Barman, który zarabia 2 lub 3 tys. na rękę, płaci 40%, informatyk płaci 20%. Dlaczego uważam, że drugiemu należy podnieść podatki, a nie obniżyć ierwszemu?
kolejny specjalista ktory nie rozumie, ze jak ludzie maja wiecej pieniedzy to wiecej tez wydają.
Opodatkowanie przedsiębiorców w Polsce jest stosunkowo niskie
no

















w Gdyni o 140% ;)