Poleciałem na Borneo, moje marzenie od 20 lat, jak miałem taki magazyn National Geographic w domu ze zdjęciami. Oglądam te zwierzęta dzikie w dżungli a tam Janusz xDDD. Jak parskłem, przewodniczka nie kuma o co mi chodzi to jej powiedziałem że tylko Polak zrozumie, jak będzie ktoś z Polski to niech powie „Yanush” to się ucieszą
@arkan997: Ciekawe ilu ludzi chciałoby się przesiedlić nawet bez weekendów. Problem jest odwrotny. Stawiają magazyn gdzie im pasuje logistycznie i nikt nie patrzy, że to jest kolejny taki magazyn w okolicy i nie ma rąk do pracy. Dojeżdżać >50km się rodakom nie opłaca ale jak ktoś przyjechał z zagranicy to wszystko mu jedno gdzie mu pośrednik barak postawi.
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.
W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.
Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
@Nutaharion: ja cie rozumiem, jeszcze po złości zarząd zieleni sadzi drzewa których gałęzie mogą uszkodzić wirnik helikoptera. Systemowe prześladowania nie ustają...
tak to właśnie jest BYROSZĘ PAŃSTWA psychobojówka fanatyków transportu lądowego prowokuje pilotów śmigłowców, zastawiają miejsca do lądowania swoimi złowrogo warczącymi klatkami śmierci, kto im na to pozwala? jakie lobby za tym stoi? ciekawe ile dostają za robienie takiego kĄtętu na uczciwych Polakach
a już w kolejnym odcinku 90-letnia staruszka poszatkowana przez łopaty śmigłowca przerywa milczenie, serdecznie zapraszam
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem. Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
Przejrzałem sobie IKP i laryngolog, u którego byłem na zwykłej konsultacji wpisał sobie "usunięcie ciała obcego z ucha" za które nfz placi 209zl przy czym zwykła wizyta kilkadziesiąt zł taniej. Takich przypadków w calym kraju jest pewnie tysiące, a płacimy za to my podatnicy
@codeq: a nie jest tak, że nawet czyszczenie uszu się pod to kwalifikuje, bo coś w uchu zawsze jest, nawet nadmiar woskowiny? Chyba, że nie było nawet zaglądania do uszu? ( ͡°͜ʖ͡°)
Ludzie, którzy pochodzą z prowincji, a mieszkają w top miastach - wy też jesteście tacy rozdarci, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania? Ja mam swoje mieszkanie w TOP3 i obydwoje z partnerką pracujemy zdalnie. Gdybym sprzedał mieszkanie i może troszkę dołożył - to kupiłbym sobie dom w małym mieście, z którego pochodzę. Fajnie byłoby mieć domek, jakiś mały ogródek - szczególnie to jest super w takie dni jak ostatnio. Dodatkowo, niedaleko byłaby rodzina.
@NadwornyPanicz: nie. Ale chciałbym kiedyś kupić dom w jakiejś turystycznej, zielonej okolicy, żeby móc tam mieszkać przez część roku. A na starość to właśnie docenisz duże miasto. Z uwagi na łatwość komunikacji i dostępność wszelkich usług.
@NadwornyPanicz: najlepiej to mieć dom w granicach miasta big 5, tylko działka 10 arów kosztuje milion zł, albo sprzedawana jest z ruderą to wyburzenia za jakieś 2 mln.
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
@splinter96: uśmiechniętymi fajnowęgrami. Ciekawe czy jeśli Tisza wygra to utracie mediów jakiś znany dziennikarz sportowy założy kanał na YT w którym będzie przekonywał młodych Węgrów najpierw, że Magyar to to samo co Orban, a jakiś czas później że w sumie z dwojga złefo to Fidesz to mniejsze zło pozyskując z powrotem młody elektorat?
@BlackpillMonster: mylisz się, posiadam lata doświadczenia, specjalistycznej wiedzy domenowej oraz kontaktów. To nieoceniona przewaga rynkowa. Mogę cię tego nauczyć na moim kursie
@rKle: Ja powiedziałbym, że nawet nie same Stany Zjednoczone są głównym aktorem a jest nim Donald Trump razem ze swoją świtą któremu w sumie tylko i wyłącznie oto chodzi. Miało być lepsze życie amerykanów i USA miało stać się znowu bogate a wyszło tak, że świat płonie xD
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD prychłem bardziej niż powinienem #kryminalne #polska
#podroze #podrozujzwykopem #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
źródło: IMG_0343
Pobierzźródło: IMG_0344
Pobierz