Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lesser

lesser

Dołączył 19 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12094
  • Znaleziska 4639
  • Mikroblog 7455
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 31
  • Dodane (10)
  • Komentowane (19)
  • Plusowane (7426)
Serrrek
Serrrek
16.06.2026, 06:52:11
  • 2938
Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą

#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Serrrek - Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn Nati...

źródło: IMG_0343

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serrrek
Serrrek
Autor
16.06.2026, 06:52:39 via Wykop
  • 1566
Pjoter
Serrrek - Pjoter

źródło: IMG_0344

Pobierz
  • Odpowiedz
Dundes2136
Dundes2136
16.06.2026, 06:54:50 via Android
  • 1489
@Serrrek: co on się tak chitrze trzyma tego dżewa?
  • Odpowiedz
jbpis
jbpis
jbpis
15.06.2026, 10:46:01
  • 2055
#lekarz100k #gielda #memy #konowalposting #polska
jbpis - #lekarz100k #gielda #memy #konowalposting #polska

źródło: image

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
15.06.2026, 10:47:57 via Wykop
  • 117
@jbpis: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix
15.06.2026, 11:17:51 via Wykop
  • 485
@jbpis: ale czy Elon musiał studiować na ciężkim kierunku?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
09.06.2026, 07:52:11
  • 1599
#polska #praca #pracbaza
arkan997 - #polska #praca #pracbaza

źródło: atqj0v

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
09.06.2026, 08:25:03 via Wykop
  • 684
@arkan997: Ciekawe ilu ludzi chciałoby się przesiedlić nawet bez weekendów.
Problem jest odwrotny. Stawiają magazyn gdzie im pasuje logistycznie i nikt nie patrzy, że to jest kolejny taki magazyn w okolicy i nie ma rąk do pracy. Dojeżdżać >50km się rodakom nie opłaca ale jak ktoś przyjechał z zagranicy to wszystko mu jedno gdzie mu pośrednik barak postawi.
  • Odpowiedz
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
09.06.2026, 08:38:44 via Wykop
  • 885
@arkan997: niby prawda ale nie do końca bo imigranta upchniesz z 9 innymi w zaplesniałym baraku
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
06.06.2026, 10:12:30
  • 1309
#gielda tak będzie w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - #gielda tak będzie w przyszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000023601

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
06.06.2026, 11:27:11 via Wykop
  • 435
@ProfesorP1ZDAN: zysku? To wy na tym zarabiacie jeszcze ?
  • Odpowiedz
banciur
banciur
banciur
06.06.2026, 12:04:15 via Android
  • 55
@ProfesorP1ZDAN: chodzi o to że ktoś wykazał zysk?
  • Odpowiedz
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1436
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
03.06.2026, 20:43:06 via Wykop
  • 210
@Nutaharion: ja cie rozumiem, jeszcze po złości zarząd zieleni sadzi drzewa których gałęzie mogą uszkodzić wirnik helikoptera. Systemowe prześladowania nie ustają...
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
03.06.2026, 22:03:22 via Wykop
  • 59
@Nutaharion:

tak to właśnie jest BYROSZĘ PAŃSTWA psychobojówka fanatyków transportu lądowego prowokuje pilotów śmigłowców, zastawiają miejsca do lądowania swoimi złowrogo warczącymi klatkami śmierci, kto im na to pozwala? jakie lobby za tym stoi? ciekawe ile dostają za robienie takiego kĄtętu na uczciwych Polakach

a już w kolejnym odcinku 90-letnia staruszka poszatkowana przez łopaty śmigłowca przerywa milczenie, serdecznie zapraszam
jaroty - @Nutaharion: 

tak to właśnie jest BYROSZĘ PAŃSTWA psychobojówka fanatyków t...

źródło: image_2026-06-04_000221942

Pobierz
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3517
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tymczas0wy
Tymczas0wy
04.06.2026, 13:05:49 via Wykop
  • 324
@wiktor-wkpl: 13, czyli być może ostatnia duża impreza części graczy ze Złotego Pokolenia Belgijskich Piłkarzy
Tymczas0wy - @wiktor-wkpl: 13, czyli być może ostatnia duża impreza części graczy ze ...

źródło: złote_pokolenie_v2

Pobierz
  • Odpowiedz
SirPeacefull
SirPeacefull
SirPeacefull
04.06.2026, 13:29:31 via Wykop
  • 84
@wiktor-wkpl: Tunezja xD No chyba mogę trzymać kciuki ale nie będę oglądał xXDDDD
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 07:35:09
  • 2669
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
02.06.2026, 08:06:07 via Wykop
  • 398
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
02.06.2026, 08:23:51 via Wykop
  • 977
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
codeq
codeq
24.04.2026, 10:29:34
  • 385
Przejrzałem sobie IKP i laryngolog, u którego byłem na zwykłej konsultacji wpisał sobie "usunięcie ciała obcego z ucha" za które nfz placi 209zl przy czym zwykła wizyta kilkadziesiąt zł taniej. Takich przypadków w calym kraju jest pewnie tysiące, a płacimy za to my podatnicy

#medycznewyludzenia #nfz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
24.04.2026, 10:43:09 via Wykop
  • 203
@codeq: szczęściarz dostał się na NFZ do lekarza
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
24.04.2026, 11:42:07 via Wykop
  • 76
@codeq: a nie jest tak, że nawet czyszczenie uszu się pod to kwalifikuje, bo coś w uchu zawsze jest, nawet nadmiar woskowiny? Chyba, że nie było nawet zaglądania do uszu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
05.05.2026, 08:16:10
  • 370
Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy też jesteście tacy rozdarci, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania? Ja mam swoje mieszkanie w TOP3 i obydwoje z partnerką pracujemy zdalnie. Gdybym sprzedał mieszkanie i może troszkę dołożył - to kupiłbym sobie dom w małym mieście, z którego pochodzę. Fajnie byłoby mieć domek, jakiś mały ogródek - szczególnie to jest super w takie dni jak ostatnio. Dodatkowo, niedaleko byłaby rodzina.
NadwornyPanicz - Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy...

źródło: image

Pobierz
  • 267
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
05.05.2026, 08:17:51 via Wykop
  • 241
@NadwornyPanicz: nie. Ale chciałbym kiedyś kupić dom w jakiejś turystycznej, zielonej okolicy, żeby móc tam mieszkać przez część roku.
A na starość to właśnie docenisz duże miasto. Z uwagi na łatwość komunikacji i dostępność wszelkich usług.
  • Odpowiedz
Zimm3man
Zimm3man
Zimm3man
05.05.2026, 08:21:02 via Wykop
  • 182
@NadwornyPanicz: najlepiej to mieć dom w granicach miasta big 5, tylko działka 10 arów kosztuje milion zł, albo sprzedawana jest z ruderą to wyburzenia za jakieś 2 mln.
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
adios
adios
12.04.2026, 18:32:12
  • 347
Co ja pacze xd #wegry #tvrepublika #bekazpisu #polityka
adios - Co ja pacze xd #wegry #tvrepublika #bekazpisu #polityka

źródło: image_picker_FFD6AACA-E87E-4966-8558-581AD35082B9-47889-0000156958C1A2C6

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakastaka
Jakastaka
12.04.2026, 18:32:48 via Wykop
  • 245
@adios: alternatywna rzeczywistość
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
12.04.2026, 18:36:52 via Wykop
  • 14
@adios: też oglądam, alternatywna rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
12.04.2026, 12:06:31
  • 300
pewnie już niedługo wyborców Tiszy będą nazywać fajnowęgrami
#polityka #bekazprawakow #orban #wegry
splinter96 - pewnie już niedługo wyborców Tiszy będą nazywać fajnowęgrami
#polityka #...

źródło: 1000024054

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
12.04.2026, 12:08:48 via Android
  • 268
@splinter96: uśmiechniętymi fajnowęgrami. Ciekawe czy jeśli Tisza wygra to utracie mediów jakiś znany dziennikarz sportowy założy kanał na YT w którym będzie przekonywał młodych Węgrów najpierw, że Magyar to to samo co Orban, a jakiś czas później że w sumie z dwojga złefo to Fidesz to mniejsze zło pozyskując z powrotem młody elektorat?
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
12.04.2026, 12:49:23 via Android
  • 11
@KOLEGAMAMY: wiem
  • Odpowiedz
groman43
groman43
12.04.2026, 05:59:04
  • 546
Brejkin njus! Wybory na Węgrzech odwołane! Viktor Orban zjadł całą opozycję!

#wegry #polska #heheszki #polityka
groman43 - Brejkin njus! Wybory na Węgrzech odwołane! Viktor Orban zjadł całą opozycj...

