparzonego wsadził do wanny z wodą letnią to chyba nie dostałby hipotermii
ale ok

703

Polityk z Ohio skazany na 20 lat więzienia za przekręt na 60 mln USD

Jaka kara w Polsce za przekręt na 400 mln USD?

konto usunięte
z
justice.gov
dodany: 12.04.2024, 08:18:53
  • 32
  • #
    korupcja
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    rosja
notdot
notdot 12.04.2024, 11:13:09 via Wykop
  • 8
"Jaka kara w Polsce za przekręt na 400 mln USD?" - gratulacje


@szarystarszyczlowiek: uścisk ręki prezesa xD
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 28
  • Strona 19 z 28
  • >

notdot

  •    
  • Kraków
  • http://www.wykop.pl/ludzie/notdot/

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 31.01.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.02.2017

    Komentator
  • VIP
    od 07.08.2020

    VIP
  • Złotousty
    od 30.04.2020

    Złotousty
  • Ekshibicjonista
    od 31.12.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.08.2021

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Honorowy Wampir
    od 10.04.2014

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #youfallinloveyoulose

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking