Uwaga na Netia - roszczenie za niezwrócony sprzęt po raz kolejny

Cześć, uważajcie na rozwiązanie umowy z Netią, czytając wątki na wykopie dochodzę do wniosku, że sporo z nas dostaje notę obciążeniową za brak zwrotu sprzętu mimo, że urządzenia zostały prawidłowo odesłane. Pisałem w styczniu w wątku innego Mirka, który miał podobną sytuację.
z- 151
- #
- #
- #
- #
- #














Cześć,
Nie wiem od czego zacząć. Trochę czuję, że wtopiłem w życiu z wyborem przyszłości. Mam dobry dyplom inż. mgr z Informatyki na PW. Już w gimnazjum interesowałem się wieloma rzeczami jak np. zdrowym odżywianiem, treningami siłowymi czy oczywiście Informatyką - w tym przypadku głównie programowaniem. Ostatnie sprawiało mi naprawdę sporą frajdę, tworzyłem programy czy konfigurowałem serwery. Inni korzystali z moich mniejszych rozwiązań i to