źródło: b31f7cf6910abe019ade057f180eb50d13dfd9852b84d3080e81b8dc85fb9682

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
12.04.2026, 06:06:05 via Wykop
  • 72
@groman43: przestańcie szkalować Orbana bo mi brzuch od kortyzolu w------o
  • Odpowiedz
staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
12.04.2026, 06:06:53 via Wykop
  • 103
on kitra gotowe karty do glosowania
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
12.04.2026, 09:09:43
  • 462
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: aoz77f

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzejeaneZycie
PrzejeaneZycie
PrzejeaneZycie
12.04.2026, 09:12:15 via Wykop
  • 358
@BlackpillMonster: mylisz się, posiadam lata doświadczenia, specjalistycznej wiedzy domenowej oraz kontaktów. To nieoceniona przewaga rynkowa. Mogę cię tego nauczyć na moim kursie
  • Odpowiedz
tomasz-kolarz
tomasz-kolarz
tomasz-kolarz
12.04.2026, 09:32:11 via Wykop
  • 465
@BlackpillMonster: Claude, napisz mi kurs, jak pisać kursy na ten temat które frajerzy będą sprzedawać frajerom a ja będę bogaty
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
12.04.2026, 05:32:32
  • 190
#krakow #wawel #biedronka

Biedra zrywa umowę z polskim producentem Wawel, co wpłynie na zmniejszenie jego dochodów o 20%.

Biedra od dawna wprowadza swoje podróby marki Magnetic.

Sklepy
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
12.04.2026, 05:58:57 via Wykop
  • 678
@Dajcie_zyc223: ale za to dino bojkotujące prawa pracowników jest spoko, bo P O L S K I E?
  • Odpowiedz
Schizotypoidal
Schizotypoidal
12.04.2026, 06:28:46 via Wypiek
  • 472
@Dajcie_zyc223
Wawel jest jeszcze polski? W------e w jakieś czekolady nadziewane byle czym dla grubasów
Niech zaczną robić coś pożytecznego
  • Odpowiedz
rKle
rKle
12.04.2026, 06:35:17
  • 678
O Chiny powiedzialy prawde o mordercach i terrorystach amerykanskich.
#iran #usa #izrael #wojna
rKle - O Chiny powiedzialy prawde o mordercach i terrorystach amerykanskich.
#iran #u...

źródło: IMG_4171

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....n
konto usunięte 12.04.2026, 06:43:41 via Wykop
  • 538
@niemorzliwe: też nie zgadzam się z ostatnią częścią, głównym aktorem są zbrodniarze z ziemi Świętej, którym dzisiejsze USA się wysluguje
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
12.04.2026, 06:51:47 via Wykop
  • 297
@rKle: Ja powiedziałbym, że nawet nie same Stany Zjednoczone są głównym aktorem a jest nim Donald Trump razem ze swoją świtą któremu w sumie tylko i wyłącznie oto chodzi. Miało być lepsze życie amerykanów i USA miało stać się znowu bogate a wyszło tak, że świat płonie xD
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
12.04.2026, 06:46:50
  • 1106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serzie100
Serzie100
12.04.2026, 07:22:31 via Wykop
  • 181
@duzy_krotki: opie, jem...
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
12.04.2026, 07:24:45 via Wykop
  • 510
@duzy_krotki: a co napisałeś że "mordercy" czy "złodzieje"?
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
12.04.2026, 05:23:19
  • 1112
Pewnie jak zwykle wywiesili nieprawdziwe ceny. Banda złodziei.

#heheszki
nieparzystokopytny - Pewnie jak zwykle wywiesili nieprawdziwe ceny. Banda złodziei. 
...

źródło: image

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShortyLookMean
ShortyLookMean
12.04.2026, 05:54:20 via Wykop
  • 662
Pewnie jak zwykle wywiesili nieprawdziwe ceny.


@nieparzystokopytny: Ja myślałem, że to niechlujstwo, a to okazuje się, żezłe ceny są elementem systemu antykradzieżowego.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 06:14:27 via Android
  • 977
@nieparzystokopytny: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
troglodyta_erudyta - @nieparzystokopytny: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 7721

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 13:49:34
  • 1243
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD
prychłem bardziej niż powinienem
#kryminalne #polska
thorgoth - Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
12.04.2026, 13:50:46 via Android
  • 996
@thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc per kochani xD
Famine - @thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc p...

źródło: temp_file5723321295039613472

Pobierz
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
12.04.2026, 13:53:12 via Wykop
  • 493
@thorgoth: "...i cięgiem jeździł na szczelnice..."
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1137
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 584
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 372
  • Strona 1 z 372
  • >
  • znudzony informatyk... no bo kto inny siedziałby na wykopie?
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.10.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